Hlavní síň

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned dub 24, 2011 8:52 pm

(mě to neva, Spika žeru! :D )

No jo, fakt může, nebo aspoň jsem to tak slyšela, protože u nás se Velikonoce nikdy neslavily. Zasměje se. Ne díky, další léta nepotřebuju, už tak jich mám na rozdávání. Ušklíbne se pobaveně. No to jsi ale vážně chudáček... Polituje ho, ale koutky jí cukají.
Tony, ale ten tvůj chlastací nápad není vůbec špatnej. Uculí se rozpustile.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Spike » ned dub 24, 2011 9:07 pm

+Zamrká řasami a ještě víc se zandílkovatí. Když ani to nepůmůže aby mu dala něco navíc, tak to vzdá a spokojí se s tím co má. Zas tak moc se ponižoat nechce+ Podívejte, jestli mě zvete, tak něco dobbrýho k pití nikdy neodmítnu. Hlavně aby to nebylo zelený, na poslední chlastačce co jsem byl nalejvali zelený pivo a Bručou po tom asi byl trochu vyjmečný +pokleme si na spánek, aby naznačil co tím vyjmečný myslí+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Tony Dolohov » pon dub 25, 2011 9:16 am

Občas mívám skvělé nápady +ušklíbne se+ Tak co? Jdem někam? +má se k odchodu+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Ares » pon dub 25, 2011 6:04 pm

Objeví se tam i s velkou pomlázkou a sportovní, černou taškou na vajíčka. Někam se chystáte? zeptá se, protože zaslechl poslední Tonyho slova. A trochu se na něj zamračí, no pak si všimne Spikea a zamračí se ještě víc. Nikdy jsem neslyšel, že by upír chodil na Velikonoce koledovat. řekne ne moc přátelsky a prohlíží si ho, jestli někde nemá schovanou sekyru.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon dub 25, 2011 9:58 pm

Jasně, že tě zvu. Mrkne na Spika. Vím, že máš věčně prázdný kapsy. Uculí se. A zelený pivo bych teda taky nepila, fuj... Zašklebí se znechuceně.
Chce odpovědět Tonymu, že teda rozhodně jdou, ale pak se otočí po hlase. Usměje se, ale když vidí pohled, který upře na Tonyho a Spika, zamračí se taky. Já jsem taky neslyšela, že by bůh války chodil koledovat... Upře významný pohled na pomlázku. A jo, chystaly jsme se jít se velikonočně vožrat...to je taky velikonoční zvyk. Založí si ruce na hrudi, ošatka s vajíčky se vznáší poslušně vedle ní.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Ares » pon dub 25, 2011 10:29 pm

Tak trochu zapomněl, že je Becca taky upírka. To neměl být útok proti upírům, Rebecco. Jenom přátelský dotaz tady našemu společnému příteli. zastane si před Beccou, ale aby viděl na oba muže. Jeho pohled na Spikea není sice velmi přátelský, ale rozhodně ne tak nepřátelský, jaký by byl ještě před pár týdny. Všechno je jednou prvý raz. Nemrač se na mě, nebo k tomu plácnutí přihodím jedno navíc. koutky mu trochu cuknou. O takovém jsem ještě neslyšel, ale doufám, že mi neujdeš dřív, než bych i já dostal šanci...koledovat. na tváři se mu objeví malý úsměv.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Spike » pon dub 25, 2011 10:29 pm

Když není zbytí, tak i zelený pivo je lepší než nic +projeví svůj jistě bohulibí názor (ne, Arese nemyslím :lol: ). Obrátí se na Arese+ Tak nevim chlape, já zase neslyšel o tom že by +sjede ho pohledem+ na velikonoce pouštěli blázny co si myslej že sou bůh z blázince +pokývá hlavou jakoby ho litoval. Nepochybuje o tom že je Ares mocná bytost, ale za boha ho furt nepovažuje. Na to si s ním Angel moc rychle poradil+ No hlavně že nejsi letadlo, blbě by se vedle tebe sedělo +zamručí. Nenechal by se ochudit o nějakej ten chlast jen proto že musí sedět s tím v kůži oblečeným panákem+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon dub 25, 2011 11:51 pm

Ares: Vím, žes to tak nemyslel, jenže když se na to podíváš z odstupu...je tohole na nanejvýš vtipná situace. Znovu potlačuje smích. No tak prosím, koleduj, ať můžem jít chlastat. Zatváří se jako na mučidlech, ale uculuje se tomu Spikovu věčnému rýpání do všech kolem sebe.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Ares » úte dub 26, 2011 10:18 pm

Spike: Hodí po něm vražedným pohledem. Zdá se, že sis dlouho nesbíral své vnitřnosti. Spike má nejspíš jediné štěstí, že je tam Becca a zjevně se se Spikem přátelí, co ho moc netěší, ale co nadělá, že....

Becca: Mně to moc vtipný nepřijde. Byly časy, kdybych takovou urážku okamžitě potrestal, navíc od takového cucáka. Kývne hlavou ke Spikeovi. Nebudu ti kazit zábavu. Usměje se na ni a nakloní se blíž. Doufám ale, že si tě pak budu moc unést jen pro sebe. Navíc máme co oslavovat. Šeptne jí téměř do rtů a v očích mu zajiskří. A jak se odtáhne, pár krát jí švihne pomlázkou přes zadeček.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Spike » stř dub 27, 2011 2:54 pm

+ušklíbne se na Arese+ A ty si asi dlouho pořádně nekrvácel, co kámo? +připomene mu to jak si pěkně zakrvácel v tom báru+ No to čumím! +je mu hned jasné oč jde ve vztahu Arese a Becc, taky to by nebylo jasné jen slepému že+ Tak ji taky? +zakroutí podmračeně hlavou, pak se ale rozzáří+ Tak alespoň sem byl pokaždé před tebou +zablýskne zoubky v úsměvu+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron