Caer Beris, Wales, UK

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » pon črc 19, 2010 7:49 pm

+překvapeně se ohlédne za mizející obsluhou a pak se nakloní přes stůl+ Co to tady chystáš? +vyzvídá, když vidí, jak se Remus evidentně baví+ Tys domluvil něco předem? +ráda by to z něj vytáhla, ale číšník jí nabídne degustaci, tak sfoukne prach z láhve, zavadí zrakem o etiketu (dle popisu Cabernet Sauvignon?) a s lehce pozvednutým obočím pak věnuje Remusovi uznalý pohled+ Skvělý výběr +vezme stopku sklenky mezi dva prsty a rozvlní víno, sledujíc proti světlu rubínovou barvu s fialovými odlesky, nasaje jeho vůni a pak přiloží sklenici ke rtům a ochutná výraznou, elegantní a hedvábnou chuť s dominantním aroma černého rybízu, stářím zakulacenou+ Může být +řekne spokojeně, položí sklenku zpátky na stůl a upře na Remuse zvědavý pohled+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » úte črc 20, 2010 12:14 pm

*musí se na ni smát* nebuď zvědavá...však uvidíš...*mrkne na ni* jen jsem předpokládal, že se třeba necháš inspirovat mým výběrem, když to tady znám..*mrkne na ni, číšník jim tedy naleje a na chvíli se vzdálí* na co si připijem? *zvedne sklenku s vínem*

*upije* spíš mi pověz, co je nového...od té doby, co jsme se..neviděli..*zadívá se na ni se zájmem*

(lach, může být, cabernet osobně můžu:))
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » úte črc 20, 2010 5:51 pm

Copak to jde nebýt zvědavá, když vidím ten tvůj tajemný výraz? +směje se+ Překvapil jsi mě, znáš mě líp, než jsem si myslela +uculí se+ Dobře, rozhodla jsem se takhle kvůli tobě, protože jsem věděla, že v tomto prostředí se budeš cítit jako doma +zahledí se z okna na blízký les+ Nového? Nic zvláštního, moc jsem nechodila mezi lidi. Otevřeli jsme náš salon a pořádala jsem na Orlíku maškarní ples. Vlastně ještě... mám hosta. Po letech mě vyhledal můj dávný přítel z Francie +chytne zlehka svou sklenku a pohlédne mu do očí+ Co třeba... na nový začátek? +s pozvednutou sklenkou čeká, jestli si Remus na tohle s ní připije, kdyžtak má náhradní řešení:)+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » úte črc 20, 2010 8:02 pm

*přitukne si s ní* mám rád nové začátky...dá se na nich dobře stavět...* tak jiná varianta??:)lehce otáčí sklenkou v ruce*to je pravda...*zahledí se na chvíli z okna, pak zamrká a vrátí se pohledem zpátky ke Styx* tak to přece jen se něco dělo...jsem si říkal, že ty a samota, to nejde moc dohromady...*usměje se na ni a už se jim nese jídlo..na několika talířích, několik druhů grilované zvěřiny se zeleninou lehce udělanou na másle a rozmarýnové brambůrky...krásně to voní, už když to číšník nese a rozkládá před nimi* říkal jsem si, že když už máme to hutné červené víno, že by k němu nemusela být zvěřina špatná...*mrkne na ni, když se číšník vzdálí*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » úte črc 20, 2010 9:32 pm

Nové začátky značí vyvarování se starých chyb +usměje se a přiťukne si s ním+ To je pravda, nedokážu jen tak nečinně sedět +ochutná přitom to skvělé víno+ ale tentokrát jsem musela něco dělat, cokoliv, jinak bych se asi zbláznila z té samoty +když přinesou večeři, očka se jí rozšíří údivem a hned nakoukne zvědavě pod pokličky mís, odkud se line omamná vůně+ Zvěřina? To vypadá ohromně lákavě +zvolá nadšeně a když to všechno prozkoumá, pohlédne na Remuse+ Co říct? Nádherné překvapení +řekne dojatě+ Nejradši bych si z každého trochu uždibla a ochutnala, ale nechci vypadat, že jsem týden nejedla +rozesměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » stř črc 21, 2010 1:20 pm

*rozesměje se* ale to je právě účel, ochutnat od každého...neboj, vedle mě nemůžeš vypadat, jako že jsi týden nejedla...*mrkne na ni a sám okukuje, které masko ukořistit jako první* ale kousek místa si nech...na desert..*mrkne na ni vesele* nečinnost mi taky nedělá dobře..i když je pravda, že se spíš vždycky ponořím do práce a pak nevím, kdy přestat...ale když mám teď posilu, tak alespoň část povinností mi ubude...
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » stř črc 21, 2010 4:42 pm

Smí se taky kouzlit? +zašeptá a když se nikdo nedívá, pohybem ruky rozžne svíci uprostřed stolu+ Aby to bylo stylové +uculí se+ Tak dobrou chuť +upře smrtijedský pohled na kančí kýtu+ Vsadím se, že tento divočák ještě před pár hodinami běhal támhle po lese +vezme do ruky nůž, zatváří se bojovně, zabodne jej do masa a ukrojí si malinkou dívčí porcičku na talířek a ochutná+ Mmm.. božské +chválí s plnou pusou+ Kdo by to řekl, že mudlové umí tak skvěle vařit? +zpozorní+ Jakou posilu? Páni, to je skvělé. Alespoň budeš mít více času... pro sebe +usměje se tajemně a pozoruje ho zpoza sklenky+ A co jsi dělal ty od té doby, co jsme se... viděli naposled?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » čtv črc 22, 2010 4:18 pm

když to nikdo nepostřehne...*pokrčí rameny* dobrou...*počká, až si vybere a sám "uloví" kousek maska si na talířek* to víš, praxe...co kolem pobíhá, to uvaří...*uculí se* a do města daleko...zase si můžeš říct, že nejde o žádné šílené mudlovské geneticky upravené blafy..*zakroutí hlavou* čemu všemu oni nevěří...to nikdy nepochopím. *napíchne si další kousek* no, posilu, ty ses s ní přece potkala teď v obchodě..Wenai...už to stihla vyčmuchat i ta redaktorka bzučivka...asi budu muset zesílit obrany proti zvěromágům...už tak je tam zvířat až moc..*usměje se* v podstatě mě časově vytížil obchod a pak ten zraněný rotvajler...majitelka mi psala, že už ví, co to bylo. To jsem sám zvědav, co se vyvine z původní definice "mělo to ocas a mizelo to do křoví"..
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » čtv črc 22, 2010 7:06 pm

To se dalo předpokládat, že tady budou mít zvěřinu, když mají výběh přímo pod nosem. Denně čerstvé maso +zasměje se a ochutná další lahůdku, asi divokého zajíce+ Tak Wenai? Jo, potkali jsme se u tebe, ale netušila jsem, že dělá v Beast. Poslední dobou jsem jaksi neměla chuť číst ty drby. Od jisté doby nemám ráda tu rádoby redaktorku, co strká sosák tam, kam nemá +mračí se+ Jsi hodně zaměstnaný. Měl bys taky někdy vypnout. Udělat si třeba výlet, nebo jen tak posedět... jako třeba teď... +napíchne na vidličku další lákavé sousto+ Copak je asi tohle? +zkoumá to a pak to šoupne do pusy+ Srnčí... výborné... +labuží si+ Dole jsem si všimla, že tě zdravilo pár lidí. Zdálo se mi, že jsi tady docela známý a oblíbený. Chodíš sem často? +napíchne ještě jeden kousek a natáhne ruku s vidličkou Remusovi+ Otevři pusu +uculí se na něj+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » čtv črc 22, 2010 9:13 pm

No, nedělá u nás doslova, je u nás na praxi...a vypadá to, že to se zvířaty umí..*pochvaluje si* No, já to taky moc nečtu, však víš...spíš se mi to dostane do ruky omylem, ten plátek...*a ozobává nějakou grilovanou zeleninu a pak si čapne kousek zajíčka* no, občas sem zajdu...jen tak, prostě vypadnou mezi někoho, kdo neví nic o našem světě nebo o tom, co jsem...a je to kousek...*ukrajuje si kousky maska* a vzhledem k tomu, že někteří jsou tady pečení vaření...by mě zajímalo, kdy chodí do práce.*uculí se a poslušně otevře pusu a stáhne si zuby kousek masa a labužnicky kouše*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron