Pokoj Maria a Beatrix

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka, Rebecca Altamirano

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Kristián » ned led 09, 2011 9:24 pm

Počkaj, ja ne- +ale než stíhne dopovedať tak má už prášok v krku. Pokrúti nad tým však len hlavou.+ Používam ho preto, lebo sa bojím, že keď použijem nenaštvala, alebo nenasrala, tak sa nahneváš. +povie schválne.+ Snažím sa byť k tebe galantný. +pokrčí ramená, že netuší čo je na tom zlé, keď pred ňou nenadáva.+
+Prášok už začína asi trochu pôsobiť. Ako na to nie je zvyknutý, bere ho dosť rýchlo.+ Tak to si o mne myslíš? V tejto chvíli som stratil všetku svoju sebadvôveru. +zatvári sa smrteľne vážne, ale vzápätí nedokáže ovládnuť, aby mu kútiky nezacukali.+ Miluješ? +prekvapene, lebo si už dlhšiu dobu myslel, že by ho najradšej poslala do čerta.+ Ešte pred chvíľou si hovorila, že ma nenávidíš. +pokrúti hlavou akože tie ženské naozaj nechápe.+ Pozor! +ako letí na zem, snaží sa ju zachytiť, no nechytí. V ďaka tomu si uvedomí, že je asi dosť sjetý.+ Čo v tom prášku vôbec bolo? + Dosť prekvapene sleduje jej zelenkujúce oči.+ Ehm, Bea? Vidím zle, alebo ti naozaj svietia oči? +prisadne si k nej na zem...no skôr sa tak trochu zvezie z postele do sedu.+ Tak ja som podľa teba cudný? +prižmúri oči, ale ide skôr o také pošťuchnutie. I keď teda nemá pocit, že by si do sexu zrovna hvízdal, ale je možné, že na ňu občas trochu tlačil. Kúsok sa nad ňu skloní, pozrie jej do očí.+ Tak ako teda? Ako chceš, aby som sa k tebe správal?
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Beatrix » ned led 09, 2011 10:30 pm

To je vitamííínek! +zaculí se a doví co mu to šoupla, no prášky co bere z drogérky nebývají návykový, takže může být v klidu... teda pokud si nedotáhne sníííh ehm..+
Nenaštvala je hezký! Nenasrala taky! +pokyvuje hlavou+ to se pak nenahněvááám! Ale to je pěkný..ta tvá..galantnost...většinou..
Mhm, miluju. +potvrdí+ A nenávidím! +potvrdí taky+ Nedáváš mi moc navybranou...
Mmm..netuším...jakou měl barvu? Zhruba...?
+Svůůdně zamrká+ Vidíš dobře, to je Grünnblitz, sou po něm krásně zelený oči a je to prvotřídní matroš! +zachichotá se+ Nedáme si to...+hrabe chvílu v bordelu okolo sebe a vytáhne jointa a kousne se do rtu+ Já to teda běžně nekouřím, ale došla nová dodávka..to přece musíme otestovat...
Jo seš! Seš cudnej a ze staré školy. +poučně. Dívá se mu do očí jak je blízko u ní a trošku zvážní+ Něžně...+šeptne, kousek se k němu natáhne, zaváhá, ale přece jenom mu dá maličkou něžňounkou pusinku, pak se zae odtáhne a zkoumavě ho sleduje.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Kristián » ned led 09, 2011 11:11 pm

Ale vitamín C určite nie! +uškrnie sa.+ Väčšinou? +podiví sa.+ Niekedy sa ti to aj nepáčilo? +skúmavo sa na ňu zahladí.+
Ženy! +pokrúti hlavou.+ Kto sa vo vás má vyznať?! Ehm....zelenú? Červenú? Netuším. Nestihol som si ho obzrieť, keď si mi ho strčila do úst. +pokrčí ramená.+
Tak to som ešte nevidel... +zahľadí sa jej trochu zbližšia do očí. Vezme jej z rúk jointa, ovonia ho a znalecky prikývne. Potom sa začne smiať.+ Prečo nie. +keď už je aj tak sjetý...+ Jointa som nemal od strednej. +Vráti jej ho a vytiahne zapalovač.+ Dáma prvá. +uškrnie sa, šrtne a podrží ho Bei, kým si zapáli.+ Cudný! +odfrkne si.+ To je pomaly ako urážka....ale gangstri zo starých čiernobielych filmov, ktorí fajčili cigary (doutníky), nosili klobúky, vždy podržali dámam dvere a pri každej príležitosti im bozkávali ruky......ach stará škola. +povzdychne si takmer zasnene....ale v skutočnosti to len tak hrá.+ To som presne ja... +mrkne na ňu so šibalským výrazom.+ Nežne. +zopakuje potichu a tiež pri tom trochu zvážní. Privrie oči, inak sa vôbec nepohne, nechá ju, nech ho pobozká, no spod privretých očí ju stále sleduje.+ A opatrne? +opýta sa potichu, keď sa Bea odtiahne.+
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Beatrix » pon led 10, 2011 12:31 am

Céééčko dávám zvlášť. Jo, většinou, někdy...někdy to přeháníš. A oslintáváš všem ženským ruky! +trošku žárlí no+
Joo to sis to měl prohlídnout... Tak si to dobře prohlííídni +ukáže mu vzorně očka, pak si vezme jointa a potáhne si, jak ju to učil amon, zadrží dech a vyfoukne a rovnou se rozkašle+ božhééé co to je? sušenej domestos? +podá mu to a rozmrkává tu sílu+
Ale to byli gangstři, to ty nejseš. Taky sem od tebe ještě nedostala koňskou hlavu...ale ti byli sexy...někdy až moc pobožní..ale Vinnie je takovej! Ten co nám vozí víno! +andy garcia+ Ten když dojde, tak mu ženský padají k nohám.
Ty seš....takovej...ňufíík...+bodne ho vtipně do bříška+
+s našpulenou pusinkou ho sleduje a přikývne+ Mhm, něžně a opatrně. A k ničemu mě nenutit, a nevyhrožovat, a starat se o mě, a rozmazlovat mě! +vymýšlí co tak ještě+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Kristián » pon led 10, 2011 1:26 am

Ja im ich neoslintávam. +zamračí sa trochu.+ A rozhodne to pre mňa nič neznamená. +Akože skutočne kvôli tomuto žiarliť nemá prečo. Pozrie na ňu.+
+Zas sa trošku uškrnie, ale tak milo.+ K tomu aby som si ho prehliadol si mi nedala šancu. +Dotkne sa jej brady, ale len tak jemne a pootočí jej hlavu z jednej strany na druhú, aby si poriadne obzrel jej oči.+ Vieš, že to má niečo do seba? +s úsmevom jej bradu pustí.+
+Pousmeje sa.+ Nesmieš to do seba hneď tak natiahnuť, zvlášť keď na to nie si zvyknutá. +čo on teda je no....holt, cigarety robia nejakú tú prax. Vezme si od nej jointa a zhlboka potiahne. Po chvíľke vyfúkne hustý dym a hneď aj cíti, ako to naňho zapôsobilo.+ Kvalitný materiál. +pokýve hlavou uznanlivo.+ To predávate v tej vašej drogérii? +podá jej to, aby si opäť potiahla.+ Potiahni menej a pomalšie, nemusíš ani zadržovať dych, len to chvíľu podrž v pľúcach. Akoby to bol normálny vzduch. +inštruuje ju.+
Stačí povedať a možno si v posteli nejakú nájdeš. +mrkne na ňu veselo (čo si mu to prosím ťa dala?)+ Dúfam, že ty medzi ne nepratríš. +aj on tak trošku žiarli...aby si s ním nemusel ísť pohovoriť....+
Ňufík? hmmm...? A najlepšie pakoňufík....čo sa tu ja dozviem dnes za veci. +a ako ho Bea štuchne pod rebrá, tak on ju za trest pošteklí na nožke.+
+Počúva, čo Bea hovorí a opäť trochu zvážní. Zamyslene jej pozerá do tváre.+ Môžem ti sľúbiť, že sa budem snažiť. No už veľmi dobre vieš, že som vo vzťahu ako slon v porceláne. Daj mi hocijakú vec a ja ňou zabijem človeka, ale.....urobím, čo budem môcť. Viac ti asi sľúbiť nemôžem. +zahľadí sa na ňu chvíľku skúmavo.+ Urobila by si aj ty pre mňa niečo? +spýta sa napokon.+
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Beatrix » pon led 10, 2011 1:51 am

Nééé? tolik ruk co sis ty nalepil na pusu sem ani neměla v kal- +začne se chichotat+ ehmmmm...
Jooo musíš být příště rychlejší, lásko. Mhmm, to se líbí všem. akorát po tom sou někdy těžký rána..jak se vrátíš do reality.
chmmm to je složitý! proto mám ráda prášky, spolkneš to a hotovo. +ale řídí se jeho instrukcema, špulí rtíčky a hrozně machrovsky vyfoukne kouř a rači mu to podá, páč už má i dost+ už to umííím! Jo, my prodáváme jenom kvalitní matroš, přede nebudu prodávat nějakou břečku. Dřív sme všechno testovali s Johnem..kromě heráku a tak, k tomu mě nikdy nechtěl pustit. A jednou mně vysypal celej sáček tady z vokna! No chápeš to?! +dotčeně+ Takové škody...+lapne Winnie a mazlinká ju mazlivě, běžně by se asi plazila po Krisovi, no rači ho už dráždit nebudem+
Néé, nechci koňskou hlavu..co bych s ňou dělala! Noo, Vinnie je okouzlující, ale sme kamarádi. Máme společný obchody. +a oni dva by si asi navíc rozuměli, Vincenzo je ten typ...+ Pakoňufík! +směje se+ To je dobrý! Héééy! +se smíchem ucukne nožkou+
Užs někoho zabil lakem na nechty? +zaujatě+ S tebou je to taaak těžký, tak hrozně těžký...
Mh? +tázavě na něho kouká a vážně přikývne+ Když budu moct a chtít...co bys chtěl? +ale sleduje ho tak nějak obezřetně, páč čeká zase nějakej průser+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Kristián » pon led 10, 2011 2:31 am

Kde že? +zaujato sa narovná a nadvihne obočie.+
Šikovná mačička. +hrdo sa usmeje, že ju to naučil. Vezme si ho od nej a opäť potiahne. No a realita sa mu začne trochu rozmazávať.+ Dúfam, že sem teraz niekto nevtrhne a nebude nás chcieť zastreliť. Asi by som bol momentálne schopný zamieriť naňho pažbou miesto hlavne. +pokrúti hlavou a opäť si potiahne. Ale tak, asi by to zvládol, len tá presnoť by asi nebola to, čo obvykle....+ S kým? +Akože čo je to za Johna.+ Ale to že ti vysypal herák z okna chápem. Ja by som spravil to isté. +prizná.+
Tak ty si šteklivá? +celkom potešene a zas jej len tak zľahka prejde prstami po nožke.+
Skúšala si ten lak niekedy vypiť? +zamračene.+ Neskúšaj to. +pokrúti hlavou.+ Zo žiadnym chlapom to nie je ľahké a ja nepoznám žiadneho chlapa, ktorý by tvrdil, že so ženami je to ľahké. Teda aspoň čo sa týka tých, ktorí to myslia vážne.+ tej obozretnosti si všimne, no aj tak povie.+ Mohla by si.....niekedy mávnuť rukou. Keď sa ti niečo nebude páčiť. Teda, chcem aby si mi to povedala, že sa ti to nepáči, lebo ja to na tebe jednoducho nedokážem poznať...ale nechaj ma to aspoň vysvetliť než sa naštveš. + spýtavo sa na ňu zahľadí, pri tom má na tvári tiež trochu ostražitý výraz, lebo nevie, ako na to Bea zareaguje.+
Keby bolo keby...
Uživatelský avatar
Kristián
Člověk
 
Příspěvky: 1072
Registrován: stř zář 15, 2010 9:03 pm

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Beatrix » pon led 10, 2011 2:47 am

+Jakoby se rozhlídne, jestli je někdo nesleduje+ V kalhotkáááách! +šeptem a naznačí prstem psssst, jakože je to velký tajemství+
Nééé, dole hlídají vojáci...+kroutí rezolutně hlavou+ S Johnem! Ty neznáš Johna? No jo vlastně..neznáš...+zamračí se+ John Abruzzi...je můj bývalej...+lehne si na zem na záda a winnie se na ní uvelebí, zírá trošku mimozně do stropu a vypadá že kouká i skrz strop+ chtěla sem si ho vzít...má dvě úžasný děti...možná bysme časem taky nějaký adoptovali...máme barák v itálii, kde sme sotva jednou spali...a to ani né spolu..a pak sme se rozešli...+asi mu řekne i víc, než by bylo vhodno, no je mimo. no je z toho taková smutná, nachvilku zavře oči, pak je otevře a zadívá se na něho+ Chtěl sis někdy nějakou vzít?
Lehce šteklivááá...+ucukne, ale jen tak mile+ Néé já laky nepiju, ani ředidlo, ačkoliv todeskuss tomu solidně konkuruje..
+Přemýšlivě na něho docela dlouho kouká.+ Já nevím. +zase otočí hlavu a kouká někam na lustr+ Já vážně nevím...su nešťastná. +mroukne a dá pusinku winnie, která kolem ní proleze do pelíčku+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Beatrix » úte led 11, 2011 2:34 am

+Posbírá si po mýtince zvířata, sbalí si věci a odjede na pár dní. Sama.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Pokoj Maria a Beatrix

Příspěvekod Beatrix » ned led 23, 2011 1:34 am

+Dojde do pokoja a chce si sbalit, ale jenom tam tak stojí a pak zavrtí hlavou, vezme si ze stolku maličkej kufřík a odejde jen tak hummerem pryč.+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Soukromé pokoje

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron