Largeroom

Nový domov Syriany

Moderátor: Syriana Spinnel

Re: Largeroom

Příspěvekod Viktor Lafayette » ned lis 25, 2012 8:07 pm

+vezme jí ten nůž+ Udělám, když mi ty uděláš trochu místa. +uculí se na ni+ Děkuji. +řekne, když Syr uhne a pak pomalu ukrojí několik dokonalých plátků+ Voní to báječně. +podotkne a naservíruje nejdřív Syr a pak sobě+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Largeroom

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned lis 25, 2012 8:10 pm

A já jen doufám, že to báječné bude, protože... no víš jaký mám vztah ke kuchyni, kromě palačinek moc zdatná nejsem +sedne si teda vedle+ ó děkuji ti, ale to jsem měla dělat já! +pohladí ho po ruce a nandá mu přílohu+ Víš dlouho jsem přemýšlela, jaký ti pořídit dárek, ale pak jsem si řekla že krámů máme dost a dost a když něco potřebuješ, že si to koupíš... +ukrojí kousek masa z něhož vyteče šťáva+ tak jsem se rozhodla pro zážitkový večer, snad se ti v mé společnosti bude líbit
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Largeroom

Příspěvekod Viktor Lafayette » ned lis 25, 2012 8:52 pm

+ať to chutná jak chce, tak Viktor vypadá, že pojídá božskou manu+ Ne ne ne, maso servíruje pán domu. +zamyslí se+ pokud mě ovšem neklame má paměť. +pak se zasměje+ Jak tě mohlo napadnout, že by se mi večer v tvé společnosti nelíbil?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Largeroom

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned lis 25, 2012 9:14 pm

Syriana: to možná, jistě, ale ne pokud má pán domu narozeniny a jeho žena ho chce obletovat +sní dva plátky masa a zapije to vínem+ ale to se mi zas jen tak něco mihlo hlavou, +mávne rukou jako by to chtěla odehnat+ takže.... už jsi mluvil s Wenai? +zeptá se i když si slíbila že to dneska nechá být+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Largeroom

Příspěvekod Viktor Lafayette » ned lis 25, 2012 10:03 pm

Někdy bych chtěl do tvé havy vidět. +řekne a vůbec to nemyslí zle, spíš, že by ji chtěl pořádně pochopit+ S... +zarazí se+ Ne ještě ne. +zamumlá a rychle začne jíst, aby o tom nemusel mluvit+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Largeroom

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned lis 25, 2012 10:08 pm

+odloží příbor a přejde k němu, klekne si a položí si dlaně na jeho stehna+ Viktore, opravdu bys to chtěl? +dívá se mu do očí+ kdybys... já bych... mohl bys... totiž já bych ti to dovolila +dívá se mu do očí, že je ochotná mu dát vše co bude chtít, i když jsou to její nejniternější soukromnosti+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Largeroom

Příspěvekod Viktor Lafayette » ned lis 25, 2012 10:11 pm

+sleduje ji a nakonec na ni nevěřícně vykulí oči+ Syriano. Vstaň, vstaň. +vytáhne ji na nohy a opět si ji posadí na klín+ Myslel jsem to tak, že bych tě chtěl pochopit. Já ti věřím. Všemu co řekneš a proto nepotřebuji vidět do tvé hlavy. Radši s tebou budu mluvit. +políbí ji+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Largeroom

Příspěvekod Syriana Spinnel » ned lis 25, 2012 10:14 pm

+opře si čelo o jeho+ jsem někdy bláznivá že? +zasměje se+ já vím jak jsi to myslel lásko +olíbne mu rtíky+ jen jsem chtěla abys věděl že... +zavrtí tou svou makovicí+ tě miluji, i když jsem jaká jsem +pokrčí rameny+ bohové já jsem cvok +culí se+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Largeroom

Příspěvekod Viktor Lafayette » ned lis 25, 2012 10:25 pm

Viktor: To tedy jsi, ale stejně tě miluji. +uasměje se na ni a pohladí ji po tváři+ Ale stejně bych za nic na světě nevyměnil. A co budeme mít jako dezert? +zajímá se nakonec+
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Viktor Lafayette
Mág
 
Příspěvky: 3008
Registrován: ned pro 28, 2008 8:52 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Largeroom

Příspěvekod Syriana Spinnel » pon lis 26, 2012 3:12 am

+ta krasna slova ji pohladi na duší+ já bych tě taky nevymenila brouku. Tak dezert by jsi chtěl? +zeptá se svudne+ a přišly by ti k chutí třešně marinovane v brandy zalité belgickou čokoládov? +přinese je ke stolu+ každou zvlášť jsem topila v tom alkoholu +nabídne mu+
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

PředchozíDalší

Zpět na Swanlinbar

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron