L. A. night trip - Beccy/Charlie zásnuby

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » úte bře 06, 2012 4:43 pm

Je mu horko jako v pekle, všude kolem něj se ty mladý kůzlátka se začínají vyslíkat, ale on má tentokrát oči jen pro tu svou, která je z nich stejně nejvíc sexy. Když mu skočí kolem krku a začne ho dravě líbat stiskne jí prso přes to tenký tričko a vášnivě divoce jí polibek oplácí Taky tě miluju zařve z plných plic, protože jinak by ho vůbec neslyšela. Kapela hraje jednu písničku za druhou, bubeník do toho řeže, občas začaruje s paličkama a když je hodí do platzu tak Charlie jednu chytne a daruje ju Becs, ale nejdřív ju s ní přetáhne po zadečku Joooo skanduje s ostatníma, že chce přídavek
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte bře 06, 2012 7:39 pm

To má taky jediný štěstí, že na kůzlata nekouká, jinak by kůzlata roznesla v zubech:D Se smíchem mu pohrozí, když ji přetáhne paličkou a pořádně si užívá poslední takty přídavků, který si vymrčeli. Když kapela zmizí zas v zákulisí, vezmou zase strategické místo u baru. Tentokrát objedná dva panáky Jacka ona a podá jeden Charliemu. Paličku má položenou na beru a lehce mimo sebe se na něj culí. Tak co ty na něj? Dobrý ne? Mrkne na něj a napije se, aby trochu osvěžila vyprahlé hrdlo.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » úte bře 06, 2012 7:46 pm

Přímo skvělý, akorát nechápu na kom z nich mám co vidět Nakloní se k ní jestli sis nevšimla, já jsem na ženský kotě Pobaveně se uculí a kopne do sebe panáka, protože má nějak vyprahlo Jsi... jsi šťastná? zeptá se jen tak mimochodem a objedná další panáky Chci říct jestli se chceš jít pobavit se starým známým tak jdi, já to tady bez tebe nějak vydržím usměje se na ni povzbudivě i když v takovém obklopení kůzlat to bude děsně těžké cuknou mu koutky
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte bře 06, 2012 8:05 pm

Ale néé, tak jsem to nemyslela. Zasměje se. Neuniklo mi, že jsi na ženský. Naštěstí. Usměje se významně. Jasně že jsem, a to hlavně proto, že jsem tu s tebou. Nakloní se k němu a pohladí ho po tváři. No to víš, že jo, nikam nejdu. Vidím, jak tu kolem tebe ty harpyje krouží. Zamračí se na jednu extra vyvinutou bloncku, co se opřela vedle Charlieho o bar. Ta o pár odstínů zbledne a raději se odsune na druhou stranu. Děvka! Zavrčí a koukne zas na Charlieho. A ani nikam chodit nemusím, neboť hora přijde k Mohammedovi. Uculí se pobaveně s pohledem přes jeho rameno na někoho, kdo se snaží prorvat davem fanynek.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Nikki Sixx » úte bře 06, 2012 8:20 pm

Přestože ho kolegové z kapely přesvědčovaly, ať ven radši neleze, že ho tam roztrhají na kusy, udělá všechno po svém, tak jako vždycky. Jen co vylezl ze zákulisí, sesypaly se na něj jako vosy, takže se dal do podepisování a během toho ještě stačil postřehnout, že u baru opravdu sedí jeho stará známá. Když se podepíše poslední odvážné dívčině, věnuje několik amerických úsměvů a dá jim jasně najevo, že už nechce být rušen, dojde k baru. Co to vidí, moje starý oči? Navštívil mě snad nějaký přízrak mého mládí? Zacukají mu koutky a v modrých očích, které nemá vyjímečně skryté za černými brýlemi, mu vesele jiskří. Asi bych se měl představit tvému příteli. Nikki Sixx, těší mě. Podá Charliemu ruku.

B: No, čau Nikki. Nevím jestli tě to potěší, ale vypadáš líp, než před třiceti lety, nebo jak je to dlouho. Zazubí se na něj. Vstane a obejme ho. Ráda tě vidím, Nikki. Usměje se a sedne si. Přidáš se k nám? Místa je tu dost a slibuju, že fanynky k tobě nepustím. Zasměje se. Jo a tohle není můj přítel, nýbrž snoubenec. Pochlubí se a v očích jí jiskří.
Uživatelský avatar
Nikki Sixx
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Hollywood, LA

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » úte bře 06, 2012 8:30 pm

To jsem moc rád skloní se a líbne ji na čelo, které by normální smrťoš měl orosené potem. Pak se o něj někdo otře a tak se podívá kdo to, ale Beccy už se na holčinu mile usmála a ta vypadala jako když bude zvracet. Charlie se hlasitě rozesměje -Chudák holka, z toho bude mít doživotní trauma směje se Charlie rozverně a jak Beccy kouká kdo se to tlačí tak si stoupne za ni, aby taky viděl to je ten basák ne? To už je Nikki ale u nich a když Beccy poví třicet let málem mu spadne čelist, protože v tý době... no raději nedomyslet, ale když se jím pochlubí jako snoubencem, načepýří se jak páv a přijme nabízenou ruku a pěkně pevně ju stiskne Charlie Weasley, čau chlape, musím říct, že tady zubejda se na tebe třepala noo.... jak tady ty kůzlata koutky mu cukají
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Nikki Sixx » úte bře 06, 2012 9:16 pm

Nazdar, Charlie. Tak zubejda, hmm.... Koukne na Beccu, jakoby se mu ulevilo. A já si tenkrát říkal, jestli jsem byl tak sjetý nebo co, ...No..zjevně nebyl, upíři fakt existují. Zakroutí nevěřícně hlavou a křivě se usměje. Tak třikrát Jacka, na shledání po letech. Uculí se a barmanka jim tam pošle tři panáky. Takže ty se budeš vdávat, jo? Královna temnoty mých mladých let... Sjede ji pohledem. Já si fakt myslel, žes byla jen výplod mýho koksem a heroinem pomatenýho mozku. Potřese hlavou a zapálí si. Ale tyhle zážitky asi necháme být. Radši. Uculí se. Jak se ti povedlo ji zkrotit, prosím tě? Koukne se zájmem na Charlieho. Já že bych se na starý kolena ještě něco přiučil. Cuknou mu koutky.
Uživatelský avatar
Nikki Sixx
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Hollywood, LA

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 07, 2012 10:51 am

Se zájmem poslouchá Nikkiho vzpomínání na Beccy a s povytaženým obočím a pokřiveným úsměvem se kření jak pako Chlape tys musel mít teda mládí zakroutí hlavou a koukne na Becs Jak jsi mu to mohla udělat, prosím tě, neříct mu to. Se podiv co za trauma jsi mu způsobila koutky mu cukají a pak si přitukne s Nikkim a svojou Víš co chlape, já tak běžně krotím draky, takže tohle pro mě byla jen další dračice, i když to byla největší fuška v mém životě. aúúú Zaskučí když mu Beccy s milým úsměvem zkroutí ruku za záda dobře dobře, ona zkrotila spíš mě přizná a o těch starých kolenách bych pochyboval. Spíš bych se měl učit já, se koukni kolem rozhodí rukama všeobecně na kůzlata
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř bře 07, 2012 12:54 pm

Prosím tě, i kdybych mu to tenkrát řekla, stejně by mi nevěřil. A nebo by to během deseti vteřin stejně zapoměl. Ušklíbne se. Tss, ti dám, jen další dračice. Zavrčí mu do ucha, když mu tak drží tlapku a okousne ouško. Ale myslím, že my jsme se tak nějak zkrotily navzájem. Uculí se nakonec a pustí ho. A ty se už nic učit nemusíš, zlato. Bohatě stačí to, co zvládáš teď. Usměje se sladce a vyšle kolem nich další výhružný pohled. To aby se ani ty nejdrzejší děv...čátka, neodvážily přijít pro podpis. Nechápu, jak to můžeš celý ty léta snašet, Nikki. Já bych je roztrhala na kusy po první hodině. Potřese nechápavě hlavou.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Nikki Sixx » stř bře 07, 2012 1:04 pm

No jo, bylo trošku divočejší, ale nic, co bych nezvládl. Kasá se. Že jo, je pěkně zákeřná. A já celý život marně přemýšlím, co byla zač a kam tenkrát tak najednou zmizela. Zatváří se jako kdyby mu to ublížilo opravdu extrémně. No né, takže i draci existují? Mě snad trefí šlak, z těch šoků. Zavrtí nechápavě hlavou a potáhne si cigarety. No jo,tohle je už holt osud rockových hvězd. Fanyny, sex, drogy a rock´n roll. Přivře oči, vyfoukne a kouř usměje se vpravdě sixxovských úsměvem. Několik dívek kolem, se musí chytit baru, aby se mu neporoučely k nohám. S úsměvem na ně mrkne, takže některé zapomenou dýchat a jedna druhou přesvědčují, že to bylo právě na ni. Na to si člověk za chvíli zvykne. Pokrčí rameny, jakoby o nic nešlo a kopne do sebe zbytek Jacka.
Uživatelský avatar
Nikki Sixx
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Hollywood, LA

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron