Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Akce Manori a jejích postav

Moderátoři: Postrach, Manori

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » čtv kvě 12, 2011 7:32 pm

+zahledí se přimhouřenýma očima na tu skálu a pak zavrtí hlavou+ Ne, to by vypadalo jako středověký dřevěný hrad. Chtěla bych malou chatičku někde v lese, kam zapadne dokonale do přírody +pousměje se+ Však já jednou najdu nějaké pěkné místo +vykouzlí kolem tábora neviditelnou bariéru, aby je nikdo neotravoval, zvěř, mouchy a tak+ To máš pravdu. Pečení holubi tady bohužel do pusy nelítají. Co si neulovíš, nepřipravíš a neuvaříš, to nemáš +mrkne na něj vesele+ Ale od zítra se živíme už jen tím, co kolem roste, běhá a lítá +připraví stůl k večeři, i když jsou v divočině, neznamená to, že budou jíst jako neandrtálci+ Záleží, co budeš v tom stanu v noci vyvádět +koukne po něm očkem+ Pokud budeš ze spaní sebou moc házet, je docela reálná možnost, že nám ten stan spadne na hlavu +směje se potměšile+ Výborný nápad +ten oheň+ Už mám taky docela hlad +vytáhne z báglu věnec buřtů a laškovně přejede s nimi Remusovi pod nosem+ Opečené špekáčky nad ohněm jsem neměla už ani nepamatuji +olízne si rty+ Pořád jen samé steaky z argentinských býků, jehněčí, uzení lososi, kaviár, mořské plody... ale pro kus buřta aby si člověk došel až do Indie +ušklíbne se vesele a připraví si nějaký prut, na který napíchne pár špekáčků. Remuskovi hezky naservíruje na talířku jeho kuřátko až pod nosánek+

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » pát kvě 13, 2011 11:58 am

(oh, mňáám...jdu hledat kuře:D)

*musí se usmívat* to jsem tě tím lesem tak nakazil? Hm, dobrá, čili od zítra kořínky a opékané kobylky...*usadí se u ohně a naporcuje kuře a musí se smát, když mu strčí špekáčky k nosu, tak jen dravě zavrčí*provokace divé zvěře?*mrkne na ni* vidíš...jeden by neřekl, že buřty budou až tak nedostatkové zboží....*přiloží ještě nějaké dřívka na ohýnek, než si Styx sežene prut* není nad kus masa...*hladově se zadívá na porci kuřete, ale počká si, dokud Styx si neopeče špekáček*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » pát kvě 13, 2011 5:47 pm

A ty se mi divíš? Nezapomněla jsem, jak skvěle jsme si užívali Vánoce v tom tvém kouzelném lese +rozesměje se při té vzpomínce. Sedne si na židličku k ohni a strčí klacek s buřtíky nad plameny+ Ráda provokuji dravou zvěř... a to je teprve začátek +přimhouří na něj s úsměvem oči+ Proč ne... brouci údajně obsahují spoustu proteinů. Tak proč si je nezařadit do jídelníčku? Je jich všude plno, hlady neumřeme +koukne po Remusovi s pobaveným výrazem, vypadá ale na to, že její mlsný jazýček jen tak něco nesní. Buřty začínají nádherně vonět a chytat zlatou barvu. Styx je sundá z klacku na talířek, nabídne Remusovi a s chutí se do nich pustí+ Och... kam se hrabou pochoutky z orlické kuchyně +labuží si s plnou pusou a sleduje spokojeně Remuse, jak mu chutná+ Jaké máš plány na večer?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » ned kvě 15, 2011 6:02 pm

To je fakt...hlavně ta jízda na sáňkách...*směje se té vzpomínce*tak provokace...to mě u tebe už nepřekvapuje...ale že si troufáš i takhle v divočině...sama...pomoci se nedovoláš...*nakloní se k ní blíž s pohledem upřeným někam na její krk a pohledem sjíždí po jemné kůži, pak se zase opře a pustí se do jídla, ale nepřestává jí pozorovat, takže to pojídání masa vypadá poněkud nebezpečně*hm..pokud budu jen trochu při smyslech, tak spíš zkusím sehnat něco lepšího...ty nožičky a tak strašně zůstávají mezi zuby..*poznamená trochu zlomyslně při jídle* hm...no, plánuji tě poděsit a pak spát, abychom se ráno probrali...počkej, až se složíš do stanu...ráno to je trošku jako když se po tobě proběhne pakůň..*ale z toho, jak to říká, to spíš vypadá, že donesl se stanem i peřiny z prachového peří*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » ned kvě 15, 2011 11:50 pm

Copak jízda, ale to přistání +zasměje se tlumeně+ Tak já se právě spoléhám na tebe, že mě tady v té divočině ochráníš... že se popereš kvůli mně třeba se lvy +laškuje s ním s úsměvem+ Nebo.. ne? +zasměje se, když vidí, jak ji mlsně sleduje a významně si u toho pochutnává na tom mladém masíčku+ Prohlížíš si mě jako dravec, chystající se na svou kořist +culí se na něj. Najednou se rozkašle, jak jí zaskočí, když Remus vzpomene broučí nožičky mezi zuby+ Můžeš je používat místo párátek +vrátí mu to, když znovu popadne dech+ Poděsit mně? To se budeš muset hoodně snažit +uculuje se provokativně. Dojí večeři a utře si mastnou pusu do ubrousku+ Tak jen doufám, že se do toho stanu oba vejdeme. Jinak bude muset jeden z nás spát venku pod hvězdami +mrkne na něj šibalsky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » pon kvě 16, 2011 7:21 pm

*jen se usmívá* hm, nepraktické...nožičky nic nevydrží..*zavrhne to nonšalantně a spolkne poslední kousek masa*tak snažit? že bych si honem ještě nějakou část legendy přimyslel? Přidal pár lidojedů a tak?*zamyslí se vážně, jako by jeho cílem bylo ji nechat zcepenět strachy* třeba mám nějaký postranní úmysl...*pronese po chvíli a pak se uchechtne* jo, ten co sebou bude moc házet, za trest bude spát venku a sloužit divé zvěři za první svačinku...*pokýve hlavou a sklidí zbytky, aby zbytky nepřílákaly zmíněnou zvěř, ačkoliv by se přes bariéru neměly dostat, což dost svědčí o tom, že né všechno v okolních lesích bude "normální"*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » pon kvě 16, 2011 10:18 pm

Tak lidojedi... co když se budu bát usnout, aby mě něco nebo někdo v noci nesežral? Budu radši celou noc vzhůru... a ty mi budeš vyprávět až do svítání +vyhrožuje mu se smíchem+ Postranní úmysl? Jaký... že by zase nějaké překvapení? +mrkne na něj zvědavě+ Tak já se dobrovolně hlásím na spaní ve stanu +velkoryse mu nabídne noční hlídku+ A všechnu zvěř prosím odhánět, abych měla klidný spánek +zahihňá se a pak si sedne zpátky k ohni a přitiskne se k němu blíž, už jí začíná být trochu chladno+ Tak kdy budou ty strašidelné historky? Už je tma jako v pytli.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » sob čer 04, 2011 12:14 am

Tak dobrovolně ve stanu...*zasměje se a obejme ji paží, aby mu třeba nezdrhla po historce* Už se chceš bát? No dobře...na úvod jednu..která se váže k tajemnému lesu Himmpanu....

Před několika staletími žil Khun Pan, voják, v jehož době bylo docela běžnou součástí bitev a zejména před nimi, vykonání rituálů, nebo vyhotovení talismanů, které jim v boji měly přinést štěstí a zajistit výhru. Khun ovšem netoužil ani tak po výhře, jelikož si byl svými vojenskými schopnostmi jistý, ale měl strach především o svůj život a zdraví a proto chtěl něco, co by na něj dohlíželo během bitvy. A tím něčím nebylo ni jiného než Guman Thong, duch, který to měl zařídit. Tenhle duch se prý zjevuje v podobě dítěte...a Khun Pan byl prvním, který jej stvořil...Neříkám vyvolal, ale stvořil...Podle pověsti vyřízl plod svého syna z mrtvé manželky a odnesl jej do chrámu. Tam jej zabalil do posvátného rouna a vhodil do ohně. Zatímco plameny pohlcovaly tělíčko, odříkával mantry a temná zaříkávání, aby vytvořil bytost, se kterou by mohl komunikovat. Pomocí několika dalších ingrediencí, včetně kovového talismanu, se mu povedlo z plamenů přivést chlapce, který byl připraven plnit jeho vůli a ochraňovat ho při bitvách.
Asiaté věřili, že Guman je ve skutečnosti duše dítěte - chlapce, který je připoután k nějakému idolu, talismanu, médiem nebo mnichem, někým, kdo zná tajné formule a rozumí této temné magii.
A tyto tajné formule mají být uchovány právě v Himmpanu, který stráží toto tajemství. Dodnes v některých oblastech kladou sošky znázorňující ducha, dokonce mu vaří speciální porci jídla, stejně, jako by živili skutečné dítě v domácnosti a doufají v to, že se jim povede přilákat některého z volných duchů, kteří se prý objevují v této zemi...Důvod, proč jsou prý tak mocní, je ten, že v jednom okamžiku umírá jak matka, tak dítě, a duch tedy přebírá sílu dvou duší namísto jedné. *dovypráví*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Styx » sob čer 04, 2011 11:09 am

+položí mu hlavu na rameno a zaposlouchá se do jeho poutavého vyprávění. Upírá zrak do praskajícího ohně a ani nedutá, jak poslouchá ten tajemný příběh+ Nevím, čím to je, ale vždycky jsem měla podvědomý strach z duchů ve formě dítěte... nebo dětí, vyvolených temnotou. Jestli je to tím, že má člověk větší zábrany bránit se té síle, jelikož je to nevinné dítě, i když o nic méně mocné, než třeba duch dospělého muže... nevím... +obezřetně se rozhlédne kolem sebe do neproniknutelné tmy a instinktivně se přitiskne blíž k Remusovi+ Takže všude kolem se to hemží duchy… doufám, že nedokážou prolomit naší bariéru. Ty věříš těm legendám? +uculí se, ale přesto ho chytne pod paží, aby byla u něj co nejblíž+ Máš nějaký talisman, který tě ochraňuje proti temným silám? +podívá se mu do tváře, po které strašidelně tančí stíny z plápolajících plamenů+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Putování do legendární oblasti Himmpan Forest

Příspěvekod Remus Lupin » sob čer 04, 2011 12:26 pm

no, asi nám to připadá tak trochu jako tabu....spojovat dítě s čímkoliv takovým...*zamyslí se* věřím tomu, co jsem viděl nebo zažil...ale za tu dobu, co se věnuji magickým zvířatům...polovina z nich měla být jen legendami....a když ti pak chce ta legenda ukousnout nohu...musíš ji vzít na vědomí...*uculí se* ale nemyslím, že by se na nás něco chtělo sápat...hned první noc...ale kdo ví, co tady kolem je nebo není...*přejede pohledem temnotu kolem ohně* mám sebe...a své schopnosti, tak nějak spoléhám na to, že si přinejhorším nějaký vyrobím...*kývne k batohu, ve kterém toho asi vleče dost*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

PředchozíDalší

Zpět na Manplanet

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron