Hlavní síň

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Khurrem » úte črc 20, 2010 6:09 pm

*Tak jak tam stojí jako trubka, se rozejde a hledá Beccy*
Lidé nemohou být ke svému blahu nuceni, proto musí být ponecháni vlastnímu svědomí.
John Locke
Uživatelský avatar
Khurrem
NEaktivní
 
Příspěvky: 210
Registrován: ned pro 28, 2008 9:13 pm

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » pon led 03, 2011 11:07 pm

+zatím co čeká na Beccu putuje pohledem po všem tom moderním v hale, rpotože už nic podobného dlouho neviděl: Obrátí se na šokovanou ženu+ Ahoj +řekne trochu nervozním hlasem+ Přišel jsem tě varovat. Brzy umřeš +řekne to zpříma a bez vytáček či váhání+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon led 03, 2011 11:11 pm

Heh...? Vypadne z ní dost inteligentně. Cože? Prosím tě, můžeš mi vysvětlit, co se děje? Kde se tu bereš? Protože pokud si vzpomínám dobře, byl jsi prohlášen za mrtvého. Dojde k němu a zamračí se na něj. To, že musí docela dost zaklonit hlavu, jí na naládě nepřidá.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » pon led 03, 2011 11:42 pm

+svraští obočí nad tolika otázkami. Sice je čekal, ale konverzaci s normální osobou co nemluví v hádankách mu zatím ještě dělá problémy+ Měl jsem vizi +vezme to popořádku+ Byla si v ní ty... zbraně a krev. Umírala si. Vím že ano, i když nevím jak, kdy nebo co, případně kdo tě zabil +trochu pokrčí rameny+ To je všechno co vím. Nebylo a není to moc jasné +ještě víc se zamračí a trochu skloní hlavu aby jí viděl zblízka do obličeje+ Za mrtvého? Proč? +nechápe+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon led 03, 2011 11:55 pm

Poslouchá a trochu se zamračí. Zatím se jí moc umírat nechce. No je fajn vědět, že v někom vyvolám ještě natolik silné emoce, aby si dal práci a pokusil se mě zabít. Ušklíbne se sarkasticky, jakoby jí to nějak zvlášť neznepokojovalo. Ale díky, žes mi to řekl. Usměje se na něj. No...za mrtvého. Nejen ve smyslu "upír", ale ve smyslu, definitivním. Jen jsem o tom četla, ale Neferet se vrátila do Hyperionu, měla o tebe starost a našla jen hromádku prachu. Pokrčí rameny, že víc fakt neví. O tom, že se pokusila spáchat sebevraždu taktně pomlčí. Tohle by se neměl dovědět od ní. A kde jsi tedy byl? Když zjevně nejsi mrtvý... Pohlédne mu zpříma do očí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » úte led 04, 2011 12:08 am

Nebral bych to na lehkou váhu +dojde k pohovce a posadí se na ni. trochu se zavrtí, protože není zviklí+ Tohle není stejné jako vždycky, protože tentokrát mají na tom abys přežila zájim Višší místa +připomene jí odkud jeho vize pochází+ Jenom to že v Hyperionu byl prach znamená že jsem mrtví? +trochu překvapeně zamrká+ Jednoduše jsem tam zabil jednoho upíra co mě sledoval z lovu a už se mi to pak nechtělo uklízet +pokrčí rameny+ Tam... onde.... Byl jsem v Tibetu. Tam jsem chvíli pobyl aby se uklidnil +trochu se nahrbí+ Četla si o mě v novinách ještě nějaký další článek? +zeptá se neutrálním hlasem a mysli samozřejmě ten předposlední který ho přiměl k odchodu+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte led 04, 2011 12:15 am

Počkej počkej, jaká Vyšší místa? Zamračí se ještě víc. A abych přežila? Prohrábne si rukou vlasy, v lehce zoufalém gestu. No mám dojem, že jen z toho to neodvodily...na té hromádce našla Nef nějaký medailonek. Prý tvůj. Hmm... Zadívá se na něj zamyšleně a přemýšlí jestli říct pravdu nebo zalhat. Jo...četla. Přizná nakonec. Stejně o tom bude muset mluvit, tak proč nezačít hned.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » úte led 04, 2011 12:34 am

+Přikývne+ Višší místa, bytosti které jsou mocnější než my, nebo co to vlastně je zač. To oni mi posílají vize lidí v ohrožení života. Jenže ty +podívá se na ni+ nejsi úplně obyčejný člověk. Vlastně se mi nikdy nestalo že bych měl vizi o někom kdo není člověk. Proto si myslím že si do budoucna k něčemu potřebná a rpto tě chtějí živou +vysvětlí obsažně+ Medailon? +dotkne se automaticky krku+ Ani jsem si nevšiml že mi chybý +dlouze se na ni podívá hnědýma, smutnýma očima+ Aha +řekne jen. Jestli si Becca myslí že o tom bude jen tak mluvit když nemluvil dvěstě let, tak se mílí a ani čes strávený zahníváním na vrcholku Himaláí mu v tom nepomohl+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte led 04, 2011 12:57 am

Pozvedne překvapeně obočí, začíná z toho mít hlavu jak pátrací balón. Ok. No, evidentně s tím teď nic udělat nemůžu, ale budem se tedy snažit, abych přežila. Mrkne na něj vesele. Vždycky se snaží vtipkovat, když jí jde o krk. Pak zvážní, když se na ni smutně podívá. Hele Angele... chci, abys věděl, že za to, co se ti stalo..tě tu nikdo neodsoudí, ani si nebude myslet...nevím co. Rozhodí trochu rukama. Pro mě za mě o tom nemluv, se mnou vážně nemusíš. A ani litovat tě nebudu, to se neboj. Ale...nedus to v sobě. Lidé, kterým na tobě záleží, jsou tu od toho, aby ti pomohli nést tvé břímně. Ať je jakékoliv. Usměje se jemně a doufá, že aspoň trochu utlumila tu bolest v jeho nitru. I když o tom pochybuje.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » úte led 04, 2011 1:05 am

+zakroutí hlavou+ Pokud jsem měl vizi je to moje práce abys přežila +kouká na ni neutrálně+ Nemáš tušení co se mi stalo. V novinách citovali jen to co řekl Angelus a ten... nikdy neříká pravdu, nebo celou pravdu +povstane+ S každým komu se něco takového stane zachází jako s porcelánovou panenkou, jenže já nejsem na hraní +zatne pěsti+ Potřebuju se napít +zamumlá+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron