Cizí země

Tvrz Wenai a Ještěreny...

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob pro 08, 2012 6:21 pm

+koukne na něj poněkud udiveně+ Proč by měla být obtížnější cesta ta správná? +položí poněkud řečnickou otázku+ Navíc nevím, co by dělala v pustině. Ale! +napadne ji něco a začne štrachat po kapsách, až vytáhne dvoupenci+ Můžeme si hodit mincí. V tomhle okamžiku jsou to všechno stejně jenom dohady. Pana nebo orel?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » sob pro 08, 2012 7:13 pm

Protože ke správnému cíli nikdy nevede snadná cesta. Věř staršímu a zkušenějšímu +poučí ji s úsměvem+ Pochopitelně orel +řekne bez přemýšlení+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob pro 08, 2012 7:30 pm

Ok. +přikývne a hodí mincí+ Zas tak starej nejseš ne? +mrkne na něj poťouchle a koukne na minci+ Hm hm. +zašklebí se+ Jsi vyhrál, no. Tak jdeme. +vydá se proti proudu+ Aby jsme se nakonec nedivili +zasměje se+ Proč sem vůbec šla. Vůbec bych se nedivila, kdyby to bylo jenom kvůli nějakýmu chlapovi. +koukne na něj+ Hele... kdyby náhodou, říkej mi Hildegardo. Nebo jiným jménem. Ono totiž.... ona... se jmenovala stejně jako já. +omluvně se usměje+ A nechci na nás přitáhnout nechtěnou pozornost... kdyby náhodou... chápeš, ona nebyla výkvět ctností.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » sob pro 08, 2012 8:16 pm

Neřekl jsem starý... řekl jsem starší +opraví ji se smíchem a pak se ještě hrdě narovná v celé své výšce, aby jí ukázal, že opravdu není vůbec žádný stařec+ Necítím se starý ani v nejmenším. Naopak... nikdy jsem nebyl v lepší formě +mrkne na ni šibalsky a vyrazí za ní po břehu řeky+ Myslíš, že by tohle všechno podstoupila jenom kvůli nějakému muži? I když... ženy bývají často velmi nevyzpytatelné +uculí se a pak povytáhne obočí nad tím jménem+ Sice nechápu, proč by tvé jméno mělo být problém, ale budiž... Hildegardo. Co byla ta tvoje příbuzná vůbec zač? +přitáhne si plášť víc ke krku, čím stoupají výš, tím je větší zima a zalézá jim až do morku kosti+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned pro 09, 2012 11:49 am

+usměje se na něj a pokrčí rameny+ Možná nakonec zjistila, že všechny filozofický otázky jsou na nic, když nejsi doopravdy spokojený a prostě šla tam, kam chtěla. Kam ji to táhlo. +po jeho otázce se na něj tak zvláštně podívá+ Ona hodně cestovala. Prostě nebyla spokojená na jednom místě. +odpoví mu vyhýbavě+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » ned pro 09, 2012 3:18 pm

+pohlédne zkoumavě na ni+ Zdá se mi to, že jste si něčím tak trochu podobné? Jako bys taky nebyla spokojená a něco pořád hledala... ale třeba je to jenom můj dojem z tebe +pokrčí rameny a prodírá se nerovným skalnatým terénem dál+ Není ti zima? Když tak bych tě trochu zahřál +nabídne se ochotně+ A měli bychom se pomalu poohlídnout po nějakém noclehu... počítám, že tak za hodinu se tady setmí.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned pro 09, 2012 3:33 pm

Totiž... u nás v rodině se se jménem dědí i jisté vlastnosti. Proto se nikdy nikdo nejmenoval stejně. Až na pár vyjímek. Kterou mám tu smůlu být. +ušklíbne se+ Je mi zima. Ale myslím, že bude ještě větší. +zastaví se a povzdechne si+ Ale kde tu chceš hledat nocleh. +ukáže kolem na ty skály+ Nic tu není. Nikdo. Asi. Funguje tu vůbec magie? +koukne na něj tázavě+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » ned pro 09, 2012 7:06 pm

Vem to tak, že máš tu výhodu, že víš, jaká budeš +uculí se+ To tedy bude sakra větší zima +pohlédne do dálky na zasněžené vrcholky hor+ Musíme doufat, že najdeme stopu tady v nižších polohách, kde to ještě celkem jde. Jen nerad bych se drápal někde po zledovatělé skále +rozhlédne se kolem sebe+ Jsou tu právě ty skály. Tudíž určitě najdeme někde nějakou jeskyni, kde se můžeme na noc uchýlit. A pokud ne, i na skále se dá docela obstojně vyspat +usměje se, nejspíš to u něj nebude poprvé+ Nefunguje. Už jsem to zkoušel. Jsme příliš vysoko.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Cizí země

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned pro 09, 2012 7:28 pm

Nefunguje?! +vykulí na něj oči, načež tam začne mávat hůlkou, jen aby zjistila, že měl pravdu+ Oh... +řekne zklamaně, poněkud zoufale se rozhlídne kolem a pak se k němu otočí+ Když budem spát venku, bez ohně, tak zmrznem. V noci určitě teploty klesnou k nule. A navíc - nemáme nejmenší potuchy, kam jdeme.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Cizí země

Příspěvekod Tony Dolohov » ned pro 09, 2012 8:28 pm

Pokud teplota neklesne pod bod mrazu, tak neumrzneme, neboj. Zima nám tedy bude. Dá se to ale vydržet. Horší to bude výš +poznamená s klidem+ Podívej... támhle +ukáže někam daleko dopředu, kam Wenai odsud ještě nedohlédne, on však svým jestřábím zrakem ano+ Je tam nějaký otvor ve skále... tam bychom se mohli na noc uchýlit. Než tam dojdeme, nasbíráme cestou trochu dříví +začne lámat větvičky nízkých keřů, kterých je tam poskrovnu+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron