Recepce

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem...

Moderátoři: Zaměstnanec, Beatrix, yohannka, Margarit Black

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » ned bře 25, 2012 3:40 pm

no.."mám"...to je relativní...Kristián semnou nebydlí a bydlet nebude. "bolo by to nebezpečné" +zakoulí očima+ úplně to slyším. milovat ho můžu horem dolem, a nikdy to nebude fungovat podle mých představ.

jop, a objednej aji tady liščátku, ta špenát určitě nebude a sežrala by mně tu mou!

no fákt! podezřívám je, že se chodijou skovávat při rentgenu do takovýho toho okýnka i s tou sestřičkou...no je fakt, že tam dělá takový...vyvinutá..+naznačí hezkej hrudník+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » pon bře 26, 2012 9:05 am

nebezpečné +ušklíbne se+ ale tak.. teď je na mýtince nebo kde?

jasněě +objednala beztak porci masíčka navíc+ náhodou občas zeleninku papá, žejo

jo takhlee, takže je to vyloženě baví!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » pon bře 26, 2012 12:18 pm

yohannka píše:nebezpečné +ušklíbne se+ ale tak.. teď je na mýtince nebo kde?

jasněě +objednala beztak porci masíčka navíc+ náhodou občas zeleninku papá, žejo

jo takhlee, takže je to vyloženě baví!



no..má pronajatej domek tady někde, ale je semnou většinou, když nepracuje. no až odjede, tak nebude, žejo. a popravdě nevím, jak to přežiju.

zeleninku? +nakrčí ret+ cos jí chudince udělala?

ti to říkám! jak dostanou rozkaz jít se ozářit, tak chytnou takovej přiblblej spokojenej výraz! +směje se a kroutí nad nima hlavou+ ono je pro ně výlet do centra asi něco jako výlet do živýho péčkovýho filmu - všude samá prsatá sestřička, které leze z uniformy zadek! +směje se tomu+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » pon bře 26, 2012 5:47 pm

si budete psát dopisy! +cuknou jí koutky+ né neboj, beztak za tebou bude často jezdit

vyhladověla jsem ji! néé, to ona zkouší co všechno se dá jíst.. a pak jde na mochomůrky jako zákusek +natáhne se a pohladí wendynu po bříšku+

tsss ti se mají! to je až nefér!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » pon bře 26, 2012 11:20 pm

mch, ty mě fakt potěšuješ! +pak se ale zamyslí a tak zasněně se tomu usměje+ Myslíš, že by mně něco napsal? on není takovej moc...psavej...

no joooo, wendynčiny mochomůrky! +zašklebí se+ co s nima furt má? kde k tomu přišla? lišky je jijou?

chceš taky napsat ozáření? +mrkne na ni zvesela+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » úte bře 27, 2012 9:34 am

no jasně! posílání dopisů jak za starých časů.. ten by si beztak koupil i nějakej dopisní papír! +že by to nepsal na obyč.+

já nevím! ona je vyhledává odmala! jednou mě zatáhla až do křa s otružinama jak letěla za mochomůrkou. Byla jsem podrápaná všude. ale netuším jestli je jí, nikdy jsem ji při tom neviděla

tak když tam bude skupinka vojáků, tak jo! +směje se+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » úte bře 27, 2012 5:13 pm

Kecááš! Nedovedu si představit Kristiána jak píše na dopisní papír! To chce zapít! +se smíchem jim nalije další panáky a flaška je prázdná+ co to tu máš? poloprázdný flašky, chm..+zakroutí nad tím hlavou+

asi se jí líbijou! to sou taky jediný sympatický houby! ještě pak ty...hnusně velký..praváky! +nakrčí ret+ ty sou z estetickýho hlediska guut!

jako že by tě rentgenovali vojáci? to by ses fakt vrátila zářící! a né radostí! +směje se a dojde tam poslíček+ jůůů pizza nám došlaaa! +nadšeně mu mává a hodí mu peněženku, ať si vezme co chce+ plus pade % za ochotu a doklady vrátit!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » stř bře 28, 2012 9:43 pm

fakt ne? to já jo! beztak nějakým perem za pár tisíc! a bude psát takovým úžasným písmem +směje se+ a bude mít kalamááář!

tys mi to tu vypiláá! +směje se a kopne to do sebe+ joo mochomůrečky červený jsou pěkný, ale co když se z nich jednou chudera otráví? noo? +koukne na wendynu+

nooo já bych se spíš od nich nechala.. "rentgenovat" +uculuje se+ jjůůů jídlo! děkujem!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » čtv bře 29, 2012 2:31 pm

myslíš? +zamýšlí se nad tím+ já ani nevím, jestli si potrpí na luxus, chm..+zamračí se, že nic nevííí+ úžasným písmem? to je co prosímtě? +a z kalamáře dostane záchvat smíchu+ kalamáááář!

já? dyť sem si jenom cucla! +zaculí se+ to by jich musela sněst moc a ona je nepapááá! +dostane zpátky peněženku, tak se usměje na poslíčka a rozdává jídlo a dá papkat i lištičce a sama se cpe pizzou+ mmh dobrá, ještě teplá!

joo "rentgenovat" joo? by ti probrali každičkou kostičku v těle!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » pát bře 30, 2012 5:54 pm

no takový to krásně čitelný písmo.. jak ze starých filmů, chápeš! +směje se+ úúúplně ho vidím!

no já bych si tím nepapáním nebyla jistá.. občas tak divně koukáá +a lištička se spokojeně natahuje pro masíčko+

no pokud by mě je nezlámali +uculí se a pustí se do pizzy+ mhmmmmmmm
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Jazyková škola EnDe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron