Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Moderátoři: Zaměstnanec, Eternity, Morfeus

Re: Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Příspěvekod Robert S. Lacewing » ned črc 29, 2012 9:10 pm

+Vejde, usměje se na slečnu, nakloní se k ní nad pultík a vesele zahlaholí.+ Tak jsem tady. Stýskalo se vám po mně?
+Pak se nechá navigovat do pokoje, kde už čeká pan Sandman.+ Dobrý den! +Hrne se k muži sedícímu na pohovce a napřahuje k němu ruku a prohlíží si ho.+
Uživatelský avatar
Robert S. Lacewing
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř kvě 09, 2012 8:37 pm

Re: Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Příspěvekod Morfeus » pát srp 10, 2012 10:51 am

dobrý den. odloží noviny, vstane a potřese mu rukou. pan Smith, že? já jsem Sandman. co pro vás můžeme udělat? mluví zdvoile, ale pponěkud chladněji, než návštěvník.
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Příspěvekod Robert S. Lacewing » úte zář 25, 2012 2:14 pm

+Posadí se naproti němu a trochu ubere plyn na žoviálnosti. Prohlíží si muže naproti sobě a po chvíli promluví tišším, klidnějším hlasem.+ Hm, vlastně mě sem poslali... doslechl jsem se, že tu bývala detektivní agentura. A že snad ještě tenhle typ služeb poskytujete... Hledám jednu slečnu. Měla tu bydlet, nebo pracovat, nevím určitě... Nebo bych rád mluvil s paní Morffovou. Paní Eternity Morff? +Přečte ze zmačkané vizitky, kterou vytáhl z kapsy a žmoulá ji v dlani.
Uživatelský avatar
Robert S. Lacewing
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř kvě 09, 2012 8:37 pm

Re: Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Příspěvekod Morfeus » čtv zář 27, 2012 11:37 am

poslouchá maldíčka a přikývne. vlastně ano. ta informace je správná. za určitých okolností ještě detektivní praxi provozujeme. a Eternity Morff - udělá pomlku. přemýšlí jak to formulova. a nehodlá příchozímu vysvětlovat jejich rodinné poměry, že Eternity není "paní". - um, ano. myslím, že vás s ní mohu zkontaktovat. opět přikývne. a pak se ještě zeptá. ta slačna - chcete o ní hovořit s Eternity, nebo mi k tomu řeknete něco bližšího rovnou?
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Příspěvekod Robert S. Lacewing » pon říj 15, 2012 9:42 pm

Ale jo, klidně. Totiž… řekla mi, že tu občas bydlí a občas pracuje, a kdybych potřeboval… prostě, dostal jsem se do průšvihu. +Trochu nervózně se zakoktává.+ Potřeboval bych ji najít, protože potřebuju chvíli někde bejt, než se věci zklidní a taky úplně přesně nevím, jak zpátky… a taky jsem švorc. +Usměje se upřímně a podmanivě, když se přizná.+
Uživatelský avatar
Robert S. Lacewing
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř kvě 09, 2012 8:37 pm

Re: Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Příspěvekod Morfeus » čtv říj 18, 2012 8:55 am

dobře, kývne, dostal jste se do potíží. to je celkem pochopitelné. přejede ho pohledem a skutečně by ho spíš překvapilo, kdyby floutek potíže neměl. vaše vyprávění, ač trochu nesouvislé, je jistě zajímavé. ovšem stále nemám žádné údaje o té slečně, o níž mluvíte, kterých bychom se mohli chytit, abychom ji našli. trpělivě vysvětluje.
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Příspěvekod Robert S. Lacewing » pát říj 19, 2012 12:35 pm

Aha, ano. +Kývne a hned mluví dál.+ Taková drobnější, hnědovalsá, okatá. Jmenuje se Tirage. +Líčí zmiňovanou slečnu.+
Naposledy upravil Robert S. Lacewing dne pon říj 22, 2012 7:35 pm, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Robert S. Lacewing
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř kvě 09, 2012 8:37 pm

Re: Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Příspěvekod Morfeus » pon říj 22, 2012 7:34 pm

to Morfea poněkud zaskočí. Tirage. Zopakuje bezbarvě.
Existuje na světě člověk, který nesní? Kdo v sobě neskrývá nepředstavitelné světy?

Pravda nemusí mít nutně oporu ve skutečnosti. Legendy a sny jsou stínové pravdy, které přetrvají dávno poté, co fakta zpráchnivějí a propadnou se do zapomění.
Uživatelský avatar
Morfeus
Mág
 
Příspěvky: 438
Registrován: stř říj 28, 2009 3:03 am
Bydliště: Země Snů

Re: Přijímací pokoj TABÁK A ČOKOLÁDA

Příspěvekod Robert S. Lacewing » pon říj 22, 2012 7:34 pm

Ano. Najdu ji tady?
Uživatelský avatar
Robert S. Lacewing
 
Příspěvky: 25
Registrován: stř kvě 09, 2012 8:37 pm

Předchozí

Zpět na Pavilon polozapomenutých snů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron