San Francisco

Tvrz Wenai a Ještěreny...

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » sob črc 09, 2011 8:36 pm

Bledule, bledule. +směje se, když se vynoří, chytne prkno a vyhoupne se na něj+ Samozřejmě, jsem vyhrála já. +koukne na ni zvrchu+ Ale, že jsi to ty, tak ti dám ještě jednu šanci. Já ti dám nějakej náskok, aby jsi měla aspoň nějakou naději, že to dáš.
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob črc 09, 2011 8:42 pm

Có? +koukne na ni, jakože uraženě+ Já ti dám dávat mi náskok. +doplave k ní, sedne si na prkno a snaží se ji shodit dolů+ Já jsem stejně dobrá jako ty a kdoví jestli ne lepší. +pere se s ní na prkně, když si všimne vlny, tak jí aspoň rozhoupe prkno a tu vlnu si chytne a sveze se na ní+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » sob črc 09, 2011 8:54 pm

+pere se s Wenai a snaží se udržet na prkně a současně ji shodit, ale nejde jí to+ Bledule! +vykřikne+ Nech toho, ještě mě zhodíš, já se utopím a nebude tě mít kdo vzít večer do klubu. Héj! +plave za ní, když si taky všimne vlny, ale stihne to až druhá, tak tentokrát dohoní ona ji a plácne ji po zadku+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob črc 09, 2011 8:59 pm

+plácnutí po zadku docela ustojí, ohlídne se na Christu a pokusí se ještě zrychlit, ale moc už to nejde, nakonec posurfuje až nakonec vlny, pořád jako první, spadne do vody a vítězoslavně se koukne na Christu+ Vidíš? Jsem dobrá. +poplácá se po rameni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » sob črc 09, 2011 9:18 pm

Sakra! +řekne a skočí taky do vody+ No jo, výjimečně jsi byla lepší. Ale už tak moct blbnout nebudem. +kývne ke břehu, kde se chystají lidi ke koupání a ostatní surfaři+ Buď se přesunem někam jinam, nebo budem dělat, že jsme slušný.
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob črc 09, 2011 9:26 pm

Slušný? My jsme přece vždycky slušný. Můžem zůstat tady, k polednímu stejně vlny už nebudou a můžem jít někam na oběd. +posazená na prkně se pohupuje na hladině rozhlídne se kolem+ Teď ještě můžem chytit pár slušnejch vln.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » sob črc 09, 2011 9:28 pm

Ok. +kývne+ Vezmu tě do jednoho bistra, Chodíme tam s kapelou, bude se ti tam líbit. +kývne na přicházející vlnu+ Tak na prkna. +mrkne na ni a vyhoupne se na prkno+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob črc 09, 2011 9:33 pm

+taky se vyhoupne na prkno a jede vlnu, spolu surfují až je slunce vysoko na obloze, tak Wenai sjede poslední vlnu, skoro až na pláž a mávne na Christu, zapíchne prkno do písku a sundá si overal k pasu, napije se, aby zahnala slanou chuť a zapálí si+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » sob črc 09, 2011 9:47 pm

+sjede na pláž a skočí do vody a dojde na písek za Wenai, taky se napije a usměje se na ni+ Surfuješ fakt dobře. Na to, že necvičíš. +zašklebí se na ni, přijde k ní a šťouchne ji do ramene a pak dělá, že ji chce políbit ale sklapne jí zuby kousek před obličejem a zavrčí+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob črc 09, 2011 11:05 pm

Já náhodou cvičím. Ale na posteli to nejde tak dobře, jako na vodě. +směje se, pak ji chytne za ramena a dá jí pusu+ Jdem na ten oběd Chilly, nebo umřu hlady. A co bys se mnou dělala s umřetou? +svlíkne si overal, pod kterým má plavky a jde pod sprchu+ Doufám, že tam kam jdem vaří hodně a hodně dobře. Snědla bych celou krávu.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron