Fun Park

Zábavní park

Moderátoři: Zaměstnanec, Styx

Re: Fun Park

Příspěvekod Remus Lupin » stř zář 19, 2012 11:10 am

Styx píše:Remus: Já jsem věděla, že tohle se ti bude z celé pouti líbit nejvíc +poznamená se smíchem, když ho vidí, jak se tam pere s řízkem velkým jako poklice+ Jako že bych ukusovala ke zmrzce maso? +rozesměje se+ Ne, díky, já bych ještě ráda, až se tady posilníme, vyzkoušela pár atrakcí +šibalsky na něj zamrká+ Máš radost?


No to jsem pěkně průhledný, teda...*zahlíží spokojeně ze Styx na řízek a zpátky* No to ne...to bychom asi skončili dřív než začali...*ukousne si řízku a vzápěti přestane žvýkat, pak polkne* pár atrakcí?*se rozhlídne, jako by mělo něco vyskočit zpod stolu, pak e pevněji chytí řízku :smich: * no...podle toho, co to bude...*rozhodne se být opatrný vlk, jak ji vidí pomrkávat*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Fun Park

Příspěvekod yohannka » stř zář 19, 2012 3:33 pm

Engel píše:: Nevím proč mě tak nemá ráda...máme toho ve skutečnosti spoustu společnýho. +sleduje yohannčinu pusinku jak hezky papá+ Ještě tady...+přidá jí na tácek další jednohubky, když jí tak pěkně chutná+


Bea? no asi proto že ste ju poslal do vězení? mhmm díky! +hned se do nich pustí+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Kristián » stř zář 19, 2012 3:36 pm

Beatrix píše:+Nachvilku zmizeli a teď zase vpadnou do dafu+ Uhm...+uhladí si ještě vlasy a vypije na ex první skleničku šampáňa, která jí padne pod ruku+ bože já mám hlad! +lapne Kristiána za ruku, dotáhne ho ke stolu masem a začne okrajovat šunku a cpát se tím+ famozní! +nacpe mu taky do pusinky+


+ len sa sebavedome uculuje a pritiahne si ju tlapou k sebe + taky mi celkom náhle prepadol hlad + sní šunku + mhmm, kvalitka a toto .. + zoberie nejaký salámky, taky je ochutnává a dáva aji Bei do pusinky+ dobrota, čo .. a hele, tamto majú řízky +ukáže+
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod Styx » stř zář 19, 2012 7:45 pm

Remus Lupin píše:No to jsem pěkně průhledný, teda...*zahlíží spokojeně ze Styx na řízek a zpátky* No to ne...to bychom asi skončili dřív než začali...*ukousne si řízku a vzápěti přestane žvýkat, pak polkne* pár atrakcí?*se rozhlídne, jako by mělo něco vyskočit zpod stolu, pak e pevněji chytí řízku :smich: * no...podle toho, co to bude...*rozhodne se být opatrný vlk, jak ji vidí pomrkávat*

+usměje se+ Spíš už tě znám jako vlastní boty a vím, co máš nejradši +že to maso. Pak se musí nahlas rozesmát, jak se pevně drží toho řízku při zmínce další divoké jízdy+ Tváříš se, jako bych tě lákala na mučidla +směje se+ Ale dobře, nebudu tě už nutit znovu do toho vlézt +dá mu zmrzlou pusinku na usmířenou+ Tak bys mi mohl alespoň vystřelit papírovou růži... anebo jsem kousek dál zahlédla labutě +cuknou jí koutky+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Fun Park

Příspěvekod Beatrix » čtv zář 20, 2012 1:15 am

Kristián píše:+ len sa sebavedome uculuje a pritiahne si ju tlapou k sebe + taky mi celkom náhle prepadol hlad + sní šunku + mhmm, kvalitka a toto .. + zoberie nejaký salámky, taky je ochutnává a dáva aji Bei do pusinky+ dobrota, čo .. a hele, tamto majú řízky +ukáže+



To je ale náhoda! +směje se a okusuje mu i prsty jak ju krmí, obíjí se tam kolem něho jak had a souhlasně mručí, že jí to chutná+ Řízky? A můžetem si je vzít na cestu? +zvědavě a taky trochu unaveně+ Dala bych si je v posteli!
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Engel » čtv zář 20, 2012 2:24 am

yohannka píše:
Bea? no asi proto že ste ju poslal do vězení? mhmm díky! +hned se do nich pustí+


Já? To si myslíte, že je to tak snadný? Lusknu prstem a někdo de do lochu? to ani náhodou...madam se nám tam dostala sama. Vlastně se dost divím, že tam neskončila už hodně dávno. +podívá se na ni a tváří se docela věrohodně+ To víte, hříchy minulosti vás vždycky dostihnou...
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod yohannka » čtv zář 20, 2012 2:11 pm

přesně tak a ani nemusíte luskat prstama, stačí když se škaredě podíváte. A co vaše hříchy minulosti, sou nějaký?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Kristián » čtv zář 20, 2012 2:15 pm

myslím, že si na cestu môžeme vziať všetko .. v posteli .. ty a řízky.. dokonalá kombinácia + mlaskne, len si to predstaví + vezmeme ich celý tác! + skloní sa a okousne jej pekne krčok +
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod Beatrix » čtv zář 20, 2012 4:38 pm

Kristian: +uculí se a vezme si od něho sladkou pusinku+ taky nepohrdnu..+otře se mu nosem pod krkem+ i když ty voníš mnohem líp, než nějaký řízky! +okousne mu rameno i přes košilu a motá se najít styx+

Styx: Stýýýx! +přiřítí se k ní a poobjímá a pooblíbá ju+ My už musíme jít! +zamrká, že je to vážně hrozně nutný+ Čekají na nás řízky a postel. Tyhle řízky. +upřesní tím, že ukáže na hromadu jídla tam+ Bylo to tu skvělý! +zase ju pooblíbe a poobjímá jak se s ňou loučí+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Engel » čtv zář 20, 2012 4:39 pm

yohannka píše:přesně tak a ani nemusíte luskat prstama, stačí když se škaredě podíváte. A co vaše hříchy minulosti, sou nějaký?


+samolibě se usměje+ Vy mi nějak fandíte! Moje? Já mám jenom hříchy...i neminulosti. +dolije jim šampaňský+ copak má cenu žít bez nich?
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

PředchozíDalší

Zpět na LoSLand

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron