San Francisco

Tvrz Wenai a Ještěreny...

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » pon črc 11, 2011 10:32 pm

Ne, to nemůže. +souhlasí+ Přesto... by to bylo fajn, mít tě tu častějc. +pustí ji, trochu se od ní oddálí a koukne jí do očí+ Třeba jenom do hospody.
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon črc 11, 2011 10:33 pm

Do hospody? To mi připomíná - kolik je hodin, aby jsem neprošvihly ten koncert. +seskočí ze stolu, přičemž se otře o Christu a usměje se na ni, pak se sehne pro ty věci, který jí shodila ze stolu a zase je dá zpátky+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » pon črc 11, 2011 10:35 pm

Ještě máme čas, tak hodinu. +sleduje její zadek, když se ohýbá, tak ji po něm pohladí+ Můžem tu hodinu zabít třeba tím, že si zahrajem, ve vší slušnosti, počítačový hry. +obleče si kalhotky a kraťasy a triko+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon črc 11, 2011 10:37 pm

Ve vší slušnosti? +podívá se na ni+ Hm, tak to by šlo. +taky se obleče a zapálí si další cigáro, když tamto nemohla dokouřit+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » úte črc 19, 2011 1:11 pm

Jasně, že ve vší slušnosti, protože já tě tak rozdrtím, že nebudeš mít nejmenší šanci, proti tomu zasáhnout. +zazubí se na ni, zapne televizi a playstation a jednu konzoli jí podá, vybere jednu střílečku, zapne ji a podá Wenai jednu konzoli+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte črc 19, 2011 1:14 pm

+posadí se na gauč vedle Christy, nohy si dá do tureckého sedu a chytne konzoli, olízne si rty+ Jdeme na to, ať poznáš, že nejsem takový máslo, jak ty si myslíš. +mrkne na ni, narovná se a připraví se+ Tak jedem. +spustí to a hra je rozjede a Wenai střílí jak o život+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » úte črc 19, 2011 1:42 pm

+kývne a začne taky hrát, jde jí to líp než Wenai, protože ona hraje často a za pár minut ji zastřelí+ Ták +směje se+ A máš to.
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte črc 19, 2011 1:46 pm

Ts, teda, to je sprostý toto. +dělá jako že se uráží+ Ještě jednou a tentokrát tě zastřelím já. +odhodlaně zase pustí hru a hrajou asi hodinu, no Wenai to moc nejde, každou chvilku je někde mrtvá, nakonec odhodí konzoli, skříží ruce na prsou a vyšpulí spodní ret, shrbí se a opře o gauč a je pěkně vzteklá+ To je děs s tebou hrát, ty mi nedáš nejmenší šanci. +vrčí si pod vousy+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » úte črc 19, 2011 1:49 pm

+směje se, kdyyž vidí uraženou Wenai, položí konzoli na stolek a nakloní se k ní+ Ale no tak bledule, snad nebude tak zle. +nakloní se k ní, chytne ji za ramena a pošeptá jí do ucha+ Musíme spolu víc trénovat. +rty jí přejede přes krk+ Tak co? Půjdem do hospody, nebo budeme trénovat? +je blízko u ní, rty u rtů a mnohoznačně se usmívá+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » úte črc 19, 2011 1:57 pm

+nakonec se k ní otočí+ Já s tebou trénovat nebudu. +řekne rozhodně+ Zas bys mě porazila a já bych se ještě víc naštvala. Půjdem do Nightbreaku. +obejme ji kolem pasu a políbí+ Teď hned. +pustí ji a seskočí z gauče+ Kam jsem jenom dala ty boty? +zamumlá si pro sebe a začne je hledat a pak se obuje+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron