Caer Beris, Wales, UK

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » ned srp 01, 2010 2:19 pm

Já že tě chci dráždit? +zasměje se a fakt, že už asi tak hodinu na nic jiného nemyslí, nedá na sobě znát+ Možná je lepší, že nevíš, jak to působí z druhé strany. V rámci výuky jsem se musela povinně zúčastnit jedné takové proměny. I když nás od té temné magie dělila dvojitá mříž, nelze na to zapomenout. A máš pravdu. Síla. Surová, fascinující síla +lehce se zachvěje, když jí Remus stiskne ruku a na chvilku zalituje, že se mu tak předčasně vysmekla+ Ts... ts... čekáš, že ti to prozradím? +rozesměje se, když ho vidí, jak se usadil jako v kině a zvědavě hledí na ni jak na filmové plátno a čeká, až se rozpovídá o svých touhách+ Radši to nechtěj vědět, asi by ses docela divil +zašklebí se ďábelsky+ Jé, zmrzlina! +výskne radostně a hned se do té ledové krásy pustí+ Jedno překvapení za druhým! Jak jsi mohl vědět, že ji mám ráda? Je to náhoda, nebo to máš všechno tak dokonale připravené? +s úsměvem ho pozoruje přimhouřenýma očima, přitom slízne kopeček nadýchané šlehačky a labužnicky si ji nechává rozplynout na jazyku, a i když to tak určitě nemyslí, vyznívá to pěkně vyzývavě a lascivně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » pon srp 02, 2010 12:13 pm

Jen se nedělej...za tu tvoji andělskou tvářičku vidím moc dobře...*zasvítí mu oči* V rámci výuky? *zbystří* ale to víš, že to chci vědět...jsem od přírody zvídavý vlk*uculí se* nevěděl...jen jsem měl..tušení, že by se ti hořící desert mohl líbit..*pozoruje ji, jemu se zas líbí ona se šlehačkou*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » pon srp 02, 2010 7:40 pm

Znáš mě líp, než jsem myslela. Buď máš talent vidět lidem až do hlavy, anebo já jsem tak průhledná +tváří se nevinně jako andílek+ Copak ty nevíš, že studuji černou magii? Vlkodlak je jedním z nejzajímavějších tvorů temnot, které jsem... zkoumala... +pohlédne na něj trochu provinile+ Ale, ale, od kdy jsou vlci zvídaví? Ty nedáš pokoj, co? +uculí se a pak si povzdechne+ No dobře, ty zvědavče. Až bude někdy... příležitost... a ty budeš hodný, prozradím ti své touhy. Ale pamatuj, budu chtít znát ty tvé +zakření se+ Tušení tě nezklamalo. Hořící dezert se mi ohromně líbí +přejede prstem přes plamínek svíčky a ta pohasne a jejich stůl se ponoří do šera+ Takhle víc vynikne ta flambovaná zmrzlina +nakloní se přes stůl a promluví tichým hlasem+ Když tady máme takovou intimní atmosféru, přej si něco... třeba se ti to splní +odlesky plamínků z hořícího alkoholu jí v tom přítmí vesele tančí v zřítelnicích+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » úte srp 03, 2010 7:23 pm

Hm..neřekl, bych že jsi průhledná..*pro jistotu si ji sjede pohledem, co kdyby* Ne, vím, že se o takovou magii zajímáš..ne že ji přímo...studuješ. Proč vlastně černá magie? co na ní tolik lidí vidí? Kromě toho, že je.."černá"..*přimhouří oči* Tak něco za něco, To zní fér...jen doufám, že toho nebudu litovat...a nebudu muset toho na sebe prozradit příliš..*taky se na ni zadívá přes odlesky plamínků na zmrzlině, což dodává jeho tváří zvláštní cizí výraz * dobrá...*zamyslí se* už..*přikývne, že už ví*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » stř srp 04, 2010 8:17 am

+hledí na něj trochu překvapeně+ A proč ne? Myslím, že každý dobrý kouzelník by měl černou magii znát. Umět ji použít, anebo se proti ní bránit. Její znalost ti většinou zachrání život, nikdy nemůžeš vědět, jak silný soupeř proti tobě stojí +sfoukne plamínek a pustí se do zmrzliny+ Remusi... nebudu tě přece mučit, abys mi prozradil svá tajemství. Nechám tě říct mi jenom to, co budeš chtít, abych věděla. Nebude to přece smrtijedský výslech +ramena se jí chvějí tichým smíchem+ Už? +nakloní se přes stůl, až je téměř u něj+ Mysli intenzivně na to a ono se ti to splní +šeptá+ Prozradíš mi, co to je, prosím? +využije té atmosféry, stáhne se zpátky, zavře oči a soustředí se taky na své přání a je sama zvědavá, jestli to funguje+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » stř srp 04, 2010 3:54 pm

Protože znám až příliš lidí, kteří to se "studiem" černé magie přehnali...Znát ano, do té míry, aby ses dokázala ubránit, kdyby po tobě někdo šel...ale používat? v žádném případě...*zavrtí hlavou* Nakonec se to vždycky vymstí. Proto jsem tolik věnoval studiu obrany, a né studiu černé magie...*pokrčí rameny* Klidně to můžeš zkusit...i s tím výslechem..ale obávám se, že zrovna tohle by ti nepomohlo..*uculí se* to nemůžu, už by se to přece nesplnilo, kdybych to vyřkl nahlas...*dodá tiše*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » stř srp 04, 2010 7:41 pm

+otevře oči a zamrká, jak si intenzivně něco přála a pohlédne na Remuse+ Pokud chceš být dobrý v obraně proti ní, měl bys v první řadě ovládat černou magii. A já nechci zneužívat to, co o ní znám +řekne trochu zamračeně+ Proč bych tě měla vyslýchat... záleží mi na tobě a nemíním z tebe dostat absolutně nic proti tvé vůli +pokrčí rameny a pomalu ujídá ze zmrzlinového poháru+ Ani to, co sis právě teď přál, pokud mi to nechceš říct. A neměj obavy, že by se ti to nesplnilo, když to prozradíš. Myslím, že to stejně nefunguje +opět rozžne svíčku+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » stř srp 04, 2010 8:33 pm

A to je právě ten omyl, Styx, černá magie vždy ovládá tebe, ne ty ji, alespoň do jisté míry. Neříkám nic z ní nevědět, to by opravdu byl špatný postoj, jak se bránit proti něčemu, co neznáš...ale nemusíš umět řekněme..některá útočná kouzla například, aby ses dokázala bránit. Ty především musíš umět zakouzlit to obranné kouzlo. Ne kletbu jako takovou. To ti v protikouzle nepomůže. Chápeš, co tím chci naznačit?*zadívá se na ni* ale..nech to být..nevydařený vtip..*mávne rukou a taky se raději pustí do své zmrzliny* hm..asi jsem pověrčivý..a nebo to reaguje se zpožděním..to přání..*zamyslí se*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » stř srp 04, 2010 10:23 pm

+pozorně ho poslouchá, může na něm oči nechat+ Špatně jsem se vyjádřila. Nemyslela jsem ovládat černou magii ve smyslu mít nad ní moc, to ani nejde, ale jako něco o ní vědět. Chápu, co tím naznačuješ. A souhlasím s tebou +přikyvuje, že rozumí a tentokrát výjimečně nemíní oponovat+ Obdivuji, jaké máš o tom znalosti. Nechtěl bys mi dělat učitele? +mrkne na něj+ To byl vtip? Asi si sedím na vedení +rozesměje se+ V tom případě tě tomu výslechu velice důkladně podrobím. Se těš... vy-chut-nám-si-tě... +zapřede jako divoká kočka+ Že by se zpožděním? Hm... tak to v mém případě ještě není nic ztracené +uculí se šibalsky+ Jenom doufám, že to splnění přání nebude mít zpoždění třeba půl roku a že přijde v pravý čas +usměje se, ale se zmrzlou pusou jí to moc nejde, tak rychle dojí ledovou pochoutku a odsune prázdný pohár a když jí rtíky trochu roztají, vyzvídá dál+ Tvoje přání si taky dává načas, nebo je to něco vzdálenějšího do budoucna?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » sob srp 07, 2010 1:06 pm

*zatváří se spokojeně, že to chápe a rozesměje se* nemyslím, že bys až potřebovala učitele...ale ..pokud si budeš chtít o něčem popovídat, nebudu se bránit..*zasvítí mu očka* tedy pokud budu vědět..*mrkne na ni a taky dojí svou porci* mé přání si může dát na čas..jsem trpělivý. Tedy většinou...*zašklebí se* dáš si ještě něco nebo jsou tvé chuťové buňky uspokojené?
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron