Hlavní síň

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte led 04, 2011 3:32 pm

Rty jí zvlní slabý úsměv. To je od tebe hezké. Je zajímavé, jak moc se ty a Spike lišíte. Je to spíš takové konstatování faktu, než že by na to čekala nějakou odpověď. Usměje se jeho náhlému zájmu. Fajn, tak pojď. Představím ti svoje mazlíky. Usměje se a vede ho do garáže.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » úte led 04, 2011 3:43 pm

+trochu pozvedne obočí, opře meč o stěnu, protože přeci jen nebude ho tahat všude a vydá se za Beccou+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Tony Dolohov » sob dub 23, 2011 12:51 pm

+přemístí se sem takovou dálku a čeká s pomlázkou v ruce, jestli zastihne Beccu doma+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned dub 24, 2011 1:42 pm

Sejde dolů, když slyší nezvyklé zvuky v jinak dost tichém sídle a překvapeně se zastaví, když uvidí Tonyho a Spika.
Ehm...čau...co vy tady? Koukne z jednoho na druhého, když jí pohled padne na pomlázky. No to snad děláte prdel?! Vykulí nevěřícně oči a koutky jí pobaveně zacukají, načež se neovládne a rozesměje. Upír a Smrtijed slaví Velikonoce? No tak to je vtip století. Kroutí se smíchem hlavou, ale jde k nim, cestou si vyčaruje ošatku s krásnými vajíčky. No tak nechť je libo no, když mě tak chcete zmlátit...u tebe mě to nepřekvapuje. Zamrká s úsměvem na Spika a otočí se k nim zády, aby ji tedy mohli beztrestně zmlátit.

Obrázek

a pro Spika speciální sladký :D
Obrázek
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Tony Dolohov » ned dub 24, 2011 3:01 pm

Neřekl bych, že je slavím. Spíše si nenechám ujít příležitost beztrestně seřezat pěkné dámské pozadí +ušklíbne se a svá slova hned promění v činy a přetáhne Beccu po zadečku, když mu jej tak pěkně vyšpulila+ Za odměnu bych od tebe radši dostal vášnivý polibek +poznamená zklamaně, když mu Becca nabídne kraslice. Hrábne rukou mezi ně, jednu si vytáhne a strčí do kapsy+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Ares » ned dub 24, 2011 3:16 pm

(Abych vás já neseřezal mečem, pane Dolohove )
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Spike » ned dub 24, 2011 6:31 pm

+Měří si Dolohova pohledem. Všude je první a navíc se zdá že má větší pomlázku. Zablískne úsměvem na Beccu+ To víš, doma nemám koho seřezat. Svalovec se nedá a Neferet mi nepřenechá k výuce +pokrčí ledabyle rameny, jemu moc nedělá problém mluvit o podobných věcech na veřejnosti. Neochotně přenechá Tonymu právo seřezat ji jako první. Taky jí hezky jednu lupne až to mlaskne, možná se nekrotí tolik jako Tony, ale zase si je jist že Becce nezůstanou jizvy. Zalituje že jí nemůže přetáhnout ještě párkrát, třeba i v soukromí a z košíku vyloví čokoládové vejce+ Hmmm počítaj se i jen obaly? +uvažuje si tak nahlas, když se dobývá skrz alobal na čokoládu+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned dub 24, 2011 6:46 pm

(Ares: :D :D )

Zavrtí se pod těmi štípnutími a zamrká na něj přes rameno. Jo tak polibek, bys chtěl jo? Sjede ho pohledem. Je mi líto, to na potkání a požádání nerozdávám...a v rámci křesťanských svátků už vůbec ne. Uculí se i když ten protiklad jí na chvíli docela zaujme. No jistě, jaký jiný důvod by chlap mohl k slavení tohodle svátku mít. Snad ještě, že se může vožrat. Ušklíbne se.
Ty jsi ale chudáček Spiku, ani si doma nemůžeš hrát jo? Jít na návštěvu do bordelu by ti asi taky neprošlo co? Rýpne si s úsměvem. Tak si nech jedno to maličky z vnitřku, to by projít mohlo. Pokud to teda vydržíš.... Uculí se pobaveně když sleduje jak se do toho dobývá, jak malé dítě do vánočního dárku.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Spike » ned dub 24, 2011 6:54 pm

To se může chlap i beztrestně vožrat? Jako žádný keci o tom že mu páchne s pusy a podobný? +podiví se+ Hej! tenhle svátek se mi fakt líbí! Myslim že ho budu praktikovat tak desetkrát do roka. Pro jistotu. Mládí se každýmu hodí ne? +jelikož má v ten okamžik v puse hromadu čokolády jen si procvičí obličejové svaly v několika poťouchlích grimasách+ Hele nerej jo! Nebo ti nadělim dalších pár let navíc! +pohrozí jí pomlázkou+ Na bordel nemám. Jedna kapsa prázdná +strčí si ruku do kapsy kalhot, sak se mu tam při jeho upnutosti vejde tuší asi jen Bůh+ a druhá vysypaná +strčí ji i do druhé kapsy, pokrčí rameny a upře na Beccu neskonale smutný pohled zbitého psa před utracením+

( :lol: Koukám že se ho Becca jen tak nezbaví! Ne, ne, já už mizím...)
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Tony Dolohov » ned dub 24, 2011 8:05 pm

Své jsem už dostal, tak jsem spokojen +mrkne na ni s úsměvem+ Vožrat? Proč ne? Mohli bychom to jít někam spolu zapít... to jaro. A ty +kývne ke Spikeovi+ se můžeš k nám připojit, jestli chceš.
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron