Caer Beris, Wales, UK

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » pát črc 23, 2010 1:34 am

Jo, Wenai je šikovná. Pracovat s divokou zvěří, v tom se ona vyzná +přikyvuje a pomyslí si, který čert to tehdy vnuknul Remusovi, aby sáhl zrovna po tom Věštci, kde se psalo o ní+ Hned se mi zdálo, že se tady jaksi vyznáš. Popovídáš si taky někdy i s nějakým mudlou, nebo se spíš držíš stranou? Mimochodem, nedávno jsem se na Mýtince potkala s Postrachem. Ptal se na tebe. Netušila jsem, že se stýkáte +uculuje se spokojeně, jak mu chutná masíčko a šoupne si zase pro změnu sobě nějaké to chutné soustíčko+ Jak se má Remulus? +zeptá se najednou zvědavě+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » pát črc 23, 2010 10:30 am

no, někdy s někým prohodím pár slov...nechci vzbuzovat nějakou nepatřičnou pozornost..jako že se tady "něco plíží kolem" v lesích..*uculí se* mají mě za něco jako..*zamyslí se* přírodovědce...to myslím bylo to slovo...takže mám vysvětlení, proč žiju tam nahoře...*kývne neurčitě bradou směrem k lesu kde stojí jeho domek* a občas jim poradím se zvířaty, psy a tak..co tady mají místní...*usměje se* zatím všichni přežili, tak mě mají docela v oblibě...*dokouše a upije vína* hm..Postrach? Jo, tak ...známe se dlouho...a pár pánských akcí nás přece jen trochu sblížilo. Ale to už je dávno, dlouho jsme se neviděli. To tady tenkrát pobýval i Sirius...*trochu se zachmuří* kdo ví, kde je tomu konec...*trochu si povzdychne a pak se na ni zas pousměje* Romulus se má výborně..je teď v takových těch telecích měsících, ale jinak je moc šikovný...a až přechytřelý...jo, a měli jsme u nás nezvanou návštěvu...*vzpomene si*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » pát črc 23, 2010 7:41 pm

Takže ty jsi takový doktor z hor +směje se+ Vidím, že jsi tady šťastný +řekne už trochu vážněji+ Jsi zcela sžitý s přírodou. Nedivím se, je tady neskutečně nádherně +zamyšleně hledí ven z okna do divoké přírody+ Už se stmívá +podotkne mimochodem+ Byli jste se Siriusem velcí kamarádi? Kdysi, když ještě tady pobýval, jsem se ho jednou ptala na tebe a říkal mi, že tě neviděl už hrozně dávno. Naposled jste prý byli spolu někde na lovu +dojí poslední kousek a zapije to vínem+ To jsem moc ráda, že ti Romulus dělá radost. Jen jestli ho moc nerozmazluješ +pohrozí vesele prstem+ Myslíš, že by si mě ještě pamatoval? Byla to jen malá chlupatá kulička, když jsem ti ho darovala +s údivem pozvedne obočí+ Jakou nezvanou návštěvu?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » sob črc 24, 2010 11:54 am

no, to zas néé...*zavrtí s úsměvem hlavou* spíš divný...chlap, co je občas k užitku...*mrkne z okna* copak, snad se nebojíš tmy, když jsi na večeři s vlkodlakem...*šeptne to poslední slovo, přece jen, i mudlové maj uši* Byli...vždyť se známe od dětství...je pravda, že nějakou dobu jsme se neviděli, především kvůli tomu, že jsem pořád cestoval za prací, bral jsem, co se dalo...a on seděl na ministerstvu...*zavzpomíná* lov...no ano, lov...to byla docela..legrace...byli jsme tenkrát u Postrachovců na chatě...tedy...jen my chlapi*uculí se* a lov vysoké byl..docela úspěšný. Akorát pokoušet se přestřílet upíra..to mi ani vlkodlačí zrak nepomohl..*napíchne nějakou ubohou brambůrku docela razantně* i když musím připustit, na pušky nejsem moc zvyklý, takže proti trénovanému...ale ostudu jsem nedělal, to zase ne..*ozve se v něm mužské ego*

*dolije jim víno* neboj, Romulus určitě nebude rozmazlený...naopak, budu ho muset začít víc prohánět, jak roste a má čím dál víc energie..no, možná že jo...však se na něj můžeme jít podívat, uvidíme, co na tebe řekne teď..*uculí se a přikývne* jo, představ si, příjdu domů a už ode dveří se mi to zdálo divné..a ten smrad...a on to k nám vlezl cizí kocour oknem ve střeše...nebo to aspoň zkusil, ale jelikož mám z bezpečnostních důvodu kouzelné ochrany na domě...tak ho to trochu...opálilo...vlastně jsem se docela divil, když jsem ho dostával zpod gauče, že je v celku...ale kupodivu to přežil a ještě prskal...zvláštní zvíře...daleko větší, než by mělo být...rozhodně neobyčejně inteligentní..*na chvíli ho zcela pohltí fascinace tvory a pak zatřepe hlavou* promiň, někdy se nechám unést..
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » sob črc 24, 2010 9:05 pm

Ne, nebojím +zavrtí rázně hlavou+ Kdysi jsem ti řekla, že s tebou se nebojím nikdy a ničeho. A myslím to smrtelně vážně, přestože vím, čím jsi... nebo možná právě proto +točí prázdnou sklenkou v prstech a pozoruje ho+ Bůhví, kde chudák Sirius skončil +povzdechne si+ Přestože on mě asi moc nemusel, já ho měla docela ráda. Je škoda, že to takhle skončilo +poslouchá jeho zážitky z lovů a usmívá se nad tou pošetilou chlapskou zábavou+ Myslím, že jsi někdy až přehnaně skromný. Jsem totiž přesvědčena, že jsi Postrachovi docela nebezpečně konkuroval +pousměje se a když jí dolije vína, s chutí se zase napije+ Předpokládám, že jsi Romuluse vycvičil tak, že tě poslouchá na slovo +uculuje se+ Vážně bych ho mohla vidět? +rozzáří se jí očička a nejradši by ho za to objala+ Kocour? Jak se mohl dostat přes ochranná kouzla? +kroutí udiveně hlavou+ Nebyl to třeba zvěromág? I když... ten by nezůstal ve zvířecí podobě, kdyby ho něco popálilo. Třeba to byla jenom nějaká kočička bez domova a hledala úkryt a něco k snědku, chudinka +projeví lítost nad kocourkem, zvířata má radši než lidi, mudlovské lidi+ Asi ti pořídím nějakou další němou tvář +uculí se, když vidí, jak se úplně zapomíná při povídání o zvířatech+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » pon črc 26, 2010 5:26 pm

A já ti věřím...ale neviděla jsi nidky mou druhou stránku...možná bys pak mluvila jinak...*koukne po ní mírně* jak znám Siriuse, určitě si někde užívá...*ušklíbne se a napíchne poslední kousek maska* ale to určitě, nebezpečný jsem byl a nejen vysoké...*rozesměje se* tak na slovo nevím, ale snaží se, chlapec, to se musí uznat...a na to kolik mu je..určitě ho můžeš vidět*přikývne*

*zamyslí se* to už mě taky napadlo, jak to, že se vůbec dostal dovnitř celý...to určitě nebyl obyčejný kocour..a do malé kočičky měl hodně daleko...a proč k nám vůbec šel...*pokrčí rameny* každopádně jsem ho už neviděl...jo další zvíře? nemyslíš, že jich mám až po strop díky práci?*ale oči ho prozrazují, že by mu to nevadilo, postará ce o cokoliv:)* kdyby to šlo, tak si vezmu půlku Beastu domů...*přizná se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » pon črc 26, 2010 8:12 pm

Neviděla. Ale ráda bych +sleduje Remuse přimhouřenými víčky, oči se jí podivně lesknou+ Chtěla bych poznat i tvoji... horší stránku. Vím, že je to bláznivé, ale přesto mě to láká. Vidět, jak se v tobě probouzí dřímající šelma. Slyšet její vrčení a cítit u toho špetku strachu. Objevit tvoji temnou stránku. Uvědomovat si tvoji moc nade mnou a na vlastní kůži poznat tvoji nadpřirozenou sílu. Vnímat to zlo, které se kolem tebe plíží. Chvět se vzrušením z toho nebezpečí, které na mne číhá... +zarazí se, najednou si uvědomí, že možná na sebe prozradila až příliš, kousne se do rtu a zkoumavě po něm koukne, jestli to s ním nešlehlo+ Omlouvám se. Moc dobře vím, s čím si zahrávám, nemusíš mi to připomínat. Všechno je to jen v mých fantaziích. Občas mívám takové... zvrácené touhy +ušklíbne se a rychle přehodí výhybku+ Byl to vůbec kocour? Nebyl to třeba rys... nebo divoká kočka? Ehm... to je blbost... ty by sis určitě nespletl kočku divokou s tou domácí +uchichtne se a dojí svoji porci+ Uf, já už vážně nemůžu +odfrkne si zmoženě+ Kdybych měla kalhoty, alespoň bych si je rozepla. Ale takhle? +chechtá se+ To jsem zvědavá, kam mi chceš nacpat ten dezert +rozesměje se, ale jen decentně, aby nebudila veřejné pohoršení+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » úte črc 27, 2010 12:36 pm

*pozorujeji při jejím monologu na téma vidět vlkodlaka a zemřít se zvláštním výrazem ve tváři, přes který nelze vyčíst, co si vlastně myslí* víš...tobě bych splnil cokoliv, prostě tak na mě působíš*pousměje se omluvne a koukne na ni naoko výhružně* a nevím, jakým kouzlem jsi toho docílila..*odmlčí se, když příjde číšník a sebere prázdné nádobí, zeptá se, jestli jim chutnalo a pak se zase vzdálí a nechá jim soukromí* ale tohle....máš pravdu v tom, že tahle..šelma..je zlo..v podstatě není nic hezkého na tom všem..jen hodně málo lidí mě vidělo se proměnit, nebo mě zažilo ve vlčí podobě...když nepočítám školní léta..tak 2, 3? TEdy z těch, co jsem si byl schopen uvědomit. I přes lektvar jsem k sobě nikdy nepustil nikoho, komu bych mohl...ublížit..nedejmerlin ho pokousat.*dívá se na ni klidně, tak jak to jen dokáže* zvrácené choutky? *se toho samozřejmě chytí*

*zavrtí s úsměvem hlavou* ne, to opravdu nespletl...minimálně kočku s rysem...rys má krátký ocas...*uculí se*no, tak to tě nechám chvíli trávit...*usměje se* neboj, nehodlám tě nacpat jídlem k prasknutí..co bych z toho měl?*mrkne na ni*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » úte črc 27, 2010 6:47 pm

(lách, monolog na téma vidět vlkodlaka a zemřít:D)

Opravdu cokoliv? +culí se záhadně+ Co když to někdy využiju? Nebo dokonce... zneužiju? +mrkne na něj lišácky a tento nový poznatek si pečlivě uloží do přihrádky v hlavě+
+poslouchá pozorně Remuse, pak ho důvěrně chytne za ruku+ Nechci od tebe, abys mi to splnil. Vím, že to nikdy neuděláš. Ani bych to nechtěla +ztiší hlas+ Jednou jsem na vlastní oči viděla proměnu člověka ve vlkodlaka. Nebyl to pěkný pohled... Nedokázala bych se jen tak bezmocně dívat na to, jak trpíš. Musela bych něco podniknout, i za cenu... +záměrně nedokončí větu+ Poznat na vlastní kůži tvoji moc mi za ten risk nestojí. Musí mi stačit mé představy. Není to sice ono, ale je to podstatně bezpečnější +zasměje se+ Nemohu si pomoct, no... +pokrčí rameny+ Fascinuje mě moc, nebezpečí, temná magie. Vzrušuje mě ta síla a převaha mocných. A ty mocný jsi... +vzhlédne k němu+ Asi jsem ti to vůbec neměla prozrazovat. Teď budeš na koni +směje se a zase mu tu ruku pustí+ Dost už o vlkodlacích. Víš, že mi už trochu slehlo? Je čas na ten slibovaný dezert +zamrká na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » pát črc 30, 2010 1:24 pm

(:D)

*pokrčí nepatrně rameny* budu to muset holt risknout, jestli toho využiješ...jestli chceš mě dráždit...*nakloní se mírně nad stůl a poslední slovo mu zavibruje v hrdle ne úplně lidsky* přesně proto ti to nemohu ukázat...nedokázala bys jen stát a nic nedělat. Upřímně, nevím, jak to působí z druhé strany, většinou jsem poněkud...zaneprázdněn...Moc...*zamyslí se* spíš bych asi v tomto případě řekl síla..surová síla, okořeněná magií. Přece jen, to, čím jsem nemá s běžným životem tady..*rozhlédne se* nic společného. Možná proto sem občas zajdu. A možná proto jsem celý život studoval obranu proti té temné magii, tvory, kteří nějakým způsobem nezapadají a mohou být i nebezpečnější, než co známe i z našeho světa..*malinko jí stisne ruku, než se mu vysmekne z dlaně* ale jen prozrazuj..*opře se spokojeně do židle a pozoruje ji s lišáckým úsměvem na tváři*

chvíle povídání o magii a jeden by dostal hlad, co?*rozesměje se a jak na povel se objeví číšník s obřími poháry se zmrzlinou a ovocem přelitým něčím alkoholickým, jelikož jim to donesou hořící*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron