Moje komnaty

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned led 25, 2009 4:57 pm

Zde se nachází mé soukromé pokoje, kam se občas musím ukrýt, abych nemusela Lestata zavraždit:) Vstup jen s mým svolením.

Obrázek
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte dub 14, 2009 10:33 am

Pohodlně se rozvaluje na pohovce, jednou rukou hladí Nighta, čte si v nějaké knize a popíjí u toho Bloody Mary s vodkou. Prostě pohoda až na půdu:) Náhle Night zbystří a temně zavrčí.

Copak je? Cítíš někoho? Zadívá se pátravě ke dvěřím. Night vstane a zaujme výhružný postoj proti dvěřím, s tesáky vyceněnými. Ozve se tiché zaklepání.

Nighte, zůstaň a ticho! Přikáže černému vlkovi rázně.

Dále! Vyzve neznámého. Když se dveře otevřou a objeví se štíhlá mužská postava, světlá pleť a dlouhé černé vlasy, rámující ostře řezanou tvář, dech se jí zadrhne v hrdle.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Darius » úte dub 14, 2009 10:38 am

Rebecco...také tě moc rád vidím. Pousměje se jejímu vyjeveného výrazu a pružným krokem šelmy přejde pokoj až k ní. Night prohloubí vrčení, ale když na něj Darius upře své temně hnědé oči, přikrčí se a ztichne. Nepřestává ho však ostražitě sledovat.

Vypadáš skvěle, Beccy. Zavrní hlubokým melodickým hlasem a zadívá se jí do očí. Becca sebou cukne, jako by dostala elektrickou ránu a bleskurychle vstane. Zamračeně, ale i fascinovaně ho pozoruje.
You are my light on way in the darkness...
Uživatelský avatar
Darius
 
Příspěvky: 16
Registrován: ned dub 12, 2009 10:09 pm

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte dub 14, 2009 11:58 am

Co tady krucinál děláš, Dariusi?! Myslela jsem, že se už škvaříš v pekle. Ucedí ledově a snaží se potlačit vzrušení, které z jeho přítomnosti cítí. Vlny jeho moci a přitažlivosti ji ovinou jako černá, hedvábná přikrývka. Zachvěje se a o krok ustoupí.

Jdi do háje, Darie! Nemám na ty tvoje hry náladu! Zasyčí na něj, ale s ním to ani nehne. Jen se pousměje svým úsměvem, hříšným jako samotné peklo.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » ned zář 06, 2009 3:14 pm

Leží na posteli a čte si v nové knize o černé magii. Jednou rukou nepřítomně hladí Day a čas od času upije ze sklenky, kterou má na stolku.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv črc 15, 2010 10:13 pm

Přemístí je do komnat a trochu nostalgicky se rozhlédne. Pak se zamračí, protože si všimne prachu na nábytku. Krátce mávne rukou a rázem je uklizeno, ale poznamená si, že má zprdnout skřítky. Tak vítej u mě doma. Usměje se a mávne teatrálně kolem sebe.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » čtv črc 15, 2010 10:26 pm

+Kupodivu si nechá od cesty že jakákoliv magie není zrovna jeho gusto a rozhlédne se kolem+ No pěkný +řekne, ale je jasně vidět co si o všem to přepichu myslím skutečně. Pohled mu padne na obrovskou postel, která je doslova od nevidim do nevidim. V hlavě se mu za jediný okamžik mihne tolik obrázků věcí co by se na ní dalo dělat, že kdyby mu někdo četl myšlenky asi by se zhrozil+ Fakt pěkný +teď už to řekne o poznání nadšenejc+ Takže +přesune se k ní trochu plíživím krokem+ jaké je +přitáhne si jí za boky prudce k tělu+ vyše přání madam? +od děctví ho učili být zdvořilí k ženám+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv črc 15, 2010 11:08 pm

Pokrčí rameny nad tím jeho opovrhováním vším luxusním. No jo, jsem holt zvyklá na jistý standart. Zkonstatuje a když si ji k sobě přitáhne, ovine mu ruce kolem krku a vzhlédne mu do tváře a pousměje se. Hmm...nejsem si tak docela jistá...ale... Přitiskne se k němu celým tělem a nehty mu přejede po šíji....zkus hádat. Zavrní mu do rtů.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » čtv črc 15, 2010 11:29 pm

Hádám nerad +zašeptá jí u úst+ ale rád plánuju zajímavé věci +sevřejí v zátylku a přisaje se jí na rty. Jazykem uchutnává směsici jejích slyn s chutí alkoholu, mladé mužské krve a ještě něčeho co je čistě jen Becca. Odtáhne si+ Ty si ale žiješ +zavrčí a převaluje tu chuť v puse, zatím co jí dotlačí k posteli a schodí do peřin. Skopne si boty a schodí kabát a klesne na zem aby jí pomohl z její vlastní obuví. Rozváže jí notku, stáhne a políbí jí na odhalený nárt. Totéž udělá i na druhé noze. Jede oběma rukama po její noze nahoru až k zapínání kalhot. Rozepne knoflík a zip, v tiskne polibek na místečko těsně pod pupíkem. Vystupuje v polibcích nahoru přičemž jí vykasává top, zastaví se aý když už se musí zvednout aby jí ho mohl stáhnou+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv črc 15, 2010 11:41 pm

Pousměje se. Jak říkám, standart. Nechá se domanévrovat k posteli a jeho opečovávání jí dělá moc dobře. Cítí jak se jí rozpaluje kůže a jak jí horkost prostupuje celým tělem. Trochu se nadzvedne a stáhne ze sebe top a zároveň si přitáhne Spika v divokém polibku, občas ho zlehka kousne do rtu.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Další

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron