Eisbahn

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 2:16 am

Jo! Hudba! Jasně! +vzpomene si, zastaví, trochu se zakymácí a pak vytáhne sluchátka a pustí nějakou písničku na plný pecky, aby to tam bylo slyšet+ Stačí? +koukne na ni tázavě+

Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 2:24 am

No teda +zatleská, když uslyší první tóny+ ty teda víš, jak na mě! +zasměje se a zapřísahá se, že si nesmí začít zpívat, pač to kdyby slyšel, tak zdrhne a už se nevrátí+
Smím prosit? +udělá malou úklonku a ani při tom nespadne na zadek+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 12:27 pm

+zasměje se+ Jasně, že smíš. +taky se jí ukloní, načež ji chytne za ruce a zase tam s ní začne vykružovat v jakémsi tanci, pak se tam s ní zatočí dokola a nakonec se ještě zatočí sám, až se kolem něj omotá ta dlouhá šála+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 1:28 pm

+jak tak spolu tancujou, čím dál víc se usmívá a tichounce si pobrukuje s Billiem+
Pěkný! +pochválí mu piruetu+ A s dramatickým efektem! Koukej, teď já. +pekelně se soustředí, rozjede se, zvedne jednu nohu a děsně pomalu udělá širokej oblouk a zatočí si dokola a výská u toho jako by jela div ne rychlostí světla a zubí se na něj u toho+
A teď rychlejc +upozorní ho důležitě a rozjede se znova, načež se zamotá do vlastních nohou a najednou má brusle výš než hlavu a válí se po zemi+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 1:38 pm

Hej! Jó! Ty válíš! +zavýskne a ukáže jí palce zvednutý nahoru, a když se tam tak vyklopí, tak se začne smát jak blázen, dojede k ní a pomůže jí vstát+ Tohle byl hádám velmi speciální prvek krasobruslení, co?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 1:46 pm

To bylo naprosto schválně +řekne mu vážně, ale oči jí svítí smíchem+ Říká se tomu Le chute á la gueule, neboli pád na dršku +poučí ho. Jak ji zvedá, podjedou jí nohy znova a jak to Byron nečeká, hodí dršku oba+ A takhle to vypadá v páru. +vyráží ze sebe slabiky mezi záchvatem smíchu, leží tam na zádech a směje se, až jí tečou slzy+ To máš za to, že se mi směješ. +dodá trochu pomstychtivě a je úplně bez dechu+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 2:15 pm

Ó, parle vous - +začne, ale pak ho strhne na zem a on dostane nový záchvat smíchu+ Já se ti nesmál! To bych si v životě nedovolil! +obhajuje se se smíchem+ No, když už jsme tady, tak já se jmenuju Byron. +zazubí se na ni+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 2:23 pm

Jako tady na zemi jo? +směje se jak magor+ To si teda piš, že by sis nedovolil. Mohla bych tě krutě mučit lechtáním, až by ses počůral. +varuje ho a zatváří se hrozně výhružně+ Byron jako ten básník? +zajímá se, když se jí povede popadnout dech+ A skládáš taky básničky, Byrone? +povaluje si to jméno po jazyku a zkouší, jak jí zní+ Já jsem Victoria. +představí se slušně s úsměvem a založí si ruce nad hlavu, aby jí led netlačil+ Jako ta královna. +dodá a zvedne si palcem nosánek nahoru+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 2:52 pm

+zasměje se+ Básník. Já a básník. No pokud nepočítáš opilecký výmysly a náhlý záchvaty psaní veršů tak ne. To se omlouvám, ale nemůžu sloužit. Dáš si špeka, královno? +jednoho vyloví z krabičky od cigerat a zapálí ho a pak jí ho nabídne+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 3:15 pm

+pokrčí rameny a usměje se na něj+ básničky se vždycky píšou v náhlejch záchvatech, takový jsou nejlepší. A koukni na Prokletý básníky, to je jeden velkej opileckej výmysl, a jaká je to pecka +zahloubá se. Pak vykulí oči na to brko, co vytasil a zasměje se+
Ty seš asi pěkný kvítko, co, Byrone? +konstatuje pobaveně, vezme si od něj brko a kouká, jak to má pěkně ubalený+ Ale šikovnej +pochválí ho a pak si vcelku zkušeně párkrát potáhne. Zaštípe jí to vzadu na jazyku, chvíli to podrží v plicích a pak nad sebe vyfoukne obláček dýmu a vrátí mu to+
Ty, Byrone, +natočí hlavu do strany a tak po něm úkosem pokukuje+ nechtěl bys bejt můj kamarád? +nabídne mu s velmi vážným výrazem+ Já jich moc nemám, víš, a nějaký by se mi hodili.+vypadá trošku smutně+ A ty splňuješ všecky kritéria +mrká na něj+
T
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron