San Francisco

Tvrz Wenai a Ještěreny...

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát pro 09, 2011 12:55 am

Ahoj. +taky se na ni usměje a trochu nervózně sevře balíček v dlani+ No právě proto jsem tady. Chci ti popřát všechno nejlepší k narozeninám. +skousne si rty a usměje se na ni+ Hodně štěstí, piv, koncertů, tu desku a vůbec, však to znáš. +podá jí balíček+ Tohle je pro tebe. +vtiskne jí balíček do dlaně, položí jí ruku na rameno a políbí ji na rty, trochu dýl, než by bylo nutné a pak se zase narovná+ Doufám, že se ti to bude líbit. +kývne k balíčku+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » pát pro 09, 2011 1:03 am

Pro mě? +v očích jí zasvítí a široce se usměje+ Super, mám ráda dárky. +vezme si balíček a ochotně se nakloní k polibku, pak se opře o rám dveří a pomalu rozbaluje balíček+ Jdeme všichni za chvíli do Nightbreaku, půjdeš s náma? +otevře krabičku a usměje se+ Děkuju. +vyndá z krabičky řetízek s příveskem, je to křížek, mohutnější a trochu keltský a Christa si ho hned připne+ Sluší mi?
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát pro 09, 2011 1:07 am

+zavrtí hlavou při první otázce+ Nepůjdu, musím se vrátit, jsem tady jen na skok a Shaunna se na mě nedívala přívětivě, nechci ani vidět ty ostatní. +zasměje se a mávne rukou+ To si piš, že ti sluší, Chilly. +zběžně ji pohladí po paži+ Nemáš zač.
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » pát pro 09, 2011 1:11 am

+mávne rukou+ Klidně s náma můžeš jít, ale... +koukne na ni s uštěpačným úsměvem+ Na tebe asi někdo čeká, co? Ta... +chvilku si vzpomíná+ Kim? Takže jste spolu?
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » pát pro 09, 2011 1:14 am

No jo, +kývne+ Kim. I když si pořád ještě nejsem jistá, jestli je to dobrě nebo špatně, nikdy mi vztahy nešly a vždyccky to nějak podělám. +zasměje se+ Tak já jdu. +koukne jí do očí, nakloní se k ní a dá jí pusu a sevře v ruce její ruku s papírem a krabičkou+ Nevyhazuj ten papír. +řekne potichu, usměje se na ni a nastoupí do auta, zamává jí a odjede+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » pát pro 09, 2011 1:16 am

Tak se měj, bledule. +usměje se a kývne na ni+ Co? +zamračí se trochu a koukne na papír, ale pak koukne na ni ataky jí zamává, k papíru se vrátí až Wenai odjede, rozbalí ho a jednom okraji najde pár slov+ Pálíš mě v duši. +trochu se ještě usměje, schová papír do kapsy a jdou do hospody+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon led 23, 2012 4:35 pm

+přijede do SF něco si tam zařídí a pak se nějak se dostane před Christin byt, vyleze z auta, opře se o bok auta a zapálí si cigaretu, kouká na dům, kouří a sem tam se šklebí+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Christa » pon led 23, 2012 6:56 pm

+otevře dveře, protože jde do práce a zarazí se, když ji tam uvidí+ Bledule... +řekne a usměje se na ni+
Uživatelský avatar
Christa
Člověk
 
Příspěvky: 128
Registrován: sob úno 26, 2011 7:32 pm

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » pon led 23, 2012 7:07 pm

+koukne na ni, jako by na ten okamžik celou dobu čekala, pak odhodí špačka, rychle nasedne do auta a odjede+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: San Francisco

Příspěvekod Wenai Lafayette » čtv srp 02, 2012 8:22 pm

+vybalí si posledních pár věcí a spokojeně se rozhlídne po svým novým bytě, pak zamkne, projde studiem a stáhne dveře, ty taky zamkne a vyrazí do šera Frisca+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron