San Francisco

Tvrz Wenai a Ještěreny...

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » ned črc 10, 2011 11:41 pm

I na to by mohlo dojít. +usměje se na ni a pokrčí rameny+ Když nám zbyte trochu času, tak si tě prozkouším. Když jsi teda taková moje fanynka, tak bys to měla umět.
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned črc 10, 2011 11:42 pm

A jéje.. +vypadá trochu vyplašeně, ale pak se zazubí, když obě dojí, tak zaplatí a vyjdou s Christou ven a nasednou do auta+ Tak kde je ten tvůj nový bejvák? Trochu blíž k Nightbreaku? +nastartuje+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » ned črc 10, 2011 11:44 pm

No, blíž ani ne, spíš kousek dál. Ale blízko odsud. Tady doprava a pak pořád rovně. +naviguje ji, až zastaví před modrým domem, tam jí přikáže zastavit a vystoupí, před domem je Christin skútr+ Na tom jezdím do práce. +zazubí se na Wenai a poplácá skútr a jde po schodech nahoru+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned črc 10, 2011 11:45 pm

+dojede k modrýmu domu, vystoupí z auta a koukne na skůtr+ Fakt? Ještě pořád děláš ty účty? A nebojíš se na tom? Já vím, že to nijak zvlášť rychle nejezdí, ale někdo do tebe vrazí, něco si uděláš s prstama a nebudeš moct hrát na kytaru. +jde za ní po schodech+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » ned črc 10, 2011 11:47 pm

+koukne po ní, zatímco odemyká+ Téda, ty už myslíš, jako kytaristka. +vejdou dovnitř+ Tak vítej v mím novým bytě. +rozmáchne se rukama, aby zahrnula celý, ne moc velký prostor+ Já mám ložnici támhle. +ukáže na jedny dveře+ Chceš se jít kouknout?
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned črc 10, 2011 11:50 pm

Díky. +usměje se a lkoukne na dveře+ Sotva jsme přišli a ty už mě taháš do ložnice? +podiví se+ No proč ne, já nejsem proti. +vydá se do Christinýho pokoje, když tam je, tak obdivně hvízdne+ Páni, teda všechna čest, vypadá to tu parádně. +otočí se k Christě+ Takže mi nabídneš něco k pití, nebo můžu hned začít hledat to tetování? +zazubí se na ni+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » ned črc 10, 2011 11:51 pm

Dej se do hledání, bledule. Něco k pití ti nabídnu až potom. +přijde k ní a políbí ji, přičemž jí rukama vklouzne pod triko+ Já jsem na tebe měla takovou strašnou chuť, když jsem tě viděla na tom prkně. +šeptá jí do ucha+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » ned črc 10, 2011 11:56 pm

Christo... +zašeptá a opět spoutá její rty v polibku, čím dál vášnivějším, přeruší ho jen na okamžik, aby jí sundala triko a odhalila její potetované tělo, její prsty se hned rozběhnou po linkách tetování, sevřou v dlani její ňadra a vydají se na záda+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » pon črc 11, 2011 12:55 pm

Tak hledej, bledule. +zamumlá mezi polibky a rukama jí vjede do vlasů+ Když to najdeš rychle, tak dostaneš odměnu.
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon črc 11, 2011 1:02 pm

Dám si záležet. +zašeptá a rty sjede na krk, pak si klekne a políbí ji na prsa, nejprve olíže jedno, pak druhé, laská tu jemnou kůži, pak její rty nahradí prsty a ona pátrá po novém tetování, vzhlédne nahoru, na Christu, usměje se na ni a pak očima bloudí po jejím těle, hladí ji po strarých i novějších tetováních, sem tam některé přejede rty, až najde to jedno nejnovější+ Tohle je to nový? +pohladí tetování na boku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron