Eisbahn

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 3:30 pm

Já a kvítko? +zatváří se jako svatoušek+ Já jsem vzorným synem svých milujících rodičů. +dodá a povzdechne si, vezme si od ní brko zpátky a zhluboka se nadechne kouře+ No klidně... +řekne po chvíli, když vydechne kouř+ Prosím tě, jaký to jsou kritéria? +zeptá se jí se zvednutým obočím+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 3:39 pm

Rodiče mívají nereálný představy. +uzme mu brko dopřeje si zas trošku THC+ Koukej +změní téma, protože tohle zjevně není příjemný ani jednomu, nastaví pusu do O, soustředěně stáhne obočí a začne vypouštět kouřový kroužky. Pak se trochu zakucká, tak toho nechá a radši hulí normálně+ No požadavky jsou skromný. Máš dobrej hudební vkus, umíš mě rozesmát +vypočítává přitom na prstech+ šel jsi mi pomoct vstát, takže se dá předpokládat, že když budu zvracet alkohol, podržíš mi vlasy. Seš pěkný kvítko +střelí po něm pohledem, ať se jako nehádá+ takže budeš vědět, kde tady mají levnej alkohol, a taky máš prvotřídní trávu. +někde se v tom počítání zamotala, takže jí nevycházejí prsty a trošku cítí, jak se jí začíná příjemně motat hlava+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 3:43 pm

+jak se zmíní o rodičích, tak se poněkud historicky zasměje, ale pak nad tím jen mávne rukou+ Ty umíš kroužky! +je nadšenej+ Hele, já taky umím kroužky. Zkusíme - zkusíme, abys ty udělala menší a já větší, chápeš a tvůj kroužek projde tím mím, co ty na to? +štrachá cigára+ No, to jsou ovšem hodně důležitý důvody. +vážně přikýve hlavou+ Já myslím, že to klapne.
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 3:53 pm

Že jo? +rozhodí rukama+ Všechno to teda závisí na tom, jestli umíš poker. Já jsem totiž v pokeru strašně dobrá +pochválí se skromně+ a můj kamarád ho musí taky umět, to je závažný. +tváří se smrtelně vážně+ No jo, umím kroužky, já jsem totiž děsně šikovná. +nešetří sebechválou+
Jů tak jó +nadchne se hnedka a vyloví svoji krabičku+ Já ale nevím, jestli umím redukovat velikost +zarazí se, ale pak mávne rukou, že to teda zkusej+ Tak mi zapal, básníku +zakření se, strčí si cigaretu mezi rty a zastrká si vlasy za uši, aby jí nepřekážely+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 4:01 pm

No jasný, že umím poker. +přikývne a posadí se na turka, usádlí se na tom ledu a zapálí jí a pak i sobě+ Poker je společně s kulečníkem zábava na dlouhý zimní večery. +zazubí se na ni+ Pokud ovšem někde na zamrzlim rybníku neděláš kolečka z kouře, že jo. Připravená?
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 4:06 pm

Tak to je prima, to můžem být kamarádi +zazubí se na něj a usadí se naproti němu, až to vypadá, že chystají nějakej indiánskej iniciační rituál+ Beru tě za slovo, naučíš mě kulečník. +rozhodne+ Počkej já si to zkusím nejdřív. +zarazí ho a zkouší různý velikosti kroužků, nakonec usoudí, že jí to docela jde+ Připravená. Takže nejdřív ty, a já se pak zkusím trefit do něj +organizuje jim práci+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 4:25 pm

Tk jo. Tak jo. +cvičí si to taky+ Takže jdem na to, ticho prosím! +prohlásí obřadně načež začne vyfukovat velký kroužky a kouká, co ona na to, jestli se jim to teda povede+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 4:32 pm

+zmlkne, narovná záda, prokřupe si krk a tváří se důležitě, a jak začne Byron vyfukovat, natáhne do vlastních plic. Napoprvé udělá kroužek moc velkej, takže se s tím Byronovým maximálně "srazí", ale napodruhý se jí povede malej a dokonce ho zvládne nasměrovat tak, že kroužek plynule proletí větším a pomalu se spolu rozplynou do tmy+ Jé! +zatleská a raduje se jak malá holka, že se jim to povedlo+ Ještě. +požaduje nadšeně a soustředěně směřuje svoje kroužky do těch Byronových a pokaždý, když se jí povede ho profouknout skrz, poposkočí na ledě a zahihňá se+
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Byron » pon pro 10, 2012 4:35 pm

Jó! Jsme nejlepší! Jsme nejlepší! +prozpěvuje si a tancuje v sedě na ledu+ Jo, jo, ještě. +přikývne horlivě a jde zase vyfukovat kroužky a culí se u toho jak malej kluk+
Uživatelský avatar
Byron
Člověk
 
Příspěvky: 669
Registrován: sob čer 12, 2010 12:24 pm

Re: Eisbahn

Příspěvekod Victoria » pon pro 10, 2012 5:47 pm

To si teda piš, že jsme. +zasměje se a plácne si s ním. Fouká a fouká dokud jí nezhasne cigareta a típne filtr o led. culí si jak měsíček nad hnojem a koukne na nebe, ze kterýho se pomaličku začnou snášet sněhový vločky+ Sněží ti na nos básniíčku. +mrkne na něj pobaveně+ A mě pěkně mrzne zadek +sáhne si nespokojeně na promoklý kalhoty+ Pojď, zvu tě na panáka +navrhne+ ukážeš mi, kde tu mají levnou tequilu.
This is who I am.
Escapist.
Paradise Seeker.
(T.Holopainen)
Uživatelský avatar
Victoria
 
Příspěvky: 127
Registrován: stř pro 05, 2012 10:51 pm

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron