Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » sob zář 10, 2011 1:59 pm

+chvilku brousí dalekohledem po okolí, než konečně cosi zahlédne+ Jo, už vidím +pořádně zaostří+ Maskuje se opravdu skvěle... málem jsem si jej spletla s vyvráceným kmenem +pozoruje jej s úžasem, jak se pořád mění vzhledem k prostředí+ Musí být silný.. hodně silný.. ale naštěstí pro nás.. sytý +odloží dalekohled a poslouchá Remusovu teorii+ Když tak o tom povídáš, vlastně si teď taky uvědomuji, že jsme žádné živé zvíře nespatřili.. a to je v džungli víc než podivné +ostražitě se podívá za sebe do hustého křoví a radši si ani nepředstavuje, co všechno tam může na ně číhat+ Pokud je to místem, kde jsme se to ocitli? V začarovaném lese? +otočí prudce hlavu směrem, odkud se najednou ozve zařvání nějakého divokého zvířete, a to docela blízko+ Nějak se tady přestávám cítit bezpečně... jak čelit nepříteli, kterého nevidím? +začne sbírat věci a házet je do ruksaku+ Neměli bychom se přesunout někam do otevřené krajiny? Tam se přece jen nemůžou tak lehce skrýt +navrhne prakticky+ i když.. my taky ne...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » čtv zář 15, 2011 6:31 pm

že by ty legendy měly pravdu?*taky se opatrně rozhlídne a pomáhá ji balit..* zkusíme se přesunout někde, kde nebudeme mít za zády les..takhle tady okolo může být cokoliv..*přikývne*víš, že začínám chápat ty lvy a jejich kožich? *v duchu se mu představí takový hezký bezpečný plot pod proudem..*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » čtv zář 15, 2011 11:44 pm

Copak tys nevěřil tomu, cos mi tady vyprávěl? +culí se na něj, jak ho vyhmátla+ Na legendách je vždycky něco pravdy. A mám takový pocit, že tady se to kouzelnými tvory jen hemží +jen co to dopoví, vyjekne úlekem, protože z větve stromu, pod kterým právě stojí, jí najednou spadne za krk nevelký zelený had. Zachová duchaplnost a bleskově jej odhodí do křoví dřív, než do ní stačí zatnout jedové zuby+ Uf.. fakt jsem se lekla +přizná s pobledlou tváří+ Už abychom byli pryč z lesa...
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » ned zář 18, 2011 11:07 am

No, zachovávám si zdravy skepticismus...ale v tomhle prostředí, nevím, jestli je až tak zdravý...*podotkne a jen se otočí, když ji slyší vyjeknout a zahlídne už jen letící zelenou větev, trochu se zamračí, jak nejdřív nechápe, pak mu to pomalu dojde* to je neuvěřitelné...z mého pohledu to byl prostě..klacek...*a raději přidá do kroku, zdá se, že les je slyší a vůbec se mu nelíbí, že odhalili jeho malé špinavé tajemství*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » ned zář 18, 2011 7:21 pm

Taky mi to tak připadalo... jako nějaká větev... všimla jsem si to už dřív +kývne hlavou nahoru+ Najednou jakoby ožila... dokonalé maskování +oklepe se při vzpomínce na teplé hadí tělo za krkem+ Musíme si pořádně všímat všechno kolem, ani zdejší kámen nemusí být pravou horninou +dává velký pozor, kam našlapuje+ Navrhuji velkým obloukem obejít to napajedlo, aby nás lev v otevřené krajině nezahlédl a pak se skrýt v tamtom houští, odkud můžeme pozorovat smečku. Vítr vane příznivý, neměli by nás ucítit +přednese svůj plán a čeká, jestli se bude Remusovi zamlouvat+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » pon zář 19, 2011 11:59 am

*přikývne* dobrý nápad, jdeme...*a jak Styx navrhla, tak udělají, jakmile se dostanou z lesa, je to, jako by něco uvolnilo své sevření, i se líp dýchá*zatraceně..*oklepe se a zapadne do křoví, než ho bystré lví oko zmerčí*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » pon zář 19, 2011 12:38 pm

+usadí se vedle Remuse a schováni v křoví pozorují samce, který se po napojení rozvalil do stínu nejbližšího stromu+ Remusi.. už hodnou chvíli se nemohu zbavit jedné myšlenky... +začne trochu nesměle+ Když tento les tak podivně působí na zdejší faunu... nebude to mít nějaký vliv i na vlka v tobě? +otočí k němu zkoumavě tvář+ Jak se cítíš? +zeptá se trochu s obavou. Koutkem oka zahlédne nějaký pohyb v dálce a přiloží dalekohled k očím+ Podívej... rodinka je opět pohromadě +podá mu s úsměvem dalekohled, aby se podíval k napajedlu, kde dychtivě pijou samice i s mláďaty+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » stř zář 21, 2011 5:18 pm

*odtrhne pohled od okolí a koukne na Styx a pak povytáhne obočí* myslíš jako, jestli taky nezačnu kopat, nebo se maskovat za kus dřeva?*cuknou mu koutky, ale pak zvážní* Styx...na mě divočina působí vždycky...nemusí v ní být nic magického, aby mě to nelákalo se zapomenout a už se nikdy z lesa nevynořit...ale...spíš bych řekl, že tohle všechno kolem...hraje na trochu temnější část každého...proto tady rozhodně nebudeme moci zůstat přes úplněk...mám obavu, aby lektvar byl v takovém případě co platný...*chvíli se odmlčí a přemýšlí* ne, myslím, že zatím jsem v pohodě...i kvůli tobě, přece jen se musím chovat civilizovaně...*usměje se a zaměří se na napajedlo...celá smečka se osvěžuje vodou, ale dávají si pozor, aby do vody nešli nijak daleko* hm..lvi umí plavat...*zamračí se a zaostří dalekohled* tak k čemu ta fobie z hluboké vody..
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » sob zář 24, 2011 1:25 am

No.. nevím, co bych si počala, kdybys mi najednou splynul s okolím +uculí se+ S tím počítám, že úplněk strávíš doma. Ani si to nedokážu představit, že bychom byli tady... a nejenom kvůli tomuto podivnému prostředí +naráží i na to, že by nechtěla být očitým svědkem jeho proměny+ Nebude už náhodou teď někdy? Nějak tady ztrácím pojem o čase +sleduje smečku dalekohledem+ Máš nějakou teorii, proč nejdou dál do vody? Žeby tou jejich elektrizující srstí? Anebo mají ve vodě nějakého přirozeného nepřítele... třeba krokodýla, maskujícího se za vlnu na hladině? +zažertuje a pak jí blýskne v očích+ Jak tak pozoruji ta unuděná zvířata, mám chuť udělat tam trochu rozruch.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » pát zář 30, 2011 6:09 pm

*zachytí podtext v její větě a jen přikývne* ani já ne..ještě máme nějaký čas...merlinžel jsme tím omezeni...*nakrčí nespokojeně čelo, že s tím tedy vážně nic nezvládne udělat, tak trochu se za to pořád zlobí sám na sebe* no..buď..a jsou seznámeni s bezpečným chování při elektrické energii *cuknou mu koutky* ale víc bych sázel na to, že ani oni by se nemuseli ubránit, kdyby se je rozhodlo něco posvačit ve vodě..*zamyslí se a pak kývne* pojďme blíž, ta voda mě zajímá...to, jak tráví siestu jsme zjistili až dokonale..*ušklíbne se a začne se sunout porostem kupředu*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron