Moje komnaty

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob dub 09, 2011 11:01 pm

Tak čekal... Dívá se mu trochu zamyšleně do tváře, ale pak se čertovsky usměje. No fajn, jdeme na to... Lehce do něj strčí a povalí ho na záda. Obkročmo na něj usedne, klínem se jen lehounce otírá o špičku jeho mužství, nakloní se dopředu a jazykem mu vypaluje horkou cestičku středem hrudi, přes krk až ke rtům, které zajme v dlouhém, vášnivém polibku. Pak se narovná a dívá se dolů na něj, na rtech vyzývavý úsměv. Nadzvedne se a pomalu dosedá na něj dosedne. Zadrží na okamžik dech a když je v ní celý, kousne se do rtu a trochu se zakloní, aby ho cítila co nejhlouběji. V pomalém, dráždivém tempu začne kroužit pánví, občas kolem něj pevně sevře svaly a dívá se mu do očí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Ares » ned dub 10, 2011 11:21 am

Copak? zareaguje na její zamyšlený pohled. Ušklíbne se, jak najednou skončí na zádech, dech se mu trochu zadrhne v hrdle, když ucítí její klín na své špičce a nemůže si pomoct, aby mu z hrdla neunikl tichý sten. Sleduje její počínání a spaluje ji pohledem. Dlaněmi brázdí její tělo, hladí její hebkou kůži. Na chvíli jí prsty vjede do vlasů a sevře je trochu silněji v dlani a polibek jí vášnivě, téměř hladově opětuje. Pustí ji a jak se narovná, přesune své dlaně na její boky. Pánví ji vychází vstříc. Sevře její boky v dlaních a tiskne si ji tak víc na sebe. Pokaždé, když se kolem něj sevře, přimhouří trochu oči, no nepřestává jí spalovat plamenným pohledem.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon dub 11, 2011 9:57 pm

Ale nic... Pousměje se a zavrtí hlavou. Začne se na něm v pomalém rytmu pohybovat, postupně ale tempo zrychluje. Zakloní se ještě víc, rukama se opře o jeho stehno a tělo prohne do oblouku, až ho její vlasy lechtají na kůži. Tiše vzdychá a vychutnává si rozkoš stoupající v jejím nitru.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Ares » úte dub 12, 2011 11:43 am

Nedokáže jenom tak ležet, jak má před sebou její nádherné nahé tělo. Nadzvedne se do sedu, rukama jí pohladí přes pupík, vezme do dlaní její prsa, skloní se k ní rty, jazykem ji přejede dravě po kůži a přisaje se k jedné její bradavce, lehce jí do ní kousne a pak obkrouží jazykem. Jeho ruce cestují opět dolů, pohladí ji přes hýždě a pak opět přejede po bocích. Zatím jí však nechává dělat si, co chce a při tom si užívá její pohyby, její vůni a chuť.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte dub 12, 2011 9:20 pm

Hmmm... Tiše slastně vrní a stále zrychluje. Zachvěje se znatelně pod jeho polibky a dotyky a několikrát se kolem pevně sevře a zatne mu nehty do stehen. Pak se k němu skloní a políbí ho s divokostí úměrnou chtíči a rozkoši, které v ní bouří.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Ares » stř dub 13, 2011 12:20 am

Trochu sebou cukne, když ucítí její nehty zabodnout se mu do stehen, ale nevadí mu to. Opečuje i druhou její bradavku a když Becca zrychlí, prsty jí sevře kůži na zádech. Její polibek jí opětuje a v něm samotném se najednou rozhoří plamen divokosti a vášně. Sevře její vlasy v dlani, zatáhne a odhalí tak její krk, který následně olízne. Špičkou jazyka přejede po její tepně a užívá si to malé třepetání, co tak ucítí. Jak jen to jde, vyrazí divoce pánví proti ní, proti každému jejímu pohybu a tep se najednou začne i jemu zrychlovat.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv dub 14, 2011 11:49 pm

Tlumeně zasténá když jí sevře vlasy a ještě zrychlí své tempo. Nehty mu sjede po zádech a zpět, přes šíji a zaboří prsty do jeho vlasů. Cítí blížící se vyvrcholení, prohne se v zádech, aby ho cítila ještě hlouběji a pevně kolem něj sevře svaly.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Ares » pát dub 15, 2011 1:16 am

Tlumeně jí zasténá do kůže na krku, když se kolem něj sevře. Ano. vydechne tiše, zhrubělým hlasem a sám je už na pokraji vyvrcholení. Pustí její vlasy, chytne jí za boky a svou erekcí do ní vnikne tak hluboce, jak jen to jde. Ještě párkrát se pohne proti ní a ten náhlý nával rozkoše už nedokáže zadržet. Zakloní hlavu, zavře oči, z hrdla mu unikne dlouhé, hrdelné, téměř zvířecí zavrčení, sevře prstama její hýždě, až jí tam zůstanou červené otisky a nepřestává pánví pohybovat proti ní až do posledního záchvěvu, až dokud se ta vlna nepřežene i přes ni.
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Storm » pát dub 15, 2011 2:40 pm

Je jaro a hmyz začíná vylétat, takže tam muška někde poletuje.

(já chci taky :( )
Uživatelský avatar
Storm
Čarodějka
 
Příspěvky: 488
Registrován: stř pro 02, 2009 3:43 am

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Ares » ned dub 17, 2011 12:14 am

(Storm: Arese, nebo sex? :P )
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron