Hlavní síň

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte led 04, 2011 1:13 am

Tak práce...jo tomu rozumím. Kývne a tak trošku zvráceným způsobem je zvědavá, komu nebo čemu, se možná povede ji zabít. Každý, kdo by s tebou chtěl tak zacházet, je blázen. Potřese hlavou, ale dál to nekomentuje. On je prostě ten typ, co si povede svou. A to jí vždycky strašně rozčilovalo, tak to nechce radši hnát dál:P Fajn, s tím ti můžu pomoct. Co bys rád? Myslím, že není nic, co by se v tomhle baráku nedalo najít. Ušklíbne se a přejde k baru, zabudovanému ve zdi.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » úte led 04, 2011 1:22 am

Nevíš kolik bláznů se po světě najde +podotkne tiše+ Nevím. Myslím že je to jedno +popojde k ní, protože neví co dělat a postávat mu přijde divné+ Prostě něco z alkoholem. Nebo půjdeme někam ven. Cokoliv chceš +mračí se a cití podivně že tu vůbec stojí takhle v noci s ní sám v místnosti+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte led 04, 2011 1:29 am

Touché..to máš recht. Cvokama je svět přemnoženej. Ok, tak ti dám svýho oblíbence Jacka. Vytáhne flašku a nalije mu dvojitýho panáka. Kdybys chtěl i krev, můžu dodat. Zavře bar a opře se o dvířka. Řekni mi..jak vlastně tu svou práci děláš? Když teď víš, že po mě někdo jde, budeš mě hlídat? Zadívá se na něj zvědavě. Vážně jí to zajímá. Na roli oběti není zvyklá, tak si ten pocit tak trochu užívá. Hrát bezbranné jí vždycky šlo. Báječně se na to loví:P
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » úte led 04, 2011 1:47 am

+převezme si od ní skleničku, zatočí jejím obsahem než se pomalu naije, jakoby to nebyl už roky+ Normálně +znovu se napije+ přijdu někam kde už je člověk v ohrožení, zabiju démona a zase odejdu. Hlídat někoho a čekat kdy se co stane, to nedělám moc často +je jasné že scénář on hrdina vtrhne na scénu, všechnoo zlé pobije a pak odvlaje mu nejvíce vyhovuje+ Je tu bezpečno? +zeptá se rozhlédne kolem sebe+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte led 04, 2011 12:48 pm

Hmm, tak nějak jsem to dělávala i já. Akorát mě volali na scénu, až když bylo pár mrtvol. Ušklíbne se. Pak se zatváří trochu překvapeně. Hmm, jo myslím že jo. Ale rozhlédne se trochu nejistě, jakoby napůl čekala, že odněkud vyskočí strašidlo. Ale pro všechny případy... Odlepí se od baru a přejde na druhou stranu, kde je na zdi něco jako alarm. Vyťuká pár čísel a vzápětí se s tichým zasyčením otevřou tajné dveře, které odhalí něco, co vypadá trochu jako vojenský sklad zbraní. Trochu si to pojistím. Přejede sbírku pohledem hrdé prvorodičky. Na zápěstí si dá dvě pouzdra z dlouhými vojenskými noži, ze slitiny stříbra. Jeden browning si zastrčí do podpažního pouzdra, druhý dozadu k pasu. Na pravý kotník připevní firestar a na levé lýtko přidá další nůž. Dlouhou mačetu zasune do pouzdra na páteři, přičemž jílec spolehlivě kryjí její vlasy a nakonec ze stojanu sundá katanu, která vypadá stejně spolehlivě vražedně, jako všechny japonské meče. Po chvilce váhání si vezme ještě sadu šakenů. Tyhle malé, vražedné hvězdice si dost oblíbila. Když je hotová, uzavře zase dveře a podívá se na Angela. Katanou si lehce pošvihává v ruce. Hned se cítím líp. Usměje se nevinně a sjede ho pohledem. Pak se trochu zamračí. Zato ty se mi zdáš nebezpečně neozbrojen. Hodláš to něco roztrhat na kousky? Nakloní hlavu na stranu, jakoby ji to ani moc nepřekvapilo.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » úte led 04, 2011 2:42 pm

+Aby necivěj s pootevřenou pusou nasadí neutrální obličej a jen sleduje jak si do těch nejnemožnějších míst Becca strká zbraně+ A já si myslel že naše skříň a sklep v Hyperionu je přezbrojený +maně se vzpomene na pár mečů, nožů a seker, klec s pouty a řetězi ve sklepě+ Neměl jsem příležitost se někde stavit +nahlédne do jejího skladu zbraní zvědavým okem+ Nemáš tu něco co není přizpůsobené na +podívá se na ni jak je ozbrojené a snaží se najít vhodné slovo+ tvoje jemné proporce? +představuje si něco bytelného, velkého asi tak jako celá Becca (jestli si tím on něco nekopenzuje :lol: )+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte led 04, 2011 2:47 pm

A co by sis asi tak představoval? Tank tu nemám, ale třeba bazuka by se našla. Nebo kulomet, chrlící protiletadlové střely... a pokud bys radši něco tradičnější...mám tu pár opravdu pěkných obouručáků. Já je moc nepoužívám, ze zjevných důvodů. S ušklíbnutím ukáže na tři meče, přičemž nejmenší má "slabých" 150cm. Čili jen o deset čísel míň, než ona měří. Klidně si vyber, co je libo. Mávne dovnitř gestem prodejce aut.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » úte led 04, 2011 3:05 pm

Tank si od druhé světové války přeje Spike +podotkne trochu zasmušile, protože si na mladšího blond upíra vzpomněl+ Určitě něco tradičního +vybere si ten nejmenší, kdyby musel vyrazit ven aby se mu někde nepřipletl do cesty nebo se o něco nezarazil+ Jenže s tímhle +zvedne meč o vzduchu špičkou směřující do stropu+ nemůžu vyjít jen tak na ulici.
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte led 04, 2011 3:09 pm

Proč mě to nepřekvapuje. Uculí se pobaveně nad blonďákovým přáním. Hmm, to je fakt. Zamrčí se. Předpokládám, že když navrhnu zastírací kouzlo, pošleš mě tam, kam slunce nesvítí. Ušklíbne se. Doufám, že proti autům nejsi tak zaujatý. Pozvedne obočí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Hlavní síň

Příspěvekod Angel » úte led 04, 2011 3:24 pm

Znáš ho a tak víš že chce mít něco velkého v ruce +zaujatě si prohlíží čepel aby zastřel že řekl něco sprostého+ To bych neudělala +zakroutí hlavou+ jsi žena a ženám takové věci neříkám. Ale ano, nebyl bych z toho nadšený. Magie není zábava +dokonce se usměje a zajiskří mu v očích+ Ne, proti autům rozhodně zaujatý nejsem +předpokládá že Becca bude mít něco co se mu bude líbit+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron