L. A. night trip - Beccy/Charlie zásnuby

Akce Syr a jejích postav

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette, Bill Weasley, Charlie Weasley

L. A. night trip - Beccy/Charlie zásnuby

Příspěvekod Charlie Weasley » sob bře 03, 2012 11:06 pm

Obrázek
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » sob bře 03, 2012 11:49 pm

Objeví se jen pár bloků od Sunset strip, v takovém malém parčíku, nepotřebuje, i když je tma, aby někdo viděl jak se tam zjeví jen tak z ničeho. Vezme Beccy za tlapku Proboha tady je hic sundá si koženou bundu a má na sobě takovou černou košilu, tak si ji rozepne a vykasá z riflí. Vleče ju k jednomu obchodu nedaleko
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob bře 03, 2012 11:59 pm

Nasaje horký a vlhký vzduch a s úsměvem se rozhlédne. Jsou věci, které se nemění. Pousměje se trochu nostalgicky a koukne na Charlieho. Doufám, že to není daleko. Ujišťuje se pro jistotu.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » ned bře 04, 2012 12:15 am

Neříkej, mi, že tě bolí nohy...zaxichtí si mám tě vzít na záda? Ne, není to daleko, přejdou pár ulic a přijdou k tomuto krámku
Obrázek
Zvenku sice vypadá absolutně neškodně, ale hned za dveřma je jasný co to je za obchod. Charlie ju vevleče dovnitř a pozdraví se s prodavačkou
Čau Meargery, dneska ti to sekne Uculí se na ni. Meargery má bílý obličej, černou rtěnku, propícháný obličej pearcingy a dlouhý černý číro
Ale holoubku, nečekala jsem tě tak brzo +pronese hlubokým hlasem Mea+ ale nachystaný mám pro tebe všechno
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned bře 04, 2012 12:23 am

Moje nohy vydrží hodně, ale moje nervy o dost míň. Vysvětlí mu se sladkým úsměvem. To už se ale objeví před krámkem. Hmm, to je určitě nový, to si nepamatuju. Konstatuje a když se ocitne uvnitř, okamžitě se jí tam zalíbí. Dokonce i "sličná" Mea:P Zdravím. Dostojí slušnému vychování a sjede pohledem z Mea na Charlieho. Copak jsi tady spunktoval, hm? Mroukne a rozlíží se kolem.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » ned bře 04, 2012 12:38 am

Mea-Beccy: Nazdar kotě, neříkej mi, že to tebe zrzoun ulovil +začne se smát takovým nakřáplým smíchem+
Charlie - Beccy: Já jsem nic nespunktoval tváří se já jsem si tu jenom něco objednal u Mea že? Sjede ju pohledem a ta, i když se furt směje vytáhne černý sametem potáhlý pultík a na něm jsou vyskládané různé prstýnky

ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Obrázek
ObrázekObrázek

Mea: Všechny jsou z bílího zlata, páč zrzoun říkal že nesnešes stříbro a ty kamínky jsou samozřejme drahokami +vysvětluje Bece a tak ju obdivně obhlíží, div že neslyntá+
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned bře 04, 2012 12:49 am

Mea: No jo, už to tak vypadá. A nejen ulovil, ale v blízké budoucnosti mi dokonce nasadí manželský řetě...eh, chci říct, prsten. Usměje se sladce. A přitom to byl jeho nápad, neuvěřitelné, co? Sama nad tím potřese hlavou, jakoby to stále nemohla pochopit.
No teda a to si mám jako vybrat jo? Zatváří se nešťastně a kouká z jednoho prstenu na druhý a prostě neví. Ty budeš mít stejný? Sonduje. Chce na něj podle hodit odpovědnost za výběr:D Jo,to říkal správně. Souhlasně přikývne, aniž by zvedla oči, ale ten její okukovací pohled dobře cítí. Ach jo, já fakt nevím, lásko. Který se nejvíc líbí tobě? Udělá na něj štěněcí očka.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » ned bře 04, 2012 1:01 am

Charlie: pase se pohledem na Beccy, která je z toho uplně vyjevená, jak si nemůže vybrat Ne zubejdo, tohle nechám jen a jen na tobě

Mea: Hele kotě, kdybys chtěla abyste měli se zrzounem stejný, tak tenhle s tím okem má tohoto bráchu Obrázek a nebo ten s těma hadama mám i jako pánskej akorát malinko jinej, ale tak +pokrčí ramenyObrázek Jinak žádný stejný moc nemám, je to dělaný na zakázku. Ty s těma okama mají ještě spešl vlastnosti, ale to až pozděj, nechci vás tím ovlivnit
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned bře 04, 2012 1:39 am

Jaká podlá intrika. Zamračí se na něj. Ale to oko je fakt dobrý. Prohlídne si obě varianty. Co ty na to? Já hlasuju pro očíčko. Uculí se rozverně. A když už to mám rozhodnutý, chtěla bych vědět, jakouže vlastnost to ještě má. Upře na ni zvědavý pohled.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: L. A. night trip

Příspěvekod Charlie Weasley » ned bře 04, 2012 1:59 am

Charlie: Obejme ji kolem pasu a kouká taky na ty prstýnky Meargery, myslím, že je rozhodnutý, mě se ty okatý totiž taky líbí zubí se jak malý kluk no, tak to vyklop, čím jsou tak záhadné?
Mea: Myslím, že jste si vybrali dobře +nechá vytáhnutý jen ty dva, ostatní schová, aby je nemátly+ tyhle dva totiž, jak jsem řekla jsou bratři. +přejíždí po nich prsty+ a jsou k sobě svázaný poutem. Osoby, které je nosí, se díky nim mohou najít kdekoliv, kdykoliv. Díky oku, můžou tu druhou osobu kdykoliv kdekoliv vidět, budou li si to přát. Stačí jen říct Bulvaem visiter +když to řekne, objeví se před nimi jako v zrcadle pohled na Mae, držící oba prsteny
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Další

Zpět na Syractions

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron