Sídlo

Sídlo Rebeccy a Lestata

Moderátoři: Lestat, Rebecca Altamirano

Re: Sídlo

Příspěvekod Charlie Weasley » úte kvě 11, 2010 10:57 pm

No no, a pak tam budu mít kráter ne? Zakření se Bavíš se ale jinak dobře co? Ze šikma na ni koukne jak se jí málem nerozškubne pusa tak víš ty co? Zpátky řídím já, uvidíme, jestli budeš mít taky bouli jo?Zkouší oklikou dostat se k řízení tohoto mazloňa hej pozor, zajíc! Křikne najednou
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Sídlo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » úte kvě 11, 2010 11:49 pm

No dovol, za co mě máš? Za nějakýho saďoura ne? Zamračí se na něj, ale jen naoko. A bavím se přímo královsky, jestli to chceš vědět. Zaculí se. Zlatíčko, mě bys musel praštit aspoň železnou tyčí a i tak bych měla maximálně modřinu a to asi tak deset minut. Zasměje se pobaveně. Když náhle vykřikne, prudce trhne volantem do strany, až začne cítit, jak jde zadní náprava do smyku a tak ihned trhne volantem zpátky proti jeho tahu. Zajíce mine asi tak o pět centimetrů, takže ten se z toho nejspíš po.ral. Díky za upozornění, nerada bych ho seškrabovala z nápravy. Sykne tiše a blýskne po něm očima.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sídlo

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv kvě 13, 2010 9:20 pm

Hele tak železenou tyčí tě mlátit nebudu, já totiž nejsem na sado maso hrátky víš? A navíc, ten kdo mlátí ženský je psychopat tak Ještě přikývne hlavou aby to pojistil, když v tom to s ním smýkne do sedačky a do boku, ještě že je připoutaný No a pak že upíří smysly zavrtí jenom hlavou a podívá se dozadu co na to malá, ta je ale vysmátá. Bože ženský jste normální? Povzdechne si Co je? podívá se na Becs, když vidí jak se tváří
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Sídlo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv kvě 13, 2010 9:45 pm

Nee? Možná je to i škoda, že nemáš. Zamrká na něj nevinně očkama. To se vsaď, že upíří smysly. Kdybych je neměla, zajíček je v pánu. Usměje se sladce. Mrkne dozadu na Nicci a usměje se na ni. My ženský něco vydržíme, viď? Mrkne na ni. A protože zrovna vjeli do města, zpomalí na přijatelnou rychlost. Nic, co by bylo. Už byste mohli začít přemýšlet, co si dáte za zmrzku. Uculí se a vzápětí zaparkuje na docela velkém náměstí. Vypne přístrojovou desku a vystoupí.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sídlo

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv kvě 13, 2010 10:02 pm

Podívá se na ni pohledem, který vyjadřuje, že tuhle konverzaci dořeší později, až u toho nebude prcek Chudák zajíček, ale zase na smetaně zakření se A co si dáš ty? nadhodí otázku, pozvedne obočí a culí se
Tak pojď princezno a mudlové z nich mají asi právě infarkty, živě si dokáže Charlie představit že jako spořádaná rodinka vypadají asi těžko Já si dám určitě citronovou a ty? koukne na malou šmoulovou? A to je co? vymoštovaný taťka šmoula? To v životě neslyšel no
Pocem drapne Bc. za ruku
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Sídlo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv kvě 13, 2010 10:10 pm

Pohled opětuje, v očích se jí blýskne a přivine se k němu. Pohoršovat počestný mudly, to ona ráááda:P Hmm...s příchutí krve asi nemají co? Optá se tak pro sebe, sice potichu, ale ne tak potichu, aby to nezaslechli nejblíže stojící mudláčci.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sídlo

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv kvě 13, 2010 10:21 pm

Vampýrečko, tak když budeš mít velký hlad tak si můžeš dopřát citronovou s příchutí Koutek mu pobaveně vylítne nahoru, když uvidí, že nejblíž sedící mudlové se hned raději zvedli a odkráčeli z lavečky pryč Hele holky, máme volnou lavičku culí se, a donese malé zmrzku a Bc. si posadí na klín Kde to jsme? Ale vždyť je to vlastně jedno zasměje se
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Sídlo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv kvě 13, 2010 10:30 pm

Zvonivě se zasměje a pohodí vlasy. To se mi líbí toto. Uculí se a hezky se na něm usadí a rukou ho hladí vzadu po krku. Mnoo, mám dojem, že když jsme sem vjížděli, viděla jsem cedulku Londonderry.

(zde názorně) http://www2.smumn.edu/facpages/~poshea/uasal/images/ireland.jpg
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

Re: Sídlo

Příspěvekod Charlie Weasley » čtv kvě 13, 2010 10:35 pm

Mě se to taky líbí Ochmatáví jí tam stehýnko pěkně a tobě se tu taky líbí že broučku? pohladí malou po vláskách a ta má pusu celou od zmzrliny, tak jenom přikývne To víš vampýrečko, jezdíš jak utržená ze řetězu kření se takže vše kolem je jenom šmouhované Vtiskne jí polibek na dekolt
I WAS MADE FOR LOVING YOU
BUT YOUR LIPS ARE POISON
Uživatelský avatar
Charlie Weasley
Mág
 
Příspěvky: 659
Registrován: pát dub 24, 2009 9:32 pm

Re: Sídlo

Příspěvekod Rebecca Altamirano » čtv kvě 13, 2010 10:52 pm

Chovej se slušně. Plácne ho tak symbolicky po tlapce a uculí se slaďoučce na jakousi procházející důchodkyni. Tss, já tu cedulku náhodou v pohodě přečetla. Zvedne povýšeně nosánek ale když jí políbí, zahihňá se. Zlobíš, Dráčku, víš to? Zavrní mu do uchu a zlehka ho kousne do krčku.
Ortus non est initium vitae, mors non est eius finis...

Narození není začátek, smrt není konec...
Uživatelský avatar
Rebecca Altamirano
VIP Member
 
Příspěvky: 2692
Registrován: ned pro 28, 2008 9:42 pm
Bydliště: Altamirano Hall, Irsko

PředchozíDalší

Zpět na Altamirano Hall

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron