Pokoje pro hosty

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Pokoje pro hosty

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř lis 03, 2010 1:38 pm

Bude ráda, chybíš.. jí. To jsem ráda, že ti to v Rumunsku klape *řekne naprosto upřimně a vezme si skleničku* No, mám manžela který mě miluje a udělal by pro mě první poslední, tři nádherný děti, potrhlou švagrovou, prosperující hotel *zápěstím druhé ruky krouží sem a tam* Co víc si přát? *zvedne k němu oči a radši se napije, páč nějaké to vzrůšo jí chybí, to je fakt* Gabrieli, nevadilo by ti, když bych se tu s tebou dneska opila? *zeptá se narovinu*
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoje pro hosty

Příspěvekod Gabriel » stř lis 03, 2010 1:48 pm

Poslouchá ji, na tváři pečlivě neutrální výraz. Jsem rád, že jsi šťastná. Řekne tiše a myslí to taky upřímně. Nevadilo...? Obočí mu vylétne skoro do vlasů a vzápětí se rozesměje hlubokým, sytým smíchem. Jestli by mi nevadilo, že se se mnou chce opít krásná ženská? Ne, to mi opravdu nevadí. Zakroutí s úsměvem hlavou. Tak na tvé štěstí. Natáhne se a přiťukne si s ní. Ať trvá na věky... Dodá a několik vteřin ji upřeně pozoruje. Kopne do sebe absintha a už vyrábí další porci.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoje pro hosty

Příspěvekod Syriana Spinnel » stř lis 03, 2010 1:56 pm

S tebou jsem byla taky šťastná *řekne aby bylo jasno* ale už je to pryč *pokrčí rameny stoupne si, jde pustit nějakou hudbu, najde depeche mode a pěkně tomu přidá na hlasitosti* Děkuji ti, opravdu se potřebuju odreagovat s někým, kdo se mě pořád neptá jak se mají děti atd atd. *vezme si dalšího panáka a chvilku tam tak stojí* Gabrieli potřebuješ ženskou *řekne kriticky, ale myslí to hezky* Připadáš mi takový vyhaslí *neví jak to líp popsat*
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoje pro hosty

Příspěvekod Gabriel » čtv lis 04, 2010 10:44 pm

To pro jistotu nekomentuje a radši ji jen pozoruje jak vybírá hudbu. Klidně se tě můžu ještě zeptat..na plínky. Zajiskří mu uličnicky v očích. Pak ale ty jiskry pohasnou, když prohlásí, že potřebuje ženskou. Podej si ruku s Beccou. Přesně totéž mi řekla i ona. Jen ne tak...ohleduplně. Ušklíbne se, když si vybaví jak mu mile oznámila, že vypadá jak chodící mrtvola. Vytáhla mě na nějakou oslavu do Skotska. Vypadne z něj nakonec. Jdeš taky? Podívá se na ni. Tedy...jdete taky? Opraví se.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoje pro hosty

Příspěvekod Syriana Spinnel » pát lis 05, 2010 11:17 am

*Když řekne plínky má chuť po něm něco hodit, ale pak se začne hlasitě smát* Gabrieli netvař se tak *přijde k němu a vezme ho za ruku. Donutí ho stoupnout si. No jo, je pořád stejně vysoký a ona malá* Dneska se budem bavit, jsi pro? *začne hrát její oblíbená písnička a tak se Syr začne vlnit a do prázdné ruky vezme láhev absinthu a napije se přímo z ní, druhou rukou pořád drží Gabriela* Bohužel na party nebudu, ale můžeme si to užít dneska. Takový bezzávazkový večír jo? *jak se tak vlní chybí jí ty dlouhé vlasy, které jé poletovali kolem hlavy*
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoje pro hosty

Příspěvekod Gabriel » pát lis 05, 2010 2:53 pm

Vstane a dívá se na ni. Palcem jemně přejede přes jemnou kůži na dlani. To je škoda, že nepřijdeš... Chvilku ji jen pozoruje a v jeho temně hnedých očích zablýskne. Takže ty se chceš dnes opít... Pomalu ji tanečním krokem obejde, ruku položenou na jejím břiše. Jeho horký dech ji zalechtá na oušku. Zůstane stát za ní a přitiskne si ji k sobě, ruce položené na jejím bříšku. Chceš být zlobivá holka? Mroukne jí do druhého ouška.
Uživatelský avatar
Gabriel
NEaktivní
 
Příspěvky: 209
Registrován: čtv čer 11, 2009 10:56 am
Bydliště: Bucurešť

Re: Pokoje pro hosty

Příspěvekod Syriana Spinnel » sob lis 06, 2010 6:03 pm

Ano, to chci *broukne a je ráda, že se podvolil, usměje se a jeho ruka jako by se jí propalovala do břicha, horká, známá. Otočí k němu hlavu a usmívá se, když ji k sobě přitiskne zavrtí se a rukou mu sjede na stehno* já a zlobivá? *zasměje se* já jsem někdy byla jiná? *vydechne mu do krku a v nosu ji zalechtá jeho kolínská. Hudba nebo spíš Gabriel Syrianu pěkně rozehřívají a šijí sní všichni čerti co šli kolem*
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Re: Pokoje pro hosty

Příspěvekod Syriana Spinnel » čtv bře 24, 2011 1:15 pm

Drahý vlku, přeji Ti vše nejlepší k svátku.
Líbá Syriana a Nicci


Obrázek
Obrázek
Nil mortifii sine lucre

HERE WE STAND
Uživatelský avatar
Syriana Spinnel
VIP Member
 
Příspěvky: 5181
Registrován: sob pro 27, 2008 10:56 pm
Bydliště: Tvrz Coiméad Mí

Předchozí

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron