Caer Beris, Wales, UK

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » sob srp 07, 2010 2:27 pm

Myslím, že se mám od tebe ještě hodně co učit. Jsi rozumnější a mnohem zkušenější než já. Budu ráda, když mě naučíš něco, co ještě neznám. Ze všech oblastí +dodá lišácky+ To by mě zajímalo, co to je za přání, když se to týká vzdálenějšího budoucna. Dlouhý život?... Zákon na ochranu vlkodlaků?... Lék na lykantropii?... Náš společný sex? +povede se jí skrýt úsměv a dělá, že hluboce přemýšlí, oči jí svítí zvědavostí+ Neprozradíš? +poprosí tónem, jakoby měla umřít, pokud se to ihned nedozví+ Do mého těla už absolutně nic nedostaneš, Remusi +odfrkne si, opře se ztěžka do židle a pohladí si plné bříško+ Teda... až na jisté výjimky +ztěží se přemáhá, aby se neculila+ No... chuťové buňky... tak TY uspokojené jsou... +teď už se směje jako měsíček v úplňku nad tou záplavou dvojsmyslů, asi se trochu opila tím alkoholem v poháru, nebo co+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » ned srp 08, 2010 3:51 pm

to bude těmi prožitými roky...*uchechtne se a musí kroutit hlavou, jak ju poslouchá* od každého něco, Styx...*vrátí jí to* a nemusí to být v abecedním pořadí...*mrkne na ni* ale jsem rád, že se ti tady líbilo a chutnalo ti. Tak to nebude třeba naposled, co jsme sem šli...*slíbí ji a kývne na číšníka a vyřídí s ním účet* smím tě doprovodit domů?*nabídne se galantně s úsměvem*

(mno, vzhledem k tomu, že se pomalu chystám směr Francie, tak bych to tady ukončila.. ;))
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Styx » ned srp 08, 2010 5:52 pm

(:-o žádný sex? další týdny půstu?:) přece Styx nezačne nakonec používat náhražky:D)

Ano, moc se mi tady líbilo. Výborné jídlo, milé prostředí, příjemný společník. Co víc si přát? Jen škoda, že všechno krásné musí jednou skončit +povzdechne si+ To budu ráda, když mě sem ještě někdy vezmeš +usměje se+ Díky za nádherný večer, Remusi +řekne tiše a chvilku mu jen tak hledí do očí a užívá si ty poslední chvilky s ním+ Jistěže smíš +zvedne se se smíchem a připojí se k němu+

(Tak si to tam užij, zlati, hlavně ten nádherný jazyk)
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Caer Beris, Wales, UK

Příspěvekod Remus Lupin » ned srp 08, 2010 6:44 pm

(mno jo... skončí v klášteře...akorát tady žádný nemáme...hm...:D hih, jn, akorát houby rozumím:D franinu jsem se nikdy neučila...tedy kromě toho, kdy se spolubydlící učily na další hodiny, tak z toho mi šla hlava kolem. No, tak uvidíme, ruce a nohy mám..)

*usměje se* nemáš vůbec zač....*zvedne se a společně vyjdou ven, kde se přemístí na ER*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Předchozí

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron