Recepce

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem...

Moderátoři: Zaměstnanec, Beatrix, yohannka, Margarit Black

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » ned bře 18, 2012 4:21 pm

Tss mladíček, +zakroutí hlavou+ je ooo...osum? let starší než já. Ono to hodně dělá to jeho strniště, že vypadá starší..a takovej ten jeho...pohled..+udělá docela vtipně vážnej pohled+ víš jak furt kouká, jako by každou chvilku měl bouchnout Temelín.

Neškodnej šampon? +zírá+ umh! +trošku se lekne a zírá na lišku+ to dělá...normálně? +zkoumavě+ nebo jenom budoucímu obědu? +důkladně ji hladí+

no to kolujou! seš něco jako superwoman!

(a už bych neměla chlastat...)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » ned bře 18, 2012 5:59 pm

+začne se smát jak vidí beu předvádět krise+ temelíííín! no až tak ho teda neznám, to je fakt.. ježiš to musí být vtipný!
no chápeš.. aby to děti neštípalo v očích, neutrální PH nebo co a tak. +uculí se+ né, ona je taková mazlinka naša

superwoman! ajééé, tak nevím jestli je to dobrý nebo špatný
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » ned bře 18, 2012 6:23 pm

jak neznáš? na to ho nemusíš znát, on tak kouká furt! +směje se, ale s takovým přiblble sjetým výrazem+ a potom ti na cokoliv oznámí, že je nebezpečnééé! +pokýve hlavou+ ale stejně je k sežrání! +zadívá se nachvílu doblba s úsměvem+ jen by se měl víc uvolnit...bude mít žaludeční vředy...

jo ták! to je neškodný? dyť je to stejně samá chemka. a mě teda štípou i ty neslzavý, nevím jak to dokážu...+pokrčí ramenama+ havěť už se naučila zavřít oči, když já beru šampon..páč si jinak poplačem skupinově... mazlinka jooo? seš mazlinka? +dělá xichty na lišce+ a umazlíííííme těěě! +dlachmá ju+

no dobrý! já su bäaadwoman! +ušklíbne se+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » ned bře 18, 2012 7:05 pm

nebezpečnééé! +složí se smíchy na stůl+ ale jo, musí s ním být aspoň sranda! a má svaly?

jasněě.. né, toje přírodní, žádný silikony, žádný ty.. no.. víš co! +si nemůžu vzpomenout+ nojo extramazlinka +uculí se a lišče se tulí a roztomile ňafá+ jenom na ni koťata občas žárlí, takže až jsem za mnou přijdou.. tak se nediv

tak to tam máš aspoň respekt!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » ned bře 18, 2012 8:10 pm

Hey, né, že se mu začneš smát, až to někdy řekne! +taky se tam chichotá+ Noo sranda...ale jo, co se vrátil je takovej...přece jen trošku uvolněnější. Sice nevím, jestli to není tak trochu sebevražednosťou toho co provádí..no je s ním hezky. Svaly? Blázníš? úúúžasný svaly má! a vymakaný břicho! aaaa...+začne se culit a šeptá jí to+ je to veeeelkej chlap! +koulí očima+

silikony! liška se silikonama! +teď už je to stejně fuck, tak jim nalije dalšího panáka a hned ho zlikviduje+ parabeny? +zkusí+ ono to ščekááá! jak na tohle může někdo žárlit? dyť je to tááák sladký zvířátko!

re-speeekt...ten nemám, no! +vyprskne smíchy+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » pon bře 19, 2012 7:12 pm

já? nééééé +směje se+ nikdy! +a je jasný že bude+ svaly, hmmm +představuje si ho+ mhmm břicho.. a.. jooo? a jak moc? +naznačuje vtipně rukama+

joo parabéény, to je vono! tak to tam taky není. + ališka kdyby uměla vrnět, tak vrní, takže jenom spokojeně ňafká a přivírá očka a olizuje bei tlapku+ no ta se má! nojo musím se koťatům víc věnovat

jaktoženéé? já myslím, že ho máš ažaž +mávne rukou+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » úte bře 20, 2012 12:09 am

on mě zabije, jestli se mu budeš smát! +čemuž se směje ještě víc, když si tu situaci představí+ mhmm..svaly..břicho...ale to ti nemůžu to...+mrkne na ni a ukáže machrovitě+ asitak..zhruba...tááák..aaa..tak. +uculí se samolibě jako to hezky bohatě naznačí+ (tady je hrdinka co...)

parabéény sou kámoši! a silikony takýýý! no žejooo! +začne lišku mufat+ ty nepapáš králíčky, ženéé?

já? kdes na tom byla? minule mě normálně drbaly dvě vojandy přímo na záchodkách!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » úte bře 20, 2012 3:44 pm

to né, to by zabil mě! +směje se+ mhmm.. mh! no týýývole! to si ani nedovedu představit! +zírá+

ale né pro lištičky. Né ta je nepapá +radši zamlčí, jak si dávali onehdál pečenýho králíčka a lišče mrouká ostošest spokojeně+

fakt? a jak to víš? že ty tam máš odposlechy!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » úte bře 20, 2012 11:03 pm

ale dovedeeeš! Pamatuješ si na ty videa s Máriem? No tak tak...nějak..obdobně... a navíc ty přece taky nechodíš s žádnýma chudáčkama! +vědoucně se uculí a kousne se do rtu, že asi yohannka nemusí vědět, že je má všechny omrklý+

tak to má u mě veeeliký plus! králíčci sou fuj! brrr vůbec nejsou dobří! +vysvětluje s názornýma xichtama+

já tam byla! to je na tom to nejhorší! normálně si zajdeš na záchod a slyšíš jak tě tam drbou...a pak sem se bála vylézt...tak sem tam byla půl hodiny, páč se holčiny ulejvaly!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » pát bře 23, 2012 12:49 pm

až taaak? +culí se+ no já teď nechodím s nikým, takže tak +zašklebí se+

+a lišče na ni kouká že jí úplně rozumí, ale přecejenom se olízne+

fakt? to je sííla! bych je zbila a bylo by!
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Jazyková škola EnDe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron