Moje komnaty

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » stř črc 21, 2010 10:08 pm

Proč se vůbec ptáš, lásko? +vezme si od ní lahev a pořádně si zavdá+ Aaaach! Sem rád že mám přátele co pijou kvalitní pití +pousměje se na ni. Potom si jí bez zeptání a váhání přitáhne zády na hruď. Vtiskne jí polibek na temeno hlavy+ Stýská se ti po něm, že jo kotě? +krouží jí rukou po břiše+ William tě bude utěšovat jestli chceš +nedá se poznat jestli je to jedna z jeho sexualních narážek, nebo skutečná nabýdka útěchy+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv črc 22, 2010 3:54 pm

Když si ji přitáhne k sobě, na okamžik překvapeně ztuhne, ale pak se uvolní a opře se o něj. Pokusí se na něj zespodu podívat, aby zjistila, jak se tváří, ale vidí jen hranu jeho čelisti, tak se zas zadívá před sebe a trochu nepřítomně mu přejíždí nehty po předloktí. Hmm, asi trochu jo... Přizná se po chvíli tiše a sama nějak nemůže uvěřit tomu, že je to pravda. Asi začínám senilnět, nebo co. Mám pocit, že jsem od doby lovů nějak vyměkla... Potřese nad sebou znechuceně hlavou.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » čtv črc 22, 2010 10:31 pm

+trochu se odtáhne aby jí viděl do tváře kdyby k němu zase vzhlédla+ Milovat můžou i ti nejstrašnější upíř. Já taky miloval +připomene své dva znečně nepovedené vstahy+ A to už je co říct, nemyslíš? + odhrne jí pramínek vlasů za ucho+ Stýskej si jak chce dlouho a pak mě vyhoď +ušklíbne se+ pokud možno někam odkud se dostanů bezpečně domů +slovo "bezpečně" ironicky zdůrazní+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv črc 22, 2010 11:56 pm

Pousměje se. To máš pravdu, koneckonců, i my jsme jen lidé. Trochu se odtáhne a podívá se mu do očí. Je pro nás ale daleko těžší najít někoho, kdo s námi vydrží že? Podotkne tiše a zlehka se dotkne konečky prstů jeho tváře. Cože? Tobě se snad přemístění nezdálo bezpečné? Zaculí se pobaveně, v očích jí zablýskne.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » pát črc 23, 2010 12:05 am

Hele neurážej mě joo! +nakrčí nos+ Já už s toho bejt člověk už vyrost +přejíždí jí prsty po krku+ Já už se ani nesnažím lásko. Je to zbytečné. Věčnost osamotě je sice strašná, ale nechat si rvát srdce nevděčnejma ženskejma co nemají ani páru otom co je věčná láska je ještě o stupínek horčí +teprve teď si všimne že mu cigareta jaksi dohořela, takže doutnající giltr típne o stolek+ Je to magie a v tu nemám zrovna největší důvěru.
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pát črc 23, 2010 12:18 am

Tak vyrostl...no když myslíš. Pousměje se, ale nechá to být. Já to ještě úplně nevzdala. Ale vím, že k tomu jednou dojde. Dřív nebo později, je to jen otázka času. Pokrčí rameny. A jo, já zapoměla, že jsi trochu "kouzlofóbní". Rýpne si znovu, na rtech nevinný úsměv.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » sob črc 24, 2010 8:21 pm

Však to nevzdávej lásko +políbí jí na tvář skoro přátelsky+ nesmíme všichni ztratit naději +zamračí se+ Nejsem kouzlofobní, jen vim jak to dopadá když si někdo moc hraje z magií. Je z toho pak konec světa +opatrně se vyprostí z jejich vzájemného obětí+ Už radši půjdu zlato, upřímě nechci zabřednout do filozofické konverzace.
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob črc 24, 2010 8:42 pm

Jenomže já jsem profík, ne žádnej amatér, co to vyčetl z merlinví jakých knížek. Ušklíbne se povýšeně. Jo taky musím jít, práce volá. Pousměje se a vyleze z postele. Začne po pokoji sbírat různě roztroušené oblečení a v klidu se obléká. Nakonec hodí hlavu dopředu, několikrát si projede vlasy rukama, prudce je hodí zpátky, prohrábne je a je ready. Tak a protože se nechceš znovu přemisťovat, pojedeme autíčkem. Uculí se tajemně.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » sob črc 24, 2010 9:06 pm

+natáhne si kalhoty a pozoruje Beccu jak si "češe" vlasy+ Kdyby se takhle česal Angel nechodili bysme všude pozdě +podotkne jen tak mezi řečí a oblékáním+ No mohly bychom si dát pečinkouvou jízdu. O poledni se staženou střechou +z kalhot světe div se vytáhne mentolku, rozbalí a dá do pusi. Kdo by řekl že si snaží udržet svěží dech+ Budu řídit +řekne z naprostou samozřejmostí, suveréně zamíří ke dveřím a vyjde jimi ven+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob črc 24, 2010 9:45 pm

No to jo, jenže bez jeho posedlosti vlasama by to nebyl Angel. Zasměje se pobaveně. Chyba, zlato. Za prvé, nemám kabriolet, takže stažená střecha se nevede. A za druhé, neřídíš, prorotže svoje mazlíky nikomu nepoůjčuju. A nevím kam se ženeš, beze mě se do garáží stejně nedostaneš. Culí se na něj sladce, předejde ho a vede ho propletencem tmavých chodeb - a tajných chodeb - až naťuká bezpečnostní kód u dost neprůstřelně vypadajících dvěří, které se s tichým sykotem otevřou. V garáži to voní olejem, naftou a ve světle ostrých zářivek se zalesknou nablýskané karosérie jejích mazlíků. A tohle je zas moje malá posedlost. Uculí se pyšně a prsty přejede po černém laku Mitshubishi.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron