Moje komnaty

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » pon črc 26, 2010 9:12 pm

+při každém to bezpečnostním opatření jen protočí panenky. On se spoléhá na svoje zuby a sílu a nějaké supervymoženosti rydši nechává mladším+ Pěkné +potřese hlavou+ ale motorky sou stejně lepší +i v pekle bude stát za svími dvoukolími mazlíčky+ Víš co? +začne se smát až se to v garážích odráží+ Zrovna jsem si říkala že by sis měla pořídit nějaký ženský auto. Takovej ten vysavač jezdící po silnici co ho neparkuješ, ale postavuješ na zadek +přejíždí prsty po kapotě auta, asi dostane za to že tam dělá mastné šmouhy+ Vážně bych nemohl jet ani kousíček? +nahodí psí pohled blankytně modrách kukadel+


(Kaji se a doznávám že jsem na tě zapoměla. Nejdřív svadba, pak sraz a nakonec Slasti. Nějak jsem to vypustila.)
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon črc 26, 2010 10:39 pm

Uznávám, motorky jsou fajn, ale jsou poněkud...odkryté. Nerada bych koupila nějakou tu kulku do zad, víš? Hmm zmínila jsem se, že je to neprůstřelný? Zamrká na něj a zaťuká na kapotu. Vysavač? Vykulí oči a rozesměje se. Ne to vážně ne, myslím, že v tomhle jsem spíš jako chlap. Velká, rychlá auta. To je moje. No a ještě bouchačky. A nože. Uculí se nevinně a otevře, aby nasedla. No...mám radši věci pod kontrolou, ve svých rukou. Ale...Pousměje se. Tak dobře, pro jednou a jen, že jsi to ty. Přejde na druhou stranu a nastoupí. Ale nastartovat stejně musím já. Zasměje se, zapne přístrojovou desku, kontrolky se rozblikají a rozsvítí a otiskne svůj palec na příslušné místo, načež se motor poslušně rozbručí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » úte črc 27, 2010 9:57 pm

+posadí se za volant a už jen s pozvednutým obočím kouká jak Beca startuje+ Klíčky už nejsou moderní? +zabručí spíše pro sebe. Prudce sešlápne plin, otočí volantem až na doraz a z karáže to vezme bezmála smikem. S případnou autonehodou si hlavu moc neláme, stejně už je mrtvej.°
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte črc 27, 2010 10:24 pm

Vrhne po něm zachmuřený pohled. Jestli mu něco provedeš, provedu něco já tobě. Zavrčí, ale do řízení mu nekecá, sama to nemá ráda, i když jí to stojí hodně přemáhání. Ne nejsou, miluju moderní vymoženosti. Odvětí sladce a sleduje rychle ubíhající krajinu kolem.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Spike » stř črc 28, 2010 9:05 pm

Css! Copak si myslíš že neumim řídit? +vrhne na ní jeden ze svích znechuceným pohledů. Jedou a jedou a jedou, až dojedou do města+ Tady už si vystoupím +zaparkuje u chodníku a přes svá slova zůstane sedět. Přejíždí rukama po volantu a interieru+ Tak jo, splet sem se, tohle auto je super +tváří se jakoby mu brali nějakou oblíbenou hračku+ Kdybych si ho tak mohl vzít domů... +posteskne si, ale vzápětí už se zase usmívá+ Dobrou noc, skoro den lásko + krátce jí políbí na rty. Vyskočí z auta a už zmizí v pomalu se jasnící noci+
Proč si lidé myslí že je nezabiju když mám duši?
Uživatelský avatar
Spike
Upír
 
Příspěvky: 1352
Registrován: čtv črc 01, 2010 9:26 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř črc 28, 2010 9:33 pm

No jo, pardon pane řidiči. Uculí se. Já to věděla, že se ti bude líbit. Rozzáří se, jakoby chválil její dítě, nebo co. Jo dobrou, já jdu makat, zlato. Zasměje se, nechá se políbit, a dívá se za ním, jak mizí v uličkách. Pak vystoupí, přejde na druhou stranu, pátravě se rozhlédne kolem, nastoupí a v oblaku prachu je pryč.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Angel » stř led 05, 2011 1:12 am

+nechá si odpověď až na dobu kdy budou v bezpečí doma+ Pár detailů bylo myslím schodných +dosedne na postel, protože jiné sezení není nablízku. Nahrbí se a drží si ruku na břiše+ Zatraceně! +zavrčí frustrovaně+ Já tě do toho baru zavedl! Kdybych tě nepřišel zachránit, nikdy by ses do nebezpečí nedostala! +začne se sebeobviňováním, jeho oblíbená kratochvíle+ A ani jsem neměl zbraň abych tě mohl chránit +zřejmě toho nehodlá v nejbližší době přestat+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » stř led 05, 2011 1:23 am

Postaví se před něj, založí si ruce na prsou a zamračí se na něj. Tak hele, za prvé: jak si můžeš být tak jistej, že bych se s běloušem nestřetla někde jinde,hm? A neříkej, že to není možný, protože možný je všechno. A za druhý...ted si lehneš a budeš zticha do tý doby, dokud z tebe nedostanu všechny ty stříbrný ozdoby, co do tebe nasypal. Jasný? Zatváří se nekompromisně. A podstatný je, že žiju ne? Usměje se smířlivě.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Angel » čtv led 06, 2011 2:45 am

+Podmračeně k ní vzhlédne, což je jeho typický výraz, potom pomalu, rozvážně kývne. Namáhavě si sundá kabát a košili a položí se na břicho na postel aby mohla k jeho zádům+ Možná máš pravdu +uzná neochotně+ A co ta Lana? Co bude s ní? +zajímá se o další nevinnou oběť, která by možná potřebovala jeho pomoc. Ženy v nesnázích jsou jeho droga+
Človek má jen půl duše, druhou musi hledat u jiného člověka. A když jí najde je ztracen navždy.
Uživatelský avatar
Angel
Upír
 
Příspěvky: 1169
Registrován: čtv črc 01, 2010 5:58 pm
Bydliště: Hyperion, Los Angeles, USA

Re: Moje komnaty

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv led 06, 2011 9:18 pm

Určitě mám pravdu. Kývne sebejistě. Jeden z rysů její povahy, vždycky má pravdu:D Klekne si k posteli a pátravě koukne na jeho děravá záda. Prohlíží si je docela zaujatě, jakoby to bylo něco obzvlášť zajímavého. Můžeš si vybrat způsob operace... pomoc magie, nebo hezky ruční práce? Ušklíbne se, takže to druhé vyzní spíš jako druh mučení. A tak trochu to vlastně mučení je.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron