Labyrint

Tvrz Wenai a Ještěreny...

Moderátoři: Syriana Spinnel, Wenai Lafayette

Re: Labirint

Příspěvekod Kain » stř úno 08, 2012 1:14 pm

Oh, promiňte. +ušklíbne se+ Promiňte mi, že se před vámi neplazím a nelízám vám boty a neprsím za odpuštění, je to jistě strašný, pro vás, žít v takovém světě, když někdo jako já, vám neprokazuje patřičnou úctu. Vy jste totiž tak vznešení a důstojní, až je mi z toho nablití. Já jsem v životě udělal jednu chybu a trpěl jsem za to kurevsky dlouho. A proč? Protože se na mě vysral můj vlastní otec. Sbohem. +znovu se ušklíbne a pak koukne na Wenai+ Jdeme, něco jsi mi slíbila. +odejde pryč, ani se nepodívá, jestli jde Wenai za ním+
Uživatelský avatar
Kain
NEaktivní
 
Příspěvky: 123
Registrován: sob zář 24, 2011 9:04 pm

Re: Labirint

Příspěvekod Manori » stř úno 08, 2012 3:29 pm

Skoro až Wenai začínám závidět...ještě, že se nedožiju takovýho věku jako on...dospět do takového stádia, taky budu někoho prosit, at mě podřízne...*poznamená k ostatním a zařadí se na konec průvodu:D*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Labirint

Příspěvekod Sirius Black » stř úno 08, 2012 6:01 pm

*koukne na Man a vytáhne pro sichr zbraň..zkontroluje náboje a nabije..přikývne, že můžou vyrazit a drží se tak někde uprostřed skupinky*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Labirint

Příspěvekod Margarit Black » stř úno 08, 2012 6:11 pm

*přiřadí se k Man* Je u tebe ještě místo? *uculí se na ňu a raději si taky vytáhne zbraň* Nejraději si vystačím jen s kouzly, však víš..ale tohle je pojistka *zahýbe zbraní v ruce a drží ji v pohotovosti*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Labirint

Příspěvekod Manori » stř úno 08, 2012 6:18 pm

Jenom se mi tady nepostřílejte...*je zvědavá, jak budou střílet jednou rukou přesně, ale každá zbraň tady bude asi dost dobrá* jo..místo se dycky najde...*zazubí se a následují ostatní do bludiště* myslím, že nakonec mě zabije ten smrad...*poznamená* možná by bylo dobré dělat nějaké značky, kudy jsme už šli...*napadne ji za chůze ještě*
Fantazie nevede k šílenství. Co vskutku k šílenství vede, je rozum.
Fantazie opuštěná rozumem plodí nemožné stvůry. Spojená s ním je matkou všech umění a zdrojem jejich zázraků.
- Francisco de Goya y Lucientes-
Uživatelský avatar
Manori
Site Admin
 
Příspěvky: 3302
Registrován: sob pro 27, 2008 2:03 pm
Bydliště: Nautilon

Re: Labirint

Příspěvekod Sirius Black » stř úno 08, 2012 6:28 pm

Man: A co myslíš, že tady celou dobu dělám *zakření se a dává do písku svítící šutříky*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Labirint

Příspěvekod Margarit Black » stř úno 08, 2012 6:32 pm

Hele, hraj si tam se svým nožíkem *kývne k její zbrani* a my se o naše zbraně postaráme *zakření se..jistě, že ne jednou rukou..záleží na tom, co se zjistí, že bude fungovat:P to je důvěra:D*
I have a dream, a song to sing,
To help me cope with anything,
If you see the wonder of a fairy tale,
You can take the future even if you fail...
(part of ABBA song)
Uživatelský avatar
Margarit Black
VIP Member
 
Příspěvky: 984
Registrován: ned pro 28, 2008 11:33 pm
Bydliště: New York City

Re: Labirint

Příspěvekod Styx » stř úno 08, 2012 7:13 pm

+mrkne s úsměvem na Postrachův meč, že jako přišel jeho čas. Koukne před sebe i za sebe, všude se leskne samá zbraň, tak tu svoji ani nevyndává, s dýkou na monstrum by stejně byla akorát tak k smíchu. Spoléhá na svoji hůlku, která ji ještě nikdy nezklamala. Vydá se za procesí:) a dává přitom pozor, aby nešlápla do nějaké hnijící mrtvoly+ Měli bychom se rozdělit a hledat cestu přes labyrint každý zvlášť +navrhne na první křižovatce, kde se cesty rozdělí na čtyři světové strany+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Labirint

Příspěvekod Okolí » stř úno 08, 2012 9:21 pm

+když vejdou do bludiště tak za několik zatášek je napadne... strašlivá spousta komárů! Otravně bzučí kolem a snaží se jim vysát krev, no, jak už to tak komáři dělají. Jinak nejsou nijak nebezpeční ani magičtí ani nic. Jsou to prostě komáři. Zem je mokrá, místy je tam bahno, místy ne. Někdy je nad nimi dokonce střecha a chodby se zužují a rozšiřují. Jediné, co slyší, je slabé bzučení komárů a sem tam někde spadne kapka vody+
Okolí
 
Příspěvky: 538
Registrován: ned dub 25, 2010 10:07 pm

Re: Labirint

Příspěvekod Amon » stř úno 08, 2012 9:47 pm

(a já debil furt čumím, že ve slastech nix! mně úplně vypadlo, že už sme tu...)

+Stoupne si k Man, nehodlá o tom s nikým diskutovat, no v podstatě jde tak metr za Meg a siriusem, zkontroluje si pistoli, v levé ruce má nůž a v pravé hůlku, než si ji ale vezme, tak luskne prstama a přes nima v luftě sama cestuje pochodeň, aby viděli na cestu+ Takže mrtvoly, smrad, bahno, ztratíme se, pak nás něco sežere...kurva stojí mi to za nějakou vázu?! Doprdele! +odhání komáry a pochodeň jich pár sežehne..omylem...jak tak dou no+ Království za raid! +kouká na šutříky+ Když na to příde, ještě furt máme oříšky!

Kain: Ovšem zásadní chybu. +poznamená ještě+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

PředchozíDalší

Zpět na Tvrz Coiméad mí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron