Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » stř kvě 04, 2011 7:51 pm

Jasně, splynu s prostředím. Mimikry. A víc mě nenajdeš +směje se. Jde jen pár kroků za ním, aby ho neztratila. Kouká pod nohy, aby o něco nezakopla, nebo na něco nešlápla, občas zvedne hlavu a rozhlíží se obezřetně, přitom zvědavě po okolí+ Jaká nebezpečná zvěř nás tady může překvapit, máš to prostudované? Doufám, že nenarazíme například na plivající kobru +ušklíbne se. Na úzkém chodníčku se v prudkém klesání rozeběhne dolů a na jeho konci to málem neubrzdí a vlítne Remusovi do náruče. Tak tak to Remus ustojí, jen málo chybělo, aby se oba vykoupali v jezírku+ Jejda, málem jsem to neodhadla +culí se omluvně a v tu chvíli se mu podívá přes rameno a málem ztratí řeč+ Merline... to je ale krása... Smaragdové jezero... +chvíli se kochá tou nádherně zbarvenou vodní plochou, obklopenou skalními stěnami. Pak se vydá opatrně po lávce nad vodní hladinou a na druhém břehu se zastaví a rozhlédne se po okolí, které má teď jako na dlani+ Připadám si tady jako v ráji na zemi +říká zcela okouzlená+ Souhlasím, uděláme si tady první přestávku. Najdeme nějakou bezpečnější pozorovatelnu. Nerada bych skončila jako lví svačinka +culí se a rozhlíží se kolem+ Co třeba tamhle nahoře? +ukáže na převis nad jezerem+ To místo by nás mohlo docela dobře krýt před zraky zvířat, co se sem přijdou napít. Co myslíš? +otočí se k němu, jestli nemá lepší nápad+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » pát kvě 06, 2011 4:47 pm

Myslíš, že by ti místní sukýnka ode mě pomohla?*uculí se, když se dole srazí na lávce, jen se to zahoupe, jak ji chytne* a ani se neptej, nebezpečné zvěře kolem je....*zazubí se a pustí ji a jde za ní* že? jeden by skoro i uvěřil, proč místní vykládají o tomhle místě legendy...*zvedne hlavu a zacloní si proti klesajícímu slunci oči*jo..to vypadá dobře...budeme mít rozhled a zároveň na nás nebude lehké se dostat...*přikývne nakonec*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » pát kvě 06, 2011 6:46 pm

+vyrazí spolu ke skále bok po boku+ Záleží, z čeho mají zdejší domorodky udělané ty sukýnky. Předpokládám, že v této odlehlé oblasti nemají butiky +uculí se+ takže z přírodních materiálů, nejspíš z trávy. To si budu muset dát velký pozor, aby mi sukýnku v nestřežené chvíli nespásli býložravci +ušklíbne se při té představě+ O jakých legendách to pořád mluvíš? To jsi někde vyčetl nebo ti je vyprávěl nějaký šaman? +pousměje se+ Tak mě napadlo... jak se vlastně domluvíme z místními? Plynulou angličtinou nebo francouzštinou tady nemluví ani papoušek +dorazí pod skálu a rozhlíží se po nejschůdnější cestě nahoru+ Tady lidská noha snad nikdy nevkročila +konstatuje po chvíli, když vidí, jak je místo nepřístupné+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » sob kvě 07, 2011 11:07 am

*směje se* jen pozor, abys při tom hlídání sukýnky nepraštila nějakou krávu...myslím čtyřnohou..to by asi místní neviděli rádi..*snaží se nedusit smíchem* a to víš..tak různě..ale ti budu povídat až večer potmě, aby ses u toho hezky bála..*vyhrožuje*tak..papoušek ani moc nemusí...a vzhledem k tomu, že Indie je bývalá britská kolonie...někoho, kdo umí, vždycky najdem...*koukne nahoru* no..lidská ne..ale kouzelnická si pomůže...*a za chvíli se po jeho čarodějném snažení před nimi objeví úzká pěšinka nahoru, pro ostatní neviditelná* lepší...doufám, že se z ní nezřítíme dolů..nerad bych se koupal i s našim příbytkem na zádech...*odfrkne si a vydá se nahoru*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » sob kvě 07, 2011 3:29 pm

Tak na krávy si tady v Indii budu dávat obzvlášť velký pozor. Pokud nějakou potkám, uhnu jí z cesty a ještě jí budu odhánět dotěrné mouchy +culí se vesele a pak zvedne varovně prst+ Takže pozor, Remusi, až si budeme připravovat oběd, žádný hovězí gulášek. Nebo si místní uvaří guláš z nás +oklepe se trochu+ Já spíš myslela ty domorodé kmeny, které žijí v této bohem zapomenuté části světa. Ti asi o nějaké britské kolonii nemají ani páru a dorozumívají se mezi sebou svým jazykem. Ledaže by měli v zajetí nějakého tlumočníka +ušklíbne se a pak uznale ohodnotí jeho kouzelnickou práci+ Hm, lepší, než si prosekat cestu mačetou. Alespoň se mi tak rychle neunavíš+ mrkne na něj s úsměvem a sleduje ho, jak hbitě vyrazil po pěšince+ Takže v noci budou strašidelné historky? Tak to se opravdu těším +ještě naposled se rozhlédne, jestli jim zezadu nehrozí žádné nebezpečí a vydá se za Remusem po úzké cestičce nahoru+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » sob kvě 07, 2011 9:05 pm

chm...ale takový gulášek...*zasní se na okamžik*no, nic...*vyšplhá nahoru a podá ji ruku, přitáhne si ji k sobě* neboj, to by se mnou bylo zlé, kdybych se unavil při první procházce...*uculí se a kouká chvíli dolů pod sebe* jo..tady se mi to líbí..*zatváří se spokojeně*
Obrázek

no..asi rozbijeme tábor...*shodí si ze zad batoh a vytáhne z něj kouzelnický stan - a ne, nemá ho pučený od Artura, takže páchnout kočkama nebude:)*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » sob kvě 07, 2011 11:22 pm

Gulášek bude, neboj... ale až doma +slibuje a drápe se po příkré cestě. Nahoře se chytne jeho ruky a přitáhne se, chvíli vydýchává ten prudký výstup+ Tak to doufám, že tě jen tak něco neunaví +zamrká na něj s úsměvem a pak se vymaní a koukne dolů pod sebe+ Ach, to je nádhera... podívej... to je ta lávka, po které jsme před chvíli šli +kochá se tou divokou krásou pod nimi+ Tady bych klidně dokázala i žít. Je tady takový božský klid... a nádherná příroda, neporušená civilizací. Asi si tady postavím tu svoji vysněnou chatu +řekne žertem, ale z hlavy to nepustí+ Tys myslel opravdu na všechno +kývne na ten stan a jde mu s ním trochu pomoct+ Měli bychom se pomalu poohlédnout po něčem na zub +koukne na pomalu zapadající slunce+ Na co máš chuť?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » pon kvě 09, 2011 5:53 pm

tak to tě vezmu za slovo...*uculí se na ten guláš*jo, je už jen málo míst, které jsou docela neporušené lidma...*přikývne a z toonu je patrný nesouhlas s tím, jak lidi všude lezou a kcí les a tak...*no jistě...tedy...skoro na vše...celý srub jsem si nezabalil...*uculí se a podá ji jednu stranu stanu a společnýma silama ho staví..nakonec ho obejde a dotáhne, doklepne kolíčky* no, něco do žaludku by bodlo...*zatváří se hladově a zvedne se od posledníjo kolíku* hm...nechám se překvapit?*zadívá se na ni vyčkávavě* nebo mám zase prohledat batoh...*zavlní obočím, jako by tam nesl celou dobu i mistra šéfkuchaře*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » úte kvě 10, 2011 2:48 pm

+neunikne jí jeho ekologický tón a mrkne na něj+ Neměj strach, dělala jsem si legraci. Přece bych tuto nádhernou scenérii nezhyzdila nějakou stavbou +dodělají spolu stan a pak si s rukama, založenýma v bok prohlíží výsledek jejich práce+ Myslím, že tady se nám bude bydlet přímo nádherně, když jsme si to postavili vlastníma rukama +usměje se spokojeně+ No, já myslela, že něco ulovíš +zaculí se a sáhne po báglu+ Počítala jsem ale s tím, že první den se budeme teprve seznamovat s prostředím, tak jsem vzala sebou malou svačinku +vytáhne z batohu objemný balíček, zabalený v alobalu a podá mu jej. Uvnitř je dozlatova propečené voňavé kuřátko. Zatímco Remus rozbaluje, vykouzlí tam nějaké posezení z přírodního materiálu, co se válí všude kolem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » čtv kvě 12, 2011 1:53 pm

(lach, přednáška na téma globální oteplování bude následovat....ehm..)

*rozhlédne se*no..ono taky..kde bys tady chtěla stavět...jedině nahoře na skále..a to by byla nuda, ne? Vzhledem k tvému ER?*mrkne na ni*no, pokud to na nás v noci nespadne...*cuknou mu koutky a už podle vůně, která z alobalu uniká se mu rozzáří očička*no to je servis..to bych neulovil...*koukne se kolem, že nikde žádné grilované kuře nesedí na stromě..zašátrá v batohu, vyloví provizorní talířky, příbory a kupodivu i nějaký domácí chléb, co stihl ve vesnici ve Walesu uzmout v pekárně....naskládá to k provizornímu posezení a jak se připozdívá, tak rozdělá i oheň, aby na ně nelezl nějaký hmyz(Storm, třeba:D)*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron