Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Beatrix » úte dub 10, 2012 11:40 pm

Vás? To bych si nedovolila... No díky bohu! Pretože mi s ním stojíte za dveřma a odposloucháváte? +lach, ho přece natočily kamery...+
Příliš?! Trhnite si nohou! Já se vám tu nemusím ospravedlňovat a vůbec nic vám do toho ani není! +švihne lahvičku do koša..no rozfláká se nad košem o zeď+ Sakra! Teď se mně tu pořeže koala! A to kvůli vám! +bodne prstem směr eric obviňujícně+
Opovažte se mu něco udělat! Toho chlapa se ani nedotknete, je to jasný?! Tohle není vaše věc! A nechtějte ani aby byla!

+rozhodí rukama+ Meinetwegen...+na tu flašu piva+ Mělo by pro něho čaro i kdybyste spolu šli nakupovat, ale vy se mu nevěnujete! +střílí od boku no..+ Vůbec! Zanedbáváte ho! A netvařte se, že je to máá vina! Já vám ho neberu! +stylem, že to on ho před rokem přesvědčil, aby zdrhl od bee+
(to že všechno ví bylo o Engelovi)
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Eric » čtv dub 12, 2012 11:20 pm

+Jemu je jasné, že ho Bea na kamere videla, ale i tak, už len pre zábavu zatĺka. No nakoniec predsa len povie.+ Keby ste ma nemala natočeného, uverila by ste, že neviem o čom hovoríte? +asi testuje svoju presvedčivosť. Na to jej obvinenie sa len pobavene uškrnie.+ Je zaujímavé, ako rada a často na mňa všetko hádžete. +poznamená stále s tým úškrnom.
Celkom pokojne jej pozrie do očí, i keď z toho jeho pohľadu trochu zamrazí.+ Myslel som, že je nežiadúci.... no každopádne, keď nebude strkať nos tam, kam nechá, neskrivím mu ani vlas na hlave. +no tentoraz do svojich slov nedá ani náznak svojej trénovanej presvedčivosti.+
Ja sa mu nevenujem?! Beatrix, ja mu venujem pomerne veľké množstvo svojho času, aj keď ho s ním netrávim fyzicky! +povie, aby bolo jasné, že na Krisa nezabúda a snaží sa všetko žehliť, kde sa len dá.+
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Beatrix » pát dub 13, 2012 1:22 am

+Chvilku ho sleduje+ Možná kdybych nevěděla, že lžete kdykoliv otevřete pusu.
To je tím, že to vážně je všechno vaše vina, vážený. Mimochodem my dva si nemáme co vyčítat. +že on beztak všechno háže zase na ni+

Pokud netoužíte po tom, aby někdo křivil vlásky mně, budete se tvářit, že je žádoucí. +podívá se na něho, že to není o její libovůli+ Do téhle "hry" +že to není žádná hra+ se zapojovat nechcete. Ať už vám nakecal cokoliv. Informace pro něho nejsou problém. Záleží jen na tom, co ho zrovna zajímá. A vy to nejste, tak se tomu prostě nevěnujte. Jen...pokud tu máte něco, co byste tu mít neměl, přestěhujte si to někam jinam...

+Našpulí umíněně pusu+ Za to si moc nekoupí! Ste jako zaneprázdnění rodiče podnikatelé! "Děláme všechno pro naše děti!" No! A co z toho mají?! Kolikrát ste ho vzal někam ven?! Hm?! +založí si ruky a přísně si ho měří pohledem, jako by byl snad Kristiánův otec+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Eric » sob dub 14, 2012 9:09 pm

Tak by ste mi to verila? +dokončí za ňu a neprestáva sa usmievať, n následne sa zamračí.+ To ale predsa nie je pravda, že stále lžem! +ohradí sa. Založí si ruky krížom cez prsia a skúmavo na ňu pozrie, no napokon prikývne.+ Máte pravdu, my dvaja si naozaj nemáme čo vyčítať-+ súhlasí napokon.
Teraz sa skôr zatvári štýlom, že premýšľa, či to naozaj chce, aby jej niekto krivil vlásky, ale to len preto, že ju chce podpichnúť.+ Ja mám pocit, že sa jej tak či tak nevyhnem. +poznamená napokon nezúčastnene.
Chvíľu na Beu tak trochu šokovane, nechápavo kuká, no vzápätí sa začne smiať a to naozaj pobavene a naozaj nahlas, ako ho ešte asi Bea nepočula sa smiať.+
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Beatrix » sob dub 14, 2012 9:28 pm

+Zarazí se, no nakonec uzná+ Možná...+ale spíš tak neurčitě+ Jistěže nééé, jenom pořáád, kdepak stále...+udělá xicht+

Hey! To fakt toužíte po tom, aby mě někdo přizabil? Proč si rovnou neposloužíte sám! +navrčeně+ To možná ne, ale bude plně stačit, když se do toho nebudete montovat!

+teď kouká šokovaně nechápavě bea+ Je na tom snad něco vtipnýho? +tváří se přísně, aby udržela svoje stanovisko, protože ona máá přece pravdu+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Eric » sob dub 14, 2012 10:47 pm

Možno by bolo najjednoduchšie, keby ste mi povedala všetko čo viete, aj aké kšefty spolu máte a ja posúdim, či je lepšie milého pána Engela zabiť, ale nechať tak. +schválne vysloví jeho prezývku, aby bolo jasné, že aj on už nejaké informácie má.
Dosmeje sa a potom už vážnejšie povie.+ Kristián je dospelý chlap, keby stál o čas strávený so mnou, ozval by sa, nemyslíte? Teraz navyše moc nie je správny čas chodiť spolu na pivo, huliť trávu a bezstarostne sa poflakovať kade-tade.
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Beatrix » ned dub 15, 2012 1:50 am

A vy ste jako můj anděl strážnej, nebo proč bych se vám zrovna měla zpovídat? Když ho zabijete, příde jinej, nebo dva, nebo nepříde nikdo a něco rovnou přiletí. Nebo třeba příde yohannka o kočku, já o pandu, a vy možná o nohu, kdo ví. Takže buďte tak hodnej a nestrkejte nos tam, kam nemáte! Tohle není VAŠE věc.
+ušklíbne se+ Díval jste se i na svou složku? +že jí je jasný, kde se hrabal+

Můžete se poflakovat tady, pučím vám mileráda byt! Dospělý chlap? +podívá se na něho a pobaveně se usměje+ A to je jako co? +jako stylem, že oni nejsou nikdy dospělí+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Eric » ned dub 15, 2012 12:58 pm

+Svojím výrazom dá jasne najavo, že sa mu jej stanovisko vobec nepáči.+ Ako chcete... nakoniec, informácie sa dajú zohnať všade, len som myslel, že by ste mi to mohla uľahčiť, keď už sme takí kamaráti. +hrá trochu na city a tvári sa pri tom urazene, akoby ho Bea zradila. Pri zmienke o tej zložke ho to ani prinajmenšom nevyvediede z mieri. I keď v duchu na jednu stranu oceňuje, že ho Bea nechá sa v tom hrabať, i keď by to nepriznal... ale na druhú stranu, keďže o tom vie, je otázka do akej miery pravdivé sú tie informácie, ktoré tam sú.+ Chcel som, ale s nejakého dôvodu moju zložku chránite vlastnými odtlačkami. +podpichne ju.
Teraz sa na ňu nechápavo pozrie on.+ Čo je ako čo?
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Beatrix » ned dub 15, 2012 1:09 pm

My sme kamarádi? A na tom ste byl kde? Vy mě máte taky rád jenom když zrovna vypadám, že se zhroutím, nebo něco potřebujete, jinak jsem pro vás vzduch, a ideálně odvátá do nenávratna pryč! +to se nepovedlo, pán Simon+
Myslíte? +zvedne obočí+ Už jste to zkoušel? +zamává na něho prstíkama+ Jsem zvědavá jak to provedete...přijdu o palec? Každopádně...až se tam dostanete...slibuju, že to za to bude stát. +ujistí ho+

Čo je ako čo! Ste pořád jak malý děti! Puberťáci! a vy to tady jasně dokazujete! nebo se bojíte, že změknete, když se budete zase kamarádit? +jako, že si vůbec někoho pustí k sobě+
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Eric » ned dub 15, 2012 1:18 pm

+Zamračí sa a teraz sa mu už naozaj mihne sklamanie na tvári, nie len hrané.+ No ako myslíte. +možno by ju niekedy najradšej pripravil o krk, ale nie naozaj teda, len začína byť naštvaný sám na seba, že vyťahoval to kamarátstvo. Evidentne si len niečo domýšľal.+ Už sa nemôžem dočkať. +poznamená sakrasticky, následne na ňu fakt škaredo pozrie.+ Vy o mne nič neviete, Beatrix! A to aký som, nie je len tak z prdele sveta pre zábavu! +zavrčí. Potom sa postaví, bez rozlúčky vyjde von a práskne za sebou dverami.+
Uživatelský avatar
Eric
Člověk
 
Příspěvky: 432
Registrován: pát led 14, 2011 8:47 pm

PředchozíDalší

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron