Recepce

Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem...

Moderátoři: Zaměstnanec, Beatrix, yohannka, Margarit Black

Re: Recepce

Příspěvekod yohannka » úte bře 06, 2012 12:03 pm

ahoj mem +usměje se+ ty se nehlásíš do začátečníků, že ne!
á tady se to schází! +podá jim sešitek, do kterýho se jí zapíšou a hned si to přeťukává do počítače+ nojo kdo jinej než Beuš +směje se a doufá že jí paní zaměstnavatelka nebude nutit na hodiny chodit!+ tak a kdo se nezalekne a ve čtvrtek přijde, dostane i firemní propisku! Ceník je tady. Platí se buď za hodinu nebo rovnou za celý kurz +ukáže jim ceník, který si zatím slečny domyslí+

Slovníky nejsou problém! +otevře skříň za sebou, kde jich jsou hromady a nejrůznější druhy+ rádi vám je zapůjčíme
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » úte bře 06, 2012 12:45 pm

Jestli vám to nějak pomůže, můžete na mě klidně i toužebně civět, +směje se+ jen pak neručím za kvalitu výuky! No to ani tak ne..+zamumle si+
Jojo, tenhle čtvrtek. +přikývne+ Eee..+nakoukne do ceníku+ Vychází to na asi 6,55€ na hodinu po jednotlivých hodinách v malé skupině, při celým kurzu je pak nějaká sleva a podle hodin... +z.B.+

Nebojte, jelikož jsem já ten váš vysněný rodilý mluvčí +uculí se+ hodlám se zaměřit hlavně na konverzaci. Gramatika jde tak trochu mimo mě, tak snad se dobelháme k nějakým užitečným výsledkům. +zarazí se, že to zrovna profesionálně nezní no+ Ale zaručuju vám, že budete potom rozhodně umět víc, než guten tag a scheisse! +zářivě se usměje a rozdá jim firemní čokoládky, kterých yohannce donesla mísu+

No memory by se fakt měla hlásit do pokročilých, minimálně na konverzaci. +pokýve hlavou, že souhlasí s yohannkou+

+yohannko bude, to víš, že bude, a budete s memory přeřazený do pokročilých, abyste věděly!+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Styx » úte bře 06, 2012 3:08 pm

A sakra... a já se přihlásila kvůli nějakému pěknému učiteli +otočí se na Beu se smíchem, dělá si srandu+ Ale se mnou budeš mít dost práce +varuje ji předem+ Tak já bych si tedy koupila ten slovník +řekne yohannce a rovnou se jí zapíše do notýsku+ Čtvrtek se mi hodí. A zaplatím si zatím jednu hodinu, uvidím jak mi to půjde.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Recepce

Příspěvekod Manori » úte bře 06, 2012 5:17 pm

*Jde kolem, tak načumne a vidí dav známých tváří* ahoj..no tady je nátřesk..to tady dávají něco zadarmo?*uculí se*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Recepce

Příspěvekod Styx » úte bře 06, 2012 8:34 pm

Man: Jo zadarmo. Tady se prý bude šprechtit. Můžeš se přidat +uculí se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Recepce

Příspěvekod Manori » úte bře 06, 2012 9:20 pm

Joo, šprechtit, mein gott!*zasměje se* noo, ale možná se pozdějc přidám, oprášit by mi neškodilo...*zamyslí se sebekriticky, že teda zakrněla*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Recepce

Příspěvekod Beatrix » úte bře 06, 2012 9:47 pm

Styx: No třeba to občas někdo vezme za mě..co já vím, jestli má třeba Amon učitelský sklony...+zatváří se svatosvatě+

Man: Jen dojdi! Třeba spolu odkrníme! Mě až děsí, jak sem z toho vypadla... :o
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Recepce

Příspěvekod Manori » úte bře 06, 2012 10:03 pm

Bea: no práávě, umím tak..desetinu toho, co jsem uměla..a to si ještě hodně fandím...tolika let učení...*zavrtí hlavou* to je tak, když se jazyk nepoužívá...

(cha, ted v kuchyni máme satelit, co na něj chytáme Němce, tak mi to sprechtí u snídaně i oběda jedna radost...:D ale je fakt, že koukáme spíš na zvířátka, co mají pořad ze zoo, "zaříkavače koní" a eurosport:D)
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Recepce

Příspěvekod Memory » stř bře 07, 2012 11:13 am

"Ja si tedatiež zaplatím zatiaľ jednu hodinu a potom sa uvidí." A hneď aj dáva yohannke peniaze. "Do pokročilých?" trochu sa ošije. "Keď ja ti neviem, Beuš. Radšej by som začala od základov a hlavne tam nechcem byť sama." pozrie na Beu, že všetci idú do začiatočníkov, obzvlášť, keď yohannke sa do kurzu nechce.

Man: "Ahoj." usmeje sa na ňu. "Nepridáš sa aj ty?"
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Re: Recepce

Příspěvekod Styx » stř bře 07, 2012 2:53 pm

Man: Takže půjdeš do pokročilých? Tak to budu tady asi sama začátečník +začíná váhat, jestli se má vůbec do toho pouštět, aby nebrzdila:)+

Bea: Amon mým učitelem? +skoro se vyděsí+ Tak to beru radši tebe +mrkne na ni s uculením+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Jazyková škola EnDe

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron