Eisbahn

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 5:51 pm

+vyskočí na nohy a zakymácí se jenom trochu+ Tequilla party! +zavýskne+ Znám jednu knajpu. +vytáhne ji na nohy+ Je to sice čtvrtá cenová, ale tequilu maj levnou a dobrou. +začne bruslit ke kraji+ Skousne dáma tvého postavení čtvrtou cenovou? +otočí se na ni a jede pozadu+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 6:02 pm

+když vidí, jakou má radost, musí se uculit. Nechá se vytáhnout a tentokrát jí to ani neujede+ Tss, to by ses divil, kde všude už dáma byla +vyplázne na něj jazyk a pomalu bruslí za ním+ Jestli tam nemají salmonelu, tak zkousnu skoro všechno. Salmonelu bych už znova nechtěla +oklepe se a přemýšlí, jestli mu má říct, že už je skoro na kraji, nebo radši koukat, jak se přerazí o závěj+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 6:25 pm

Né, salmonelu tan nemají. +neví sice, kde je, ale podle jejího výrazu to pozná, ohlídne se a zastaví+ Tý! +zasměje se+ Tys mě chtěla vidět ve sněhu. +dojde na lavičku a začne si šněrovat brusle z nohou+ To ti nedaruju, počkej, opiju tě.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 6:30 pm

+škodolibě se zahihňá+ No to já abych nebyla jediná s mokrým zadkem, víš? +směje se+ Pff, to teda neopiješ, já opiju tebe. A pak tě prodám do otroctví. +přimhouří oči, jak si to hezky naplánovala. Kecne vedle něj na lavičku a přezuje se do vymrzlých bot+ Fuj, to je studený.+oklepese+ ale musíš nás tam přemístit, já nevím, kde to je. +řekne, jak si zavazuje tkaničky a pak ztuhne, jak si najednou uvědomí, že se ho ani nezeptala, jestli je čaroděj, a co když se akorát prokecla před mudlou a přijdou ji sebrat bystrozoři+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 6:35 pm

Otrokáři už mě stejně všichni znaj, takže si ani neškrtneš, aby bylo jasno. +šklebí se na ni a pak na ni koukne+ No, tak to asi zůstanem tady. Já neumím čarovat. +nazuje si svoje boty+ Ale můžeš nás hodit do Dublinu na Blow lane nebo na York street. Pak už trefím.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 6:43 pm

+ramena jí úlevně klesnou, když se zjistí, že žádnej zákon o utajení neprokecla+ Promiň, jsem pitomá +sklopí oči a žmoulá si koneček šály+ No... já v Dublinu bydlím teprv chviličku, ale znám tam akorát hotel. Já se vždycky přemisťuju rovnou do pokoje, tak z města nic neznám +trochu se začervená, jaká je nekulturní+ Víš kde je hotel Lafayette?

(Přemisťování nefunguje jako letax, žene? jakože v letaxu stačí znát adresu, ale u přemisťování to tam musíš už znát od předtím?)
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 6:48 pm

Ale vždyť jsi nic neudělala. +zasměje se+ Hotel! Ty znáš hotel? No bezva! +vypadá nadšeně+ Odtud je to už kousek. +natáhne k ní ruku+

(tak to nevím, jak to úplně funguje, tak moc jsem to nestudovala+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 6:53 pm

No já tam bydlím! +usměje se na něj+ Víš, jak funguje asistovaný přemisťování? +ujišťuje se, ale to už k ní natahuje ruku, tak usoudí, že asi jo Chytne ho za ruku, a pro jistotu si ho chytne druhou ještě za předloktí, protože je to docela kus cesty a nerada by ho ztratila nad La Manchem a s prásknutím se přemístí+

(1) doufám, že tohle už se nebere jako prostor Mýtinky a můžu se tu přemisťovat.:D
2) předpokládám, že myslíš Tap Tavern, tak pokračujem rovnou tam, jakože už jsme od Hotelu došli)
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Předchozí

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron