Fun Park

Zábavní park

Moderátoři: Zaměstnanec, Styx

Fun Park

Příspěvekod Styx » pon zář 03, 2012 8:06 am

Vstupte - jestli máte odvahu - do zábavného parku, plného atrakcí, adrenalinových sportů a zážitků.

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Fun Park

Příspěvekod Styx » sob zář 15, 2012 11:37 pm

Pokračování chatu Oslava Styxiných narozenin.
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Fun Park

Příspěvekod Sofia » sob zář 15, 2012 11:40 pm

23:22:21 Sofia.S: WenaiLafayette: Možno by to chcelo zohnať nejakú knihu o príprave čajov! +uculí sa a v očiach jen šibalsky blýskne. Vytiahne si cigarety a zapáli si.+ Dáte si? +ponúkne obe.+

23:22:44 Sofia.S: Mem: To mám už nachystané na ten zápas v blate! +uškrnie sa.+

23:24:18 WenaiLafayette: Sofia.S: Já vlastně - +pak se zarazí+ Jednu jsem měla, ale je ztracená. +mávne rukou+ no co, koupíme si novou.+

Ja myslím, že to pôjde na účet podniku. +mrkne na Mem, či má niečo proti tomu.+ Wenai? Nevadí, keď sa spýtam, čo si robila pred tým?
Uživatelský avatar
Sofia
Čarodějka
 
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 09, 2012 3:57 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod Wenai Lafayette » sob zář 15, 2012 11:53 pm

+při téhle otázce se zarazí a zamyslí+ No... já jsem hlavně chodila na párty a tak. Taky jsem jeden čas měla skupinu. Void heads. +přímo v té paměti doluje+ A studovala jsem biologii. +řekne nakonec+ A co ty?
Nil mortifii sine lucre.
Uživatelský avatar
Wenai Lafayette
VIP Member
 
Příspěvky: 7815
Registrován: ned pro 28, 2008 8:48 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Fun Park

Příspěvekod Beatrix » sob zář 15, 2012 11:59 pm

+dokráčí si to s flaškou se zbytkem šampáňa ke kristiánovi, ještě se pořádně napije a podá mu ju, pak si začne oblíkat hadry, ale jak je mokrá, tak jí to moc nejde+ mch..potřebuju..sprchu..asi..a pusu! pusu potřebuju! +opře se o kristiána a bez ptaní si vezme dost odvážnej polibek, že si ho tam dává pomalu k obědu+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Engel » ned zář 16, 2012 12:13 am

+A najednou se před yohannkou objeví podnos s plno nabraným jídlem a na koncu podnosu je ruka a ruka vede k engelovýmu ramenu+ Hladová po tom prvotřídním výkonu tam nahoře? +zavrní za ní+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod Styx » ned zář 16, 2012 12:17 am

Remus_Lupin: Styx: no absolutní krása...*chválí ji*budeš mi muset dělat promenádu i doma...*uculí se stulí si ji k sobě*

Doma ti to předvedu se vší parádou a pikantností. Tady jsem se nechtěla moc předvádět před cizími muži a ukazovat všem to, co patří jenom tobě +přitulí se k němu něžně+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Fun Park

Příspěvekod yohannka » ned zář 16, 2012 10:22 am

+snaží se zapnout si bundičku, ale to jí nejde, tak ju nechá rozeplou a otočí se co to, kde to+ no né, děkuju! umírám přímo hlady! a.. no.. myslím, že bysme měli jít kousek jinam...nebo mi bea vyškrábe oči
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Kristián » ned zář 16, 2012 10:34 am

Beatrix píše:+dokráčí si to s flaškou se zbytkem šampáňa ke kristiánovi, ještě se pořádně napije a podá mu ju, pak si začne oblíkat hadry, ale jak je mokrá, tak jí to moc nejde+ mch..potřebuju..sprchu..asi..a pusu! pusu potřebuju! +opře se o kristiána a bez ptaní si vezme dost odvážnej polibek, že si ho tam dává pomalu k obědu+


to si ani neobliekaj, je tu horúco + podotkne a môže na nej oči nechať + bola si skvelá, to si zaslúžiš aj pusy dve! + pekne si ju na seba pritiahne a bozk jej úplne dokonale rovnakou mierou opätuje +
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod Memory » ned zář 16, 2012 11:04 am

Sofia: "Tak to chcem vidieť!" povie s pobaveným úškrnom, že Sof isto zápasiť nepôjde. I keď, v skutočnosti by ju to vlastne vôbec neprekvapilo. Hodí do teba tú zelenú, čo si objednala a zabije to pivom. Potom si od Sof vezme cigaretu, ukradne jej aj zapaľovač a zapáli si. Celkom skúsene odklapkáva popol do popolníka, ktorý im tam čašník pristavil a počúva rozhovor Wenai a Sof.

Wenai, Sofia: "Vidím, že nájimam samý kvalifikovaný personál." rýpne si do oboch, ale šibalsky sa pri tom usmieva.

Wenai: "Ozaj, čo sa stalo s tou tvojou kapelou? Dávno som o vás nepočula?" zapojí sa do rozhovoru.
Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byť horšie.
Uživatelský avatar
Memory
VIP Member
 
Příspěvky: 2928
Registrován: stř dub 07, 2010 8:16 pm
Bydliště: Loch house, Scotland

Další

Zpět na LoSLand

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron