FBI Agency

Megin svět

Moderátoři: Margarit Black, Sirius Black

FBI Agency

Příspěvekod Margarit Black » čtv črc 26, 2012 9:50 pm

Obrázek
Obrázek

Office
Obrázek
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: FBI Agency

Příspěvekod Sirius Black » pát srp 17, 2012 9:39 pm

*přehrabuje se v nějakých spisech* Kde to sakra.. *zaklapne spis* Jacku! *zařve, když ho vidí jít kolem otevřených dveří* Jacku, kde je složka Dereka Browna? Nikde ji nemůžu najít.. *dojde ke dveřím..Jack se zrovna vracel z oběda, tak se ještě myšlenkama potuloval u dobrých hranolků* Či vim? *pokrčí rameny* Zeptej se Stacey, stejně má pro tebe slabost *mrkne na něj* Ta ví všechno *uculí se..Sirius jen protočí oči a ukáže mu prstýnek na prstě..zamíří za sekretářkou* Ahoj Stacey *mile se na ni usměje, ví, že na něj zabírá, tak musí být milý* Ahoj agente, jak se máš *obdaří ho svým bílým nablýskaným úsměvem* Joo, skvěle *oplatí jí také úsměv* Stacey, prosím tě, neviděla jsi náhodou spis Dereka Browna? *tváří se strááášně přeslazeně..Stacey jen přetočí v prstech propisku a ukáže na dveře od šéfa..Sirius jen zamrká očima* Áha *hlesne..né, že by zrovna tyhle dveře navštěvoval často, ale pokud má případ vyřešit, tak si asi bude muset pro složku dojít..nebo si taky může počkat, až dojde k němu..v duchu svádí sám se sebou boj, když se otevřou dveře od kanclu* Ááá, zrovna za tebou se chystám *boss mává vítězně složkou a ukazuje mu, že má jít dovnitř..Sirius ho obdaří svým úsměvem č. 7, tím nejmilejším a nejpřirozenějším, který vyhrabal* Vážně? To je ale náhoda..já hledám tu složku *vejde dovnitř a zabouchnou se dveře* Posaď se *navrhne mu boss a posadí se do křesla naproti něj* Taaakže...co mi k tomuhle chlápkovi můžeš říct? *hodí si nohu přes nohu a naleje si kafe..rozhodně se neobtěžuje s nabídkou někomu jinému..Sirius se nadechne, ale než stačí něco říct, tak začne mlet boss* Proč podezříváš z toho možného atentátu na šéfa naší největší banky zrovna jeho? Není to malá ryba, to asi víš, takže než budeš mít nějaký pádný důkaz, tak s tím nemůžeš nic dělat, resp. já s tím nemůžu nic dělat *na "já" dá velký důraz, nadechne se a usrkne kávy..Sirius na něj chvíli zírá a už si říkal, kdy ten svůj monolog na jeden nádech ukončí, ale po nádechu je pokráčko* Taaakže *protáhne* Bohužel, zatím ti nemůžu sehnat ani příkaz k jeho vyšetřování, ačkoli má velmi hrubou složku..všechna vyšetřování zatím byla vždycky stažena a já si nemůžu dovolit, pokud chci jít výš *ukáže prstem nad sebe* abych udělal další chybu.. *mrskne složkou na stůl..Sirius málem otevře pusu, jak na něj zírá, pak koukne na složku..nadechne se a zachrčí* A co mám jako dělat, když mi neseženete ani povolení? *kouká na něj přivřenýma očima..boss na něj koukne s velmi ironickým úsměvem* Proto jsem tě přijal, abys takové hlavolamy vyřešil *zašveholí* Resp. já byl donucen *povzdechne si teatrálně* A teď mě omluv, musím si jít něco zařídit *zvedne se, Sirius se taky zvedne a boss ho vyprovodí ze dveří..složku mu vrazí do ruky* Najdi důkaz, já ti pak seženu povolení *zahučí a zmizí za rohem..Sirius kouká na složku, kterou drží v rukách* Imbecil *zavrčí pro sebe, nevšímá si Stacey, která po něm háže úsměvem a očkem a zapadne do kanclu, kde už sedí Jack a upíjí čaj* Tak co ses dozvěděl pěkného *uchechtne se, když vidí Siriusův výraz* To je takovej kretén! *vrčí a kecne si do židle* Musíme ho prostě na něčem nachytat.. *přikývne..parťák na něj zírá* Koho? Bosse? *ušklíbne se* Neee *Sirius protočí oči* Pana Browna *odpoví ironicky a čapne sako* Pojď, něco mě napadlo *parťák se na nic neptá, rychle si vezme sako, zabouchne dveře od kanclu a pádí za Siriusem, je rád, že ho vůbec stíhá*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: FBI Agency

Příspěvekod Sirius Black » stř zář 26, 2012 1:05 pm

*vyjdou z kanclu a namíří si to přímo do jedné z B&B, které pan Brown velmi rád navštěvuje..když vejdou, tak je kavárně celkem šrumec..hafo lidí sedí v kójích a popíjí kafe..kravaťáci si zašli na pozdní oběd...Sirius s Jackem taky zapadnou do jedné z kójí a když přijde velmi usměvavá, ale znuděná servírka, tak si objednají jen kafe..Jack se ještě nadechne, že by si dal koblihu, ale když vidí Siriusův výraz a jak mu ukazuje, že se mu zvětšuje břicho, tak raději odpoví, že to je všechno a servírka s udiveným výrazem odejde* Ty mi nedovolíš ani ten pitomej koblih *oboří se vyčítavě na Siriuse Jack..Sirius si ho ale nevšímá a věnuje se rušnému okolí, jestli náhodou nenarazí na nějakou povedomou tvář, servírka jim mezitím donese hrnky a z konvice naleje kafe, Jack na ni hodí oslnivý úsměv číslo pět, ale servírka jen protočí oči a odejde* A helemese, to jsou k nám hosti *pronese Sirius, který kouká ke vchodu..vždycky si tak sedá, aby měl přehled o dění v lokále* Cos tam objevil? *ptá se Jack a začne se otáčet* Neotáčej se *sykne na něj Sirius, ale pozdě..jen si povzdechne, když se Jack otočí zpátky* Brownova milenka *konstatuje Jack* Tak to by mohl být poblíž i on *usrkne kafe* Brownova milenka a grupa nabušenců s ní.. *zvedne hlavu od kafe Sirius* A jdou sem *když se Jack chce otočit znovu, kopne ho Sirius pod stolem, takže Jack jen zkřiví výraz bolestí a kouká na něj vražedně* Dobrý den, agente Black *pozdraví ho se silným ruským přízvukem žena, která došla k nim* Smím se zeptat, co zde dělat? *řekne odměřeně a oslní ho vyběleným blýskajícím se chrupem..* Dobré odpoledne, slečno Bělov *mírně kývne hlavou na pozdrav* Co tady děláme? *koukne na parťáka* Zaskočili jsme si na kafe, jak vidíte *ukáže na hrnky* To se snad nesmí? *nevinně na ni kouká* Tak daleko od vaše..stanice? Nebo jak to voláte.. *mávne rukou* Měli jsme v této části města nějaké pochůzky *ozřejmí Sirius..slečna si je prohlíží trochu opovržlivě..nakonec se Sirius zvedne* Jaká je to ode mě nezdvořilost, nechat dámu stát..přisednete si? *ukáže na sedačky a na okamžik se podívá z okna, kde vidí, jak kolem kavárny projíždí starý černý mustang, kterému se stahují okýnka a vykukují zbraně* Na zeeeeem!!! Všichni na zeeem!!! *zařve, ale to už se kavárnou rozléhá zvuk kulek dopadajích na barpult, tříštění skla a jekot kolem..stačí ještě stáhnout dolů svého parťáka i rusku a oba se je snaží přikrýt a přitom si držet uši, aby neohluchl, mírně zvedne hlavu a kouká kolem sebe, jak to pár lidí schytalo, bodyguardi se válejí po zemi, po které teče dost krve..nakonec rachot ustane, tak se začnou sbírat ze země* Jste všichni v pořádku? *ptá se Sirius a mírně se zvedne..těsně kolem hlavy mu proletí šutr* Fuck! *vyjekne a zase zapadne* Co to kurva bylo?! *otočí se, kam letěl kameň a sebere ho, je na něm přilepený nějaký papír, tak ho otevře..všichni už se sbírají ze země, kolem začínají houkat sirény policajtů..přečte papír nahlas, kde je velkými písmeny napsané* PŘÍŠTĚ JSI MRTVÁ, TY DĚVKO! *otočí ten papír tak, že jí ho ukáže* Nechcete mi k tomu něco říct? *slečna kulí vyděšeně oči* Tady ne, tady ne *mluví překotně, vytrhne mu papír z ruky* Pero *houkne na něj, Sirius si chmátne po kapsách a z náprsní vytáhne pero* Zítra. V 8 večer. Buďte tam. A sám! *poslední zdůrazní, bodyguardi se posbírají ze země, jeden asi bude mít trochu otřes mozku, ale vzhledem k tomu, že si oba museli všímat sami sebe, tak si nevšímali té, kterou mají hlídat a vzkaz jim utekl, Sirius ho stačil schovat* Tak už vypadněte! *houkne na ně a ti zmizí zadním vchodem..Sirius se otočí na svého parťáka* Seš v pořádku? *prohlíží si ho* Jojo, jsem..*přikývne* Jenom asi budu mít pár modřin, jak jsi se mnou švihl na podlahu *na oko mu to vyčte, ale uculuje se* Co to sakra bylo? *mračí se a postaví se* Joo, to se snad dozvím zítra *ukáže mu papírek s místem, kde se má setkat se slečnou Bělov* Nechceš tam jít doufám sám *zamračí se Jack* Ne, neboj *zavrtí hlavou* Ty půjdeš se mnou *zakření se na něj* Budeš mi krýt záda..pěkně v teploučku, v autě *popleská ho po rameni a než stačí Jack něco namítnout, tak je Sirius pryč a jde okouknout škody, které napáchali ti magoři..schová si jednu kulku, aby zjistil, z čeho to vlastně na ně pálili a pomáhá vyvádět zraněné ven, aby je sanitka mohla prohlídnout, Jack se k němu přidá..napočítali asi 5 mrtvých, včetně barmana a té usměvavo/znuděné servírky...* Ach jo, že to vždycky schytaj ti nevinní *povzdechne si Jack a jde sepisovat a líčit, co se stalo, stejně, jako Sirius*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm


Zpět na Megi´s

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron