Fun Park

Zábavní park

Moderátoři: Zaměstnanec, Styx

Re: Fun Park

Příspěvekod Styx » pát zář 21, 2012 9:51 pm

Spike, Nef: Ale, ale... kdopak to tady dělá ze mně notorickou alkoholičku? +ozve se za nimi a když se oba otočí, zahlédnou tu, kterou Spike zrovna za jejími zády pěkně pomlouvá:D+ Ahoj, Nef, ahoj, Spikeu, vítám vás +přivítá se s nimi se širokým úsměvem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Fun Park

Příspěvekod Spike » pát zář 21, 2012 10:35 pm

+Nelekne se, co by se taky lekal, beztak o ní vědělo, což mu nezabránilo z ní dělat notoričku. :D + Nazdar, krásko +pozdraví ji a slušně vyfoukne kouř mimo její obličej+ To víš, vrána k vráně sedá a tebe mám zrovna docela rád. To zaručeně musíš udržovat pitný režim, protože já zvládnu jediné dva lidi střízlivé... +zamyslí se+ tak jo, jenom tady Nef dokážu mít vedle sebe, když je střízlivá. Bručouna tam nesnesu ani když je vožralej tak, že se sotva drží na nohou +políbí Neferet do vlasů+ Tak ty prý zase máš narozeniny? +loupne okem po Styx+ Neměla si je už loni?
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Fun Park

Příspěvekod Beatrix » pát zář 21, 2012 10:48 pm

Styx: Kristián už dostal! +začervená se cudně a dokonce je nechá i poobjímat+ Nemáš vůbec zač! My přídem zas! +ujistí ju a pověsí se na krise+ Ahoooj! +mává všem co tam ještě sou okolo+

Kristián: Když si mám vybrat mezi tebou a řízkem...+zváží to nachvílu+ tak máš velký štěstí, že řízek není steak! +že to teda ještě vyhraje+

+Zapadnou do auta a ofrčijou dom, a yohannce tam asi pošlou někoho z mýtinky, páč přijeli spolu, tak aby se měla jak dostat dom+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Engel » pát zář 21, 2012 10:56 pm

yohannka píše:Engel: žít bez hříchů? +zamyslí se+ ale tak.. třeba by to šlo. nějak.. někde.. netuším jak!


To by ale pak byla hrozná nuda! Vemte si, co by madam Stein prováděla, kdyby nebyla ve vězení? Víte jakej punc gangsterství jí to dodalo? Takhle by proflákala měsíc někde v itálii u bazénu. Ale jako ostřílená vězením..+pokýve hlavou, že hned stoupne v hodnotě+Já jí vlastně prokázal službu! A proto musí člověk žít tak, aby to za to stále a nic nepromarnil! +ťukne si s ňou a napije se+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod yohannka » sob zář 22, 2012 10:10 am

nojo vy ste vlastně naprosto nejhodnější! +směje se a bumbá.. a zachvílu tam dojde její odvoz+ ee.. tak..já bych asi měla už jít
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Fun Park

Příspěvekod Neferet » sob zář 22, 2012 2:11 pm

+překvapeně sebou trhne, když se jí Styx ozve za zády, což by vysvětlovalo, proč jí nemohla najít+ Styx! +zářivě se na ní usměje, když se k ní otočí a vrhne se k ní, aby jí mohla obejmout. tak dlouho jí neviděla+ Ráda tě zase vidím. +vesele se usmívá, když jí pustí a postaví se zpět vedle Spikea+ Ano... +tiše se zasměj, když jí Spike líbne do vlasů+ ...to můžu potvrdit. +pokývá hlavou s poťouchlým výrazem na tváři. má vlastní přehled o tom, jak moc vedle sebe Spike Angela strpí+ A příští rok je bude mít zase. +zazubí se na Spikea, než otočí pozornost ke Styx+ Tady... ehmn... všechno nejlepší k narozeninám. +zářivě se usměje, aby jí pod nos podstrčila ouzký balený dáreček, ve které je kazeta s jemným náramkem vyvedeným ve zlatě a smaragdech+
Draco dormiens numquam titillandus
Uživatelský avatar
Neferet
VIP Member
 
Příspěvky: 3791
Registrován: stř říj 07, 2009 5:22 pm
Bydliště: Darktor/Hyperion

Re: Fun Park

Příspěvekod Styx » sob zář 22, 2012 2:40 pm

Spike: Ó, čím jsem si to zasloužila, že mě máš rád? Pokud vím, docela do sebe ryjeme +culí se na něj přátelsky+ No, asi tě zklamu, ale dnes jsem ještě vůbec nic nepila. Nechci nic riskovat +kývne k atrakcím, že by nebylo vhodné opíjet se před jízdou+ Loni? Né, loni jsem narozeniny neměla +cukne koutky+

Nef: +obejme ji taky+ Taky tě moc ráda vidím. Neviděla jsem tě už asi třista let. Kde vůbec teď žiješ? +vyzvídá+ Och, díky, ten je nádherný +vezme si od něj náramek a prohlíží si jej+ Smaragd... ten mi půjde k očím +směje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Fun Park

Příspěvekod Remus Lupin » sob zář 22, 2012 8:17 pm

Styx píše:Remus: Ale já nemyslela ty labutě postřílet.. +rozesměje se, že to tak vyznělo+ ale svést se v nich. Víš.. to je taková neškodná atrakce pro děti +culí se+ Ty abys nebyl dobrý střelec s tím tvým ostřížím zrakem +to ho měla vidět střílet na tom lovu:D. Odvede ho k blízké střelnici, pochopitelně až když dojí ten řízek;)+ Tak se ukaž, střelče +zahledí se na záplavu papírových růží a plyšáků a tipuje, kolik jich skolí+


Né, škoda..do těch bych se i trefil...no vidět vidím dobře, což o to...ale i tak...*láách, chudák, už ho vidím, jak v jedné ruce řízek v druhé vzduchovku se snaží něco trefit* hm...jsi skovaná, jo?*uculí se a chvíli zápolí na střelnici s né zrovna rovnou hlavní, ale nakonec vystřílí růži a plyšáčka*

Spoiler: show
ObrázekObrázek
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Fun Park

Příspěvekod Engel » ned zář 23, 2012 12:35 am

yohannka píše:nojo vy ste vlastně naprosto nejhodnější! +směje se a bumbá.. a zachvílu tam dojde její odvoz+ ee.. tak..já bych asi měla už jít


+ten odvoz je tam na čekáník, to nemusí spíchat+ A to mě tu chcete nechat? +rozhlídne se+ Samotnýho? S cizíma lidma? Bez odvozu? +tváří se, že tam auto fakt nemá+
Gott weiss ich will kein Engel sein...
Uživatelský avatar
Engel
 
Příspěvky: 121
Registrován: ned bře 25, 2012 10:31 pm

Re: Fun Park

Příspěvekod Styx » ned zář 23, 2012 1:39 am

Remus: Ty růžičky jsou tak natěsno u sebe, že musíš něco trefit, i kdybys střílel se zavřenýma očima +uculuje se a pak sebou cukne, když vystřelí jednu ránu a těsně po sobě i druhou+ Stoprocentní zásah! +zvýskne radostí, vezme si od něj trofeje, ke krepové růžičce automaticky přivoní a lvíčka si přitiskne k hrudi+ Jsi vážně dobrý +políbí ho na tvář a pak se zatváří tajemně+ Co bys řekl na to, kdybychom v tom adrenalinu pokračovali doma? +šeptne mu významně do ucha+

(ukončila bych to, abychom mohly v klidu dodělat ten úplněk ;) )
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na LoSLand

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron