Lokál

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » čtv pro 06, 2012 10:59 pm

jeden z mých favoritů +zašklebí se - holt závislost na čokoládě moc dobře zná+ vydržte... +zmizne na chvilku v kuchyni a donese jí dortík+

http://img.ihned.cz/attachment.php/210/ ... 428338.jpg

tak nechte si chutnat! Nojo výhled je tu skvělej.. hlavně až za pár dní zapadneme sněhem +uculí se+ odkud jste přijela?
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Victoria » čtv pro 06, 2012 11:18 pm

+chvilku jí trvá, než se dostane z čokoládového delíria+
Se sněhem to je ještě lepší +huhňá s plnou pusou čokolády+ Já mám zimu nejradši ze všech ročních období. A nejlíp za oknem. +usměje se a odhalí čokoládový úsměv+
Přijela jsem z Paříže. Tam ještě nesněží, ale když to přijde, není nic krásnějšího než zasněžený město. +cpe se zasněné dortíčkem+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » pát pro 07, 2012 7:33 am

no to jo za oknem je zima bezva +přikývne+ každoročně tu stavím armády sněhuláků.. a jak tak koukám.. za chvilku bych měla zase začít!
z paříže... ve francii jsem jednu dobu žila, ale spíš tak na venkově. tak co, chutná? +usměje se když vidí, jak se slečna cpe+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Victoria » pát pro 07, 2012 10:10 am

*Poctivě vybírá zbytečky lžičkou a říká si, jestli by yohi pohoršilo, kdyby vylízala talíř* Já mám nejradši sněhový bitky. *přizná* A nejlíp na týmy, a pořádně se zamsakrovat. Na venkově jsem prožila dětství, ale posledních pár let jsem žila už jen v Paříži. Doma mi to začalo být malý. Je to delikatesní *přizná a odstrčí prázdný talířek* Možná se tu zdržím *řekne zamyšleně* máte nějak= tipy na přežití v džungli? :D
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Lokál

Příspěvekod Jason » pát pro 07, 2012 2:00 pm

yohannka píše:Jason: hlad jako vlk? to znáám +směje se+ noo.. z lesa tu máme třeba zajíčka na víně, hm? Nebo kančí gulášek. A co tady vůbec máte v plánu?


yohannka: Tak zajíček na víně...to je dobrý start na rozjezd...*zasvítí mu oči nadšeně* To se ještě uvidí...prozatím jsem rád, že jsem změnil lokál...hm... copak se tady dá všecko dělat?*uculí se dvojsmyslně a usadí se pohodlněji, aby měl přehled, co a kde se děje*
Uživatelský avatar
Jason
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 439
Registrován: pon říj 19, 2009 10:12 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Lokál

Příspěvekod Robert » pát pro 07, 2012 2:02 pm

yohannka píše:Robert: Tak dohled +usměje se+ to on určitě zlobit nebude. Co něco k pití, dáte si?


yohannka: rád...*přikývne* nerad bych vypadal podezřele, že sedím v hospodě a na suchu...*usměje se*jo na rozjezd...*zavrtí nad Jasonem hlavou*
Uživatelský avatar
Robert
Upír
 
Příspěvky: 105
Registrován: pon říj 19, 2009 10:11 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » pát pro 07, 2012 5:34 pm

Victoria píše:*Poctivě vybírá zbytečky lžičkou a říká si, jestli by yohi pohoršilo, kdyby vylízala talíř* Já mám nejradši sněhový bitky. *přizná* A nejlíp na týmy, a pořádně se zamsakrovat. Na venkově jsem prožila dětství, ale posledních pár let jsem žila už jen v Paříži. Doma mi to začalo být malý. Je to delikatesní *přizná a odstrčí prázdný talířek* Možná se tu zdržím *řekne zamyšleně* máte nějak= tipy na přežití v džungli? :D


+nepohoršilo, ona to dělá taky+ joo sněhový bitky to je bezva! já se teda nikdy nenaučila lyžovat.. to už je na mě moc náročný. Radši se fakt na sníh dívám tady z pohodlí hospůdky, nebo u sněhuláka.. a se svařákem v ruce +zašklebí se+ a sáňkování miluju! No a máte kde bydlet nebo chcete pokoj? mmm tipy...+zamyslí se hluboce+ no.. když uslyšíte výstřely, doporučuju hned padnout k zemi +usměje se jako by to tam bylo na denním pořádku+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » pát pro 07, 2012 5:40 pm

Robert: taky si myslím, navíc...kdybyste chtěl.. máme tu i specialitky v podobě zmrzliny, nebo i zákusků...+udělá mu "spešl" svařák+ tady máte.. na zahřátí

Jason: tak bude zajíček +zahlásí to do kuchyně+ změnil lokál? +zvědavě koukne z jednoho na druhýho co se stalo+ noo tady se vám určitě bude líbit. Jinak tady se dá dělat úplně všechno +zaculí se+ ale vážně.. máme tu super wellness... i posilovnu, popřípadě nedaleko je sjezdovka i s lanovkou a běžkovat se tu dá taky parádně... a sáňkovat...+usměje se+ a vůbec je to tu v okolí moc pěkný na procházky lesem..(nebo proběhnutí se ve vlčecí podobě, stačí říct, udělám doprovod :)) a tak +ukáže mu různý letáčky okolí+
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

Re: Lokál

Příspěvekod Iulie » pát pro 07, 2012 5:51 pm

+přijede tam s menší dodávkou a začne vynášet ty objednané vánoční věci, donese je do lokálu, dvě sady ozdob na stromek nechá na baru i s účtem a jde ozdobovat ten zbytek, jak chtěli+

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Iulie
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 86
Registrován: sob bře 06, 2010 2:59 pm

Re: Lokál

Příspěvekod yohannka » pát pro 07, 2012 7:30 pm

a hele.. další ozdoby +zírá trochu+ tak.. dozdobte to málo co ještě není +uzme si ty fialový+ aji venku můžete
Život je těžký. Potom zemřeš. Potom ti hodí do tváře prach. Potom tě sežerou červi. Buď rád, pokud k tomu dojde v tomto pořadí...
- Solomon Short -
Uživatelský avatar
yohannka
VIP Member
 
Příspěvky: 4515
Registrován: sob pro 27, 2008 10:57 pm
Bydliště: Hospůdka na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron