Salónek

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Salónek

Příspěvekod Vanessa » ned led 15, 2012 12:31 am

Jen ať se přisaje. Jsem ráda, že se mě nebojí. A já jí taky ne. Určitě si budeme rozumět, že, Winnie? +podrbe pandu v kožíšku a když Barb přinese zeleninu, tak začne krmit zvířátka a počíná si, jako by to už dělala bůhvíjak dlouho+
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » ned led 15, 2012 5:39 pm

+Bea jenom přisune havěti misku a oni se krmijou sami, takže si v klidu užírá medovník+ Oni nejsou zas tak nároční, jak to vypadá, jenom pořád potřebujou pozornost a být něčím zabavení. Jinak se s nima dá jít i do kina..jen ten popkorn pak je všude...
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod mollyz » ned led 15, 2012 10:57 pm

+Trochu e zasnila při pohledu na havěť, ale už je při smyslech a hladí, co ji přijde pod ruku.+ Do kina? Hele, a preferujou nějaký žánry?+ A kouká, jak to všechno žere všechno. + A asi tomu budeme muset upravit stravovací návyky, co?

Van: Van, kdykoliv tě moc ráda ošetřím ,ale počítám, že když tuhle zvěř vychováme, ošetření nebude třeba... ;)
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Salónek

Příspěvekod Vanessa » pon led 16, 2012 6:59 pm

To by mě zajímalo, na co se rádi koukají. Jestli na pohádky nebo radši na přírodopisné filmy. Jen doufám, že ne na horory +culí se představě zvířátek, způsobně sedících a civících na plátno+ A jak to je s tím řidičem a autem... to je vážně vozí po městě? +radši se zeptá, pak se otočí na molly+ Nepřipadají mi, že by se s námi chtěli prát. Zdají se mi dobře vychované +pozoruje, jak se zvířátka hezky samy krmí+
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » úte led 17, 2012 3:15 am

Preferujou pohádky, takový ty animovaný, samozřejmě nejrači mají o zvířátkách - Kung Fu panda vede +ušklíbne se+. Ale nesmí to být moc smutný, sou to moje citlivky. +podrbe Kitty, která souhlasně mrouká+ Stravovací návyky? Proč? Sou moc tlustí? +okukuje je a nejsou!+

Oni nejsou nevychovaní. +zavrtí hlavou+ Sice sou rozmazlení a občas s nima nehnu ani heverem, ale poznají, kdy už přestává sranda. Jen pak někdy zdrhnou no...+rači pomlčí a upije kafe+ Ale nebojte se, že by dělali nějaký prasárny mezi lidma, to ne.


Vanessa: Jako vozit jenom je? To né, samozřejmě, jenom když je potřebuju uspat a někam zavřít..mh...alee jinak na nákupy, do parku a tak autem jezdíme. Je to takový to..dodávka spíš...jak sou tam tři řady sedadel - řidič, pak vy, a pak vzadu havěť v sedačkách. Kdykoliv budete někam potřebovat, stačí říct.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod mollyz » úte led 17, 2012 6:29 pm

Van: +Culí se.+ Jo...určitě máš pravdu. Jen mám na to asi jiný metr já.

Bea: Beuško..jak často utíkají? Hele, s pravdou ven!' :lol: Pak nám zdrhnou a ty nám srazíš odměny! :mrgreen: + Řehtá se, protože ví, že ona sama rozmazluje zvěř skoro stejně a machruje na Beu, protože Bea to neví.. :pii +
Nepropadejte panice!
Uživatelský avatar
mollyz
VIP Member
 
Příspěvky: 3136
Registrován: ned lis 01, 2009 10:43 pm
Bydliště: Nemocnice sv. Munga

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » úte led 17, 2012 11:32 pm

+Tak ona spíš Bea ví, že dělá mezery ve výchově...+ No...Tak...v zimě moc ne...teda panda jo..koala spíš v létě..to zase panda moc ne...je jí hic a té druhé zima...+zakecává to, ale pak si povzdychne+ Maximálně jednou za měsíc...dvakrát...jednou i třikrát. +polkne nahlas a urputně míchá kafe+ Prostě je nesmíte nechat utéct. +moudře+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod Vanessa » stř led 18, 2012 1:12 am

Tak to já jim budu pouštět samé komedie v hlavních rolích se zvířaty +přikyvuje+ A proč zdrhají? Abych se vyvarovala toho vyprovokovat je k tomu. No tak to my budeme spolu jezdit po okolí, do přírody, do zoo, do cirkusu +koukne i na molly, jestli se přidá+ Tak to jsem zvědavá, jak je všechny uhlídáme, když se rozhodnou, že utečou. Jen doufám, že se nerozprchnou každé na jinou stranu +culí se+ Jak je vodíte městem? Na vodítku, nebo jsou zvyklí chodit samy? +ptá se radši, aby něco nezblbla+
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

Re: Salónek

Příspěvekod Beatrix » stř led 18, 2012 12:59 pm

Většinou proto, že něco provedou a bojijou se, že dostanou na prdel, žejo? +koukne na kitty a zvířátka se jenom uculujou a nevinně mrkají očkama+ Samozřejmě je nemlátím, ale výchovný plácnutí po zadku...znáte to. U králíků se to teda nemá, ale Dixie je otrlej až až. V létě většinou proto, že chcou být ještě venku a já chci jít dom.
No ste dvě na tři....+že se musijou snažit až se rozprchnou+
Né, na vodítku ne. Ono všeobecně, když jdeme do města, nebo do parku a je hezky, tak králíka nechám venku v ohrádce tady napást se, nebo doma, on je zase docela lemra. Takže každá jednu za ruku, nebo do náruče...maximálně nějakej postrojek, ale nemají to rádi.
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Salónek

Příspěvekod Vanessa » pon led 23, 2012 5:26 pm

Já je mlátit nebudu, to se nebojte. Jenom pohrozím prstem, aby věděly, že se to nemá +culí se+ A kde vlastně všechny bydlí? +to se ještě nezeptala+ Tak myslím, že pro začátek je to na mne informací až až. Měla bych se seznámit i s okolím. Takže pokud už nemáte nějaké další důležité pokyny, vzala bych zvířátka na vzduch. Kdybych si náhodou s něčím nevěděla rady, na koho se mohu obrátit? +přitáhne si Winnie kolem pasu jako dítě, nějak jí hned přirostla k srdci, asi proto, že ji předtím tak hupsla do náruče a Kitty vezme za ruku. Králíčka nechá pro molly, ať nejde s prázdnýma rukama:)+ Tak mládeži... půjdeme se projít ven.
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron