L. A. night trip - Beccy/Charlie zásnuby

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » úte bře 06, 2012 9:30 am

Éééé no... se trochu ošije Jasně, že znám Mötley Crüe ehm... ale Sixx A.M. je trochu ztracený s basákem jsem ještě neplkření se jak se do toho Becs zamotala Budeš mě muset asi trochu zaškolit... To už dojdou k baru kde stojí venku děsná fronta mladých holčin v obtáhlých sukničkách a topíkách různých barev No páni, já myslel, že jdem na koncert a né do školky... zamručí Chce se ti stát ta fronta, nebo si trošku... pomůžeme? Významně na ni koukne jako jestli ví, co tím myslí
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte bře 06, 2012 3:11 pm

Přejede ty holčičky lehce přezíravým pohledem, za což je odměněna několika sžíravými nenávistnými pohledy. Jen se ušklíbne a koukne na Charlieho. Nesnáším fronty. Prohodí významně. A zaškolím tě moc ráda. Obejme ho kolem pasu a jakoby nic se začnou protahovat skrz dav ke dveřím. Zastaví se u dveří, kde stojí chlap jak hora a brání ostatním dostat se dovnitř.

Vyhazovač: "Hej, dovnitř ještě nemůžete, mladý." Nepřístupně si je prohlédne. Becca zvedne hlavu a podívá se na něj.
B: No, to je mi teda uvítání starý známý, Royi. Koukám, že ses vůbec nezměnil. Zazubí se na něj.
R: Překvapeně si ji prohlédne a kamennou tvář mu lehce zjemní slabý úsměv, který se usadí pouze v koutcích rtů. "No to jsou nám vzácní, temní hosté. Jdeš mrknout na Sixxe?" Ušklíbne se, ale to už otevře dveře za sebou a ustoupí, aby mohli projít. "Tak si to užijte. A ty si ji hlídej, vždycky tu byla jak urvaná ze řetězu." Poradí ještě přátelsky Charlimu a s úšklebkem za nimi zavře.
B: To si piš, když jsem se doslechla, že tu má být,nemohla jsem si ho nechat ujít. Usměje se významně a nad jeho radou Charliemu jen ohrne rty. Nech si ty blbý kecy, jo Royi? Požádá ho s mrazivým úsměvem, ale koutky jí pobaveně cuknou. Lapne Charlieho za tlapku a projdou tmavou chodbou až do baru.

Tak, to bysme měli. Uculí se rozpustile a usadí se na vysoké židličce.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » úte bře 06, 2012 3:20 pm

Tak fajn, já totiž taky nerad stojím jak pařez v davu slepiček kření se s Beccs jak po nich ty kůzlata nenávistně hledí, když jde Becca rázně ke dveřím a zastaví se před statným vyhazovačem. Chvilku už si myslel, že bude nějaký problém ale pak mu skoro spadne čelist až na zem, zvědavě pohlédne na svou drahou ale nekomentuje to, zatím.
No jasně, díky za upozornění a přitáhne si Becs za jeden z řetazů co má na kalhotech. Vevnitř si sedne vedle ní a všeříkajícně se na ni podívá Tys už tu byla! A pak se začne pěkně hlasitě smát a políbí ji na rty ty jedna zubejdo, takhle to na mě navlíct mrkne na ni a od probíhavší číšnice jim objedná dvakrát jacka
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte bře 06, 2012 3:28 pm

No jo, před pár lety. Zazubí se rozpačitě. Nebo spíš před pár desítkama let. Vypadalo to tu trochu jinak, tak nějak míň vyfintěně. Rozhlédne se po luxusním zařízení. Já vím, jsem hrozná,ale nemohla jsem odolat. Zamrká na něj nevinně a pozvedne skleničku. Tak na dnešní dekadentní noc! Prohlásí s úsměvem a půlku sklenky do sebe obrátí. A už by mohli začít, jsem na ně pěkně zvědavá. Rozhlédne se nedočkavě a chvilku se dívá ke dveřím do zákulisí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » úte bře 06, 2012 3:34 pm

Takže tys tu pařila už v době, kdy já teprve chodil do školy...shrne to a neví jestli se má smát, nebo jestli má být nasraný, ale tak nakonec se začne smát A tohle číslo já si hodlám vzít, tak si říkám, jestli jsem se neunáhlil koutky mu cukají div se mu nerozškubne pusa a čeká nějakou ránu nebo něco Na dnešní dekadentní noc Opětuje její přípitek a obrátí Jacka do sebe Ty seš na ně nějak nadržená? taky koukne k zákulisí a pak zase pobaveně na Beccy
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte bře 06, 2012 3:53 pm

Hmm, no jo. Tváří se jak andílek. Tak neunáhlil jo? Přivře oči, ale koutky jí cukají. Joo zlato, máš cos chtěl. Pokýve vážně hlavou. Tak tak. Culí se potměšile. To jsem, nadržená..Jako bys mě neznal. Pohladí ho po stehně a lehce stiskne, významně se pousměje. Ale pro něco mám obzvlášť velkou slabost. Nebo pro někoho. Poměrně jednoznačně si olízne rty.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » úte bře 06, 2012 4:00 pm

I takový nepatrný pohyb jaký udělala stačí k tomu, aby byl opět zase vzrušený, ale než jí na to stihne cokoliv říct tak se ze zákulisí vyřítí kapela Sixx A.M.



Hey Guys!

I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte bře 06, 2012 4:09 pm

Joo, je to tady! Vyjekne, kopne do sebe zbytek Jacka a lapne Charlieho za ruku. S drobnou pomocí kouzel se prorvou až k pódiu a paří jako zběsilá. Zpívá spolu se zpěvákem a v duchu překvapeně konstatuje, že Sixx vypadá snad líp než za mlada.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » úte bře 06, 2012 4:21 pm

Musí uznat, že kapela má fakt našláplo a uplně zbožňuje když vidí Becs jak paří jak za mlada:P Velice rád se k ní přidá a když skončí první písnička tak hlasitě obdivně zapíská na prsty, ruku zdviženou s jasnýma prstama a pomlacuje hlavou





So remember Guys, the accident can hapen!
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte bře 06, 2012 4:34 pm

Připadá si skoro jakoby se vrátila o několik desítek let zpět, akorát Nikki nedivočí tak jako tenkrát. A taky je evidentně při smyslech:P Mrkne vedle sebe na Charlieho, který paří úplně stejně divoce a musí pousmát. Když zkončí další písničky, je už celá rozhicovaná. Prohrábne si vlasy a protože má objekt, na který může směřovat nahromaděnou energii, objeme Charlieho a vášnivě ho políbí, bez ohledu na dav kolem nich. Miluju tě! Zařve, když začne další písnička.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron