Salónek

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Salónek

Příspěvekod Vanessa » úte led 10, 2012 11:08 pm

+koukne tedy na Beu+ Máte nějaké volné pokoje? Docela ráda bych se tady na čas u vás usadila. A měla bych to kousek do práce +usměje se a opět se otočí k molly+ Jezdím jen tak po Evropě +odpoví a najednou se trochu stáhne, jak se molly začne ptát na její soukromí+ Ani ne +zatím nechce o sobě moc mluvit, ale to neznamená, že až se trochu poznají, že se nerozpovídá;)+
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

Re: Salónek

Příspěvekod mollyz » úte led 10, 2012 11:16 pm

Van: To je v pohodě.+ Pozvedne sklenku.+ Tak ať se ti u nás líbí. Já jsem zdejší léčitelka. Až tě tady někdo z mazlíčků rafne, tak ti to vydezinfikuju a ovážu.. :lol: ;)
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Salónek

Příspěvekod Vanessa » stř led 11, 2012 12:05 pm

Myslím, že než si na mne zvyknou, tak budu u tebe asi docela často +zasměje se+ Takže bychom se mohly ubytovat +Bea jí asi přikývla na ty pokoje+ a můžeme se vrhnout do práce. Nenecháme přece zvířátka čekat +vstane a králíčka si vezme do náruče+
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » stř led 11, 2012 7:36 pm

Vanessa: (na minulé stránce...) +Dixie ju oňufává a zkoumááá, jestli ho bude taky rozmazlovat+ No Kitty umí dobře šplhat, winnie to ještě taky zvládne trochu, přece jen pandy...ale jo, někam vyleze, ale králík má smůlu, pokud rovnou envyskočí.
Vy ste ještě nezačaly? +zmateně na ně obě kouká+

+lehce se ušklíbne+ No levný to tu vážně není, a už vůbec ne "levný" +jako ve smyslu obyčejný a tak+, ale pro vás jak už sem říkala ubytování bude. Jelikož jde o práci nonstop a budete mi k ruce furt, náklady na bydlení a jídlo jdou na mě. Nemá cenu vám to dávat a zpátky si to brát. +jako výplata - placení nájmu+
Pokoje bych vám přidělila kousek od podkroví, kde bydlím já i spolumajitelka yohannka +ukáže k báru, kde yohi nalívá+, ale ještě je tam potřeba dodělat okna, takže prozatím si můžete vybrat nějaký klasický pokoje. +přišupne jim katalog+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod Vanessa » stř led 11, 2012 10:33 pm

+koukne na králíčka ve své náruči+ Vlastně jsme už začaly +zasměje se, neuvědomujíc si ani, že už se stará+ Tak to je výborné, že tady budu moct bydlet +pak pozvedne překvapeně obočí na tu velkorysou nabídku ubytování a jídla zadara+ Děkuji, madam +nakloní se nad katalog a chvíli v něm listuje a vybírá+ Moc krásné pokoje... pokud si tedy mohu vybrat, tak asi tento +ukáže na pokoj číslo 9+
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » čtv led 12, 2012 12:36 am

No vidíte. Nebojte se, ono to až tak zadarmo nebude, já si to vyberu i s úrokama. +ujistí ji s úsměvem, ale myslí to vážne no...jako ne zle, ale prostě tahle práce bude náročná+ Devět..takže Dachwohnung, +ujistí se nahlídnutím+ Mh...a co kdybych ho tedy dala k dispozici jako služební byt? +stejně tam nikdo nechodí+ Šlo by to? +koukne na obě+ Ložnice jsou tam dvě, průchodem se dostanete prakticky hned k mýmu podkrovnímu bytu, kdyby něco... +a panda neuspěla u Molly, tak se dovalí k Vanesse a dělá na ni oči+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod Vanessa » čtv led 12, 2012 8:11 pm

Jasně, klidně +souhlasí s tím služebním bytem a pak koukne dolů na pandu. Chvíli na sebe jen tak koukají, těžko říct, kdo z nich dvou má větší strach. Vanessa nemá vůbec žádné zkušenosti s pandami a neví, jak reagují, tak to zkusí na ni pomalu+ Ahoj, Winnie +zkouší se s ní skamarádit a pohladí ji po kožíšku+
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » pát led 13, 2012 5:50 pm

+Docela pobaveně ty dvě sleduje. Winnie mroukavě plačtivě knííkne a natahuje k ní packy, jak se lemra chce taky chovat, králík jenom zastříhá ušima, že zase kvůli nějakýmu medvědovi příde o pozornost+ Já si hovezmu..+vysvobodí Vanessu bea a vezme si králíka a drbe ho za ouškama, aby si nepřipadal odstrčenej+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod Vanessa » pát led 13, 2012 6:19 pm

+když vidí, že Winnie neprojevuje žádné nepřátelství k cizímu člověku, ba právě naopak, podá Bee králíčka a vezme si pandu do náruče. Ta se hned kolem ní omotá nohama rukama a chce se chovat. Vanessa se nejdřív zatváří překvapeně, jak to nečekala, ale pak ji pohladí po zádech a uculí se na Beu+ To je skoro jako malé dítě +přitiskne si ji k sobě, aby jí náhodou nevypadla z náruče+ Vypadá to, že budeme kamarádi.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » sob led 14, 2012 4:51 pm

Kéž by skoro...+ušklíbne se a mávne na Bärb, aby jim donesla nějakou zeleninu, páč Dixie a Kitty vypadají, že ju brzo sežerou+ Jak se winnie jednou k někomu přisaje..+zakroutí hlavou, že už se jí nezbaví, ale usmívá se přitom+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron