Sídlo

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Sídlo

Příspěvekod Kain » ned led 22, 2012 10:42 pm

( :pii )

+Usměje se. Pohladí ji konečky prstů po čele a pramínek vlasů, co jí padne do čela jí zasune za ucho. Nakloní se k ní, nespouští z ní oči. Rty se zastaví jenom kousek od těch jejich.+ Možná by se někdo takový našel.+ usměje se, už ji chce políbit, když najednou vycítí Tonyho přítomnost. V očích mu blýskne a tiše zavrčí.+ Ksakru! +opět pohlédne na Beccu takovým zvláštním pohledem, směs hněvu, zklamání, možná malá výčitka svědomí... V okamžiku se stane několik věcí, že i Beccu, coby upírka, to musí překvapit. Kain si ji najednou k sobě přitáhne. Políbí ji, dravě, vášnivě, současně jí kůži pronikne jehla a malá zkumavka se naplní její krví. Aniž by se mohla vzpamatovat, Kain jenom tiše šeptne+ Promiň. +otevře se pod ním země, on se do ní propadne a hned se zas uzavře, jakoby se nic takového nikdy neudálo. Jen malá ranka v Becciném stehně, která se vzápětí uzavře, je důkazem, že to všechno byla pravda.+
Uživatelský avatar
Kain
NEaktivní
 
Příspěvky: 123
Registrován: sob zář 24, 2011 9:04 pm

Re: Sídlo

Příspěvekod Styx » ned led 22, 2012 11:56 pm

(tak to není fér... Tony ho přišel chytit pod krkem:D)

vymažte si mě
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Sídlo

Příspěvekod Tony Dolohov » pon led 23, 2012 12:08 am

+uslyší od vedle podezřelé zvuky a pak (asi) Beccin výkřik a je mu jedno, co mu na to pak řekne Rebecca, vtrhne dovnitř. To, co vidí, ho šokuje. Nějaký cizí zmetek, přisátý k Bečiným rtům provádí, zdá se, že proti její vůli, odběr její krve. Tony mu však stačí zahlédnout tvář a poznává v něm toho hajzla, co loupil na Orlíku a kterého všude hledá. Zachrčí a rozeběhne se k němu, než však stihne tomu grázlovi zakroutit krkem, Kain se z ničeho nic propadne pod zem. Tony vztekle zakleje, pak se začne zajímat o Rebeccu+ Jsi... v pořádku? +ztěžka popadá vzteky dech+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Sídlo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon led 23, 2012 12:31 am

(jááj, to je sranda:D)

Nepatrně se pousměje. Myslíš? A kdo by to mohl být? Odvětí tiše, jenže pak se začnou dít věci naráz a tak rychle, že se vzpamtuje, až když je po všem. Jeho dravý polibek jí připraví o dech, přesto ucítí drobné budnutí jehly do stehna a ví, že je všechno totálně v hajzlu. Než stačí pozvednout ruku nebo jen prst, aby mu v tom zabránila, je Kain pryč a jí zní v uších ozvěna jeho omluvy. Několik úderů srdce stojí naprosto šokovaná a zírá na místo, kde ještě před vteřinou stál Kain. Kurva... Šeptne nejdříve tiše, ale pak se v ní vzedme mohutná vlna vzteku a zuřivosti a zaplaví ji jako tsunami narazí na pobřeží. Ty zasraný zkurvysynu! Zařve na celý dům, až všichni skřítci vyděšně zalezou do všech možných děr. Zabiju tě, přísahám, že tě zabiju a osobně deportuju tvoji duši do Pekla, kde na tebe už netrpělivě čekají... Syčí zuřivě nadávky, ze země shrábne svou dýku a při vzpomínce na to, jak se nechala oblbnout jako pitomá puberťačka, by si nejraději nafackovala. Vyběhne zpoza rohu před dům, aby mohla vyrabovat své zásby zbraní a vyrazit na lov, když málem sejme Tonyho. Uskočí zpátky, jakoby se spálila a s plameny vzteku v očích na něj pohlédne. Na okamžik to vypadá, že ho vůbec nepoznává, pak ale mrkne a kousek "hodné" Beccy sklouzne na své místo. Tony..co tu, u merlinovazadku, děláš?! Vypadne z ní a musí se ještě jednou nadechnout, aby se trochu uklidnila. Jo...jo, jsem v pořádku...vlastně ne, nejsem kurva v pořádku, protože si ze mě nikdo nebude dělat zasranou krevní banku! Vybuchne znovu vztekle.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sídlo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon led 23, 2012 12:32 am

(v poho, já tě zakomponovala:D)
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sídlo

Příspěvekod Tony Dolohov » pon led 23, 2012 8:57 pm

(Takže jinak, ono už je to jedno, když se Kain propadl;))

+jde na návštěvu Beccy tedy a ta ho málem porazí u dveří. Zakymácí se, ale ustojí to. Když vidí rozzuřenou dračici místo přítulné upírky, málem se lekne. Strachy o ni;)+ Kdysi jsi mě přece pozvala k sobě, tak jsem-.... co se ti stalo? +zeptá se trochu víc ustaraně, než je jeho zvykem+ Krevní... co? Počkej, počkej... vysvětli mi pomalu, jak a který hajzl ti ublížil +obejme ji kolem ramen, aby ji uklidnil, ale srdce mu prudce buší vztekem+

(sorry, já na Tonyho úplně zapomněla)
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Sídlo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » pon led 23, 2012 9:22 pm

Nic se mi nestalo a technicky vzato mi ani nikdo neublížil. Vysloví konečně celou větu. Jenom mi Kain něco ukradl. Něco dost osobního... Zavrčí a podívá se mu do očí. Takže vyrážím na lov. V tom jim nad hlavami zakrouží Manorin dráček a vyřídí svůj vzkaz. A sakra...mám pocit, že se utrhla lavina, nebo co... Zavrtí hlavou a koukne na něj. Musím do Guns, ale to moje pozvání stále platí. Mrkne na něj a na okamžik je to zas stará hodná upírka:)
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sídlo

Příspěvekod Tony Dolohov » pon led 23, 2012 9:43 pm

Zloděj? Žeby ten, co tady řádí a po kterém jdu? +zamračí se nepěkně+ Velice rád bych šel s tebou na ten lov... ale mám jiné pracovní povinnosti +přejede si dlaní po levém předloktí, které pálí jako čert+ To víš, že si to pozvání nenechám ujít, upírko +pošeptá jí do ucha a zlehka ji líbne na tvář a pak už se jen kolem ní omotá černá mlha, která ji pohladí po těle a rychle se rozplyne+
Mortem est neutra
(Smrt si nevybírá)
Uživatelský avatar
Tony Dolohov
Mág
 
Příspěvky: 1405
Registrován: úte čer 02, 2009 2:09 am
Bydliště: Západní křídlo sídla Eagle Rock

Re: Sídlo

Příspěvekod Ares » sob dub 14, 2012 8:54 pm

+Objeví se před vchodem. Chvíli se jakoby tak nostalgicky rozhlíží, no pak zazvoní a čeká, jestli mu někdo otevře.+
Uživatelský avatar
Ares
Bůh
 
Příspěvky: 718
Registrován: ned dub 18, 2010 4:37 pm
Bydliště: donedávna Olymp, Řecko

Re: Sídlo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » sob dub 14, 2012 9:36 pm

Dveře se otevřou a mezi nimi na něj kulí obrovské oči skřítek. Dobrý den...přeje si pán něco? Otáže se velmi zdvořile a ukloní se mu, až se mu ušiska na chvíli sklopí dopředu.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron