L. A. night trip - Beccy/Charlie zásnuby

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 07, 2012 1:22 pm

Víš jak zlato, nikdy neuškodí přiučit se něco nového Mrkne na ni a musí se smát, jak pěkně drží děvčátka od Nikkiho a i tomu jak se několik z nich zkácí k zemi, když se na ně basista uculí šmarja chlape, to je šílený. Ještě nikdy jsem neviděl takovou davovou posedlost. Klobouk dolů. Možná ti zubejdu někdy půjčím jako bodyguarda, protože se zdá, že jí to jde uplně samo kření se a pak se zas otočí k Beccy Víš co nám udělá Syriana, až jí řeknem, s kým že jsme to jen tak popíjeli v baru? Tobě kolík do srdce a mě rozstřílí na mraky, ani si to nechci představit. Totiž abys rozumněl Koukne na Nikkiho naše Syr přímo zbožňuje tvoje Motley, když jsem u ní bydlel, každý ráno mě budila tím vaším It´s Same ol, same ol situation... zanotuje jim tam a pak radši kopne dalšího panáka Kdybys chtěl někdy vidět draka live, přijď k nám do ložnice špičkuje Beccy
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Nikki Sixx » stř bře 07, 2012 1:34 pm

Vážně? Tak to o hodně přicházíš, ale tohle nic není. Kdybys viděl to šílenství tak před třiceti lety... Povzdechne si nad těmi vzpomínkami. Škoda, že jsem toho většinu utopil na polívkový lžíci, případně strávil zavřený v šatně a povídal si se svou brokovnicí. Ušklíbne se s náznakem hořkosti a zapálí si další cigáro. No, ale takovýho bodyguarda bych klidně bral..Ale nějak se mi nechce věřit, že bys mi ji fakt půjčil. Uculí se mile na Beccy, která na něj vyplázne jazyk a zakroutí hlavou nad tím, jak tam s ní Charlie skoro kšftuje:D Teda, vážně máme tak oddanou fanynku i v těch vaších kruzích? Ožije se zájmem. Tu bych ale moc rád poznal. Když mi dáš adresu, připravím jí takový překvápko, že se z toho možná ani nevzpamatuje. Zasvítí mu v očích rošťáctví a rázem vypadá o dvacet let mladší.
Uživatelský avatar
Nikki Sixx
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Hollywood, LA

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř bře 07, 2012 1:39 pm

Přesně tak, jak řekl Nikki. Tohle vůbec nic není... Kdyby jsme tu seděli před třiceti lety... Uculí se. No, tak by mi jen výhružný pohledy nejspíš nestačily, ale musela bych je držet dál mnohem výmluvnějších kalibrem. Zasměje se. No jo, to máš pravdu, nejspíš nás ubezduší.... Prohlásí vesele, jakoby si z toho nic moc nedělala. Ale neudělá to, protože tady mistrovi tu adresu dáme, že? Zamrká na Charlieho a spiklenecky se uculí na Nikkiho. Hmm...tak draka live...v ložnici... Loupne po Charliem okem. Z toho si nedělej srandu, on je schopný všeho. Píchne prstem k Nikkimu, který se šklebí, jak cvok. Víš jak jemu a Tommymu říkali v kapele? Terror-Twins. Myslím, že to hovoří za vše. Ušklíbne se a koutky jí cukají smíchy.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 07, 2012 2:15 pm

Fakt, já totiž nikdy nebyl a asi ani nebudu rocková hvězda, když hraju jenom doma v garáži a při krocení ještěrek moc fanynek nemám zubí se. Pak si představí, jak se Syr bude tvářit a začne se od srdce smát No to musíš, to ona se kvůli tobě možná i rozvede směje se tam té představě tak až budeš někdy v Dublinu, zajdi se ubytovat do hotelu Lafayette mrkne na Nikkiho spiklenecky uvidíš, že si to užiješ. Jako terror twins jako terror twins? a já jsem myslel, že to jsou jenom mý bráši. Chlape nevím jestli tě mám obdivovat, nebo ti závidět, nebo kondolovat tvýmu tělu, že to všechno ustálo culí se No zlato, neříkej, že by se ti to nelíbilo Koukne na ni zvědavě jak odpoví muheh
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Nikki Sixx » stř bře 07, 2012 2:49 pm

Tak ty taky hraješ? Koukne na Charlieho se zájmem. To bych tu prohlídku draka mohl spojit s další příjemnou věcí a společně bysme mohli zajamovat, co ty na to? Navrhne jakoby nic. Takže Dublin, hotel Lafayette.. Poctivě si to zapíše. No jo, časy Terror-Twins, to byla paráda. Uculí se. Ale že jsme byli vážně nesnesitelní bastardi, to teda jo. A nejvíc to schytával chudák Mick. Jenže on měl smůlu na ženský, vždycky se na něj pověsily ty největší zlatokopky. Ale Emi byla fakt hrozná děvka, a ta její pobožnost! Znechuceně potřese hlavou. Ale zase byla psina, rýpat do ní kvůli tomu. Ušklíbne se při té vzpomínce. Jo hochu, tak to nevím ani já, jestli si gratulovat, nebo si už radši zamluvit nějaký polstrovaný pokoj. Zasměje se. No, zlato, tak řekni, jestli by se ti to nelíbilo.. Upřeně se na ni zadívá a v očích mu rozpustile blýská.
Uživatelský avatar
Nikki Sixx
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Hollywood, LA

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř bře 07, 2012 2:56 pm

Přejede pohledem z jednoho na druhého a neví jestli se má smát nebo se zdravě naštvat. No paráda, vy jste se fakt hledali, vy dva. Zavrčí a zakroutí hlavou,nad těmi jejich téměř totožnými, poťouchlými výrazy. Ale jak chceš, lásko... To se vsaď, že by se mi to líbilo, možná tolik, že bys žárlivostí puknul. Odpoví mu se sladkým úsměvem a kousavě ho políbí. Pak se opře o bar a poručí jim další panáky. Trochu naivně jsem si myslela, žes už pobral trochu rozumu, Nikki... Zdá se, že ne... Koukne po nich zamračeně, jak se tak kření, ale nakonec se neudrží a pousměje se. Neskutečný, tohle fakt... Zakroutí hlavou a vypije půl sklenky naráz.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 07, 2012 3:04 pm

Jasně že hraju, chlape, na bicí, mám docela fajnové škopky doma, a trochu brnkám na kytaru a občas někomu na nervy štípne Beccy do zadečku Týýý, no počkej, to se ještě uvidí, kdo by puknul žárlivostí pak si uvědomí co plácl za hovadinu šmarjá jsem zas vypotil kravinu. Teda jako jasně že bych žárlil, ale mohlo by to být... zajímavé. ééé Mick, byl je kdo? se v té historii Sixxově až tak nevyzná ale to co popisuješ zní jako bezva švanda. Jak hledali? Co je na tom, když si někdo kápne do noty? zubí se Charlie, jak
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Nikki Sixx » stř bře 07, 2012 3:48 pm

No skvělý, tak já se někdy stavím. Koukne na Charlieho nadšeně. Rozesměje se nad tím, jak se hezky rozčiluje. Já a rozum? Ale prosím tě, co bych s ním dělal? Kření se pobaveně. No jo, máš prostě prima snoubence. A já jsem rád, že jsi nás seznámila. Pokrčí rameny a zasměje se. Mick je kytarista Mötley Crüe. No jo, byla to vážně psina. Někdy ti o tom klidně poreferuju. Ušklíbne se. Najednou se ozve zapípání mobilu. Aáá, sakra, chlapi už chtěj jet, zítra hrajem ve Vegas. Zatváří se, jakoby se mu snad nechtělo, ale zvedne se. Dopije posledního panáka a mrkne na ně. Tak se mějte, mládeži... Uculí se nad tím ne úplně přesným oslovením. A navštívím jeden hotel, pořešíme toho draka... Sjede Beccu významným pohledem a zaškelbí se. Tak čau a dík za fajn pokec. Mávne jim mezi dveřma do zákulisí a je ten tam.
Uživatelský avatar
Nikki Sixx
 
Příspěvky: 6
Registrován: úte bře 06, 2012 2:33 pm
Bydliště: Hollywood, LA

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř bře 07, 2012 4:00 pm

Rozesměje se, když se tak do toho hezky zamotá. Zajímavé..to by bylo bezpochyby. Zamyšleně je oba sjede pohledem v očích jí zahoří plamínky. Ale jsem ráda, že si vy dva rozumíte. Usměje se na ně. Když Nikki oznámí, že už musí jít, trochu posmutní. No jo, co se dá dělat. Moc ráda jsem tě viděla, Nikki. A budu se těšit na další setkání. Mrkne na něj. No jo, na draka hlavně nesmíš zapomenout. Rozesměje se a zakroutí hlavou. Čau, Nikki. Mávne mu taky a když zmizí koukne na Charlieho. Jak jsi to myslel, s tím jeho pozváním do naší ložnice? Opře si loket o bar a položí si bradu do dlaně. Docela mě to zajímá...má to snad něco společného s tvými nesplěnými fantaziemi? Přivře oči a druhou rukou ho pohladí po stehně.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » stř bře 07, 2012 9:28 pm

Jo kámo, já sem taky rád, že jsem tě poznal, škoda jen že už musíš, jít. Ale chápu, že kůzlata nepočkají culí se pobaveně a kapela už vůbec ne. mrkne na něj Tak doufám, že se někdy stavíš a pokecáme, zajamujem, pobavíme se... kdo ví, co tím posledním myslí

Ale zlato, když ti všechno prozradím teď, jak tě budu překvapovat dalších x desítek let? řeknu ti jenom tolik, že mě to občas napadne... Stoupne si za ni, rukama ji obejme kolem pasu a pevně se k ní přitiskne, takže Beccy může cítit na zadečku jak je tvrdý Ty máš nějaké podobné představy? mroukne jí do ouška
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

PředchozíDalší

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron