Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Mysteriózní podnik v Alpách...

Moderátoři: Beatrix, Obsluha, yohannka

Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Beatrix » stř čer 22, 2011 6:04 pm

Obrázek
Die Situation ist nicht ausweglos, sondern beschissen.
Uživatelský avatar
Beatrix
VIP Member
 
Příspěvky: 6538
Registrován: sob pro 27, 2008 8:35 pm
Bydliště: Hospůdka Na Mýtince

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Amon » stř čer 22, 2011 6:05 pm

+Sedí v Beiné kanceláři, nohy na stole, cígaretku v puse a prohlíží si nějakej časák+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Jean-Claude » stř čer 22, 2011 6:30 pm

*následuje Beu do sklepa, muhehe, to zní docela děsivě, lézt s upírem do sklepa*Díky, Beatrix...*kývne jí a pak se zaměří na Amona*Bon soir, Amone...šikovně udělané...*kývne bradou kolem dokola po Mýtince*
"I feel like a child in the dark who knows the monsters are under the bed. I want to be told it will be alright, but I am far too old to believe such comforting lies."
Uživatelský avatar
Jean-Claude
Upír
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned pro 28, 2008 7:08 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Amon » stř čer 22, 2011 11:50 pm

+lach, kdo by si nedal říct ;o) +

+Amon zvedne oči od časáku, dá nohy ze stola a hodí na něj časák, uculí se a podá JC ruku+ Vítám Vás tady, kolego. Jo, má to tu styl..sice divnej, ale styl. +uculí se, potřese mu rukou a otevře bar+ počítám, že neodmítnete skleničku na přivítanou...+aniž by počkal na odpověď, tak jim nalije - JC spešlovku a otevřenou láhev - zašpuntlou- dá na stůl a sobě nějakej todeskuss ředěnej absinthem. skleničku mu podá a ťukne si s ním+ Tohle je nejbezpečnější místnost v celým areálu...teda...co se odposlechu týče. +mrkne na něho+ Jinak je tu ještě protiatomovej kryt...což by tohle taky splňovalo...+rozhlídne se a přemýšlí kolik metráků betonu je kolem nich a nad nima+ Mh...+vzpamatuje se a kývne na křesla a sedačky, ať si JC sedne a taky se posadí+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Jean-Claude » čtv čer 23, 2011 10:54 am

(heh, taky pravda....lách, mě dycky dostane, jak je todeskuss ala raketové palivo..."ředěný absinthem" :D)

Tak, každý si zařídí podle svého...non, to neodmítnu, cesta byla přece jen delší než by mi bylo milé...*usadí se na pohovku se sklenkou* hmch..protiatomový kryt?*bezděčně zvedne oči ke stropu a sjede po betonu pohledem* bezpečnost berete vážně...*kývne a v hlase mu zazní uznání* v tom případě myslím, že se nemusíme obávat nějakých...úniků...*odloží svou sklenku na stolek a vytáhne odněkud drobnou kazetu* nebylo to úplně jednoduché...nicméně..*otevře ji a na světle se zaleskne řada vyrovnaných skleněných ampulek s rudou tekutinou*
Obrázek

*postrčí je blíž Amonovi, aby si zboží prohlédl a sám si zase vezme sklenku, z které pomalu upíjí zatímco ho pozoruje*
"I feel like a child in the dark who knows the monsters are under the bed. I want to be told it will be alright, but I am far too old to believe such comforting lies."
Uživatelský avatar
Jean-Claude
Upír
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned pro 28, 2008 7:08 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Amon » čtv čer 23, 2011 12:55 pm

(Jasně Jarlo! a jaký bude mít grády!)

+To víš, Todeskuss už Amon pije jako vodu :pii + Vy nemáte takový...to...+naznčí rukama rakev+ Cestovní? Asi by to bylo pohodlnější...
No já ani né, ale Beatrix je paranoidní a když se to stavělo, chtěla tu bezpečný katakomby...tak je má. +i když on asi myslel ty zvuky, že...+ Tak jistě uznáte, že tady masařky zrovna nepotřebujem...
+viditelně natěšeně kazetku sleduje a dkyž ji JC otevře, tak se skoro zatetelí+ Nádhera....+sleduje to teď už červenýma očima a opatrně prstem po řadě ampulek přejede, když je má blíž a uculí se+ Jste štědrý...+amon chtěl myslim dva vzorečky...+ toho já si vážím. +připije mu, opatrně to zaklapne a opře se do křesla+ Jak se můžu revanžovat?
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Jean-Claude » čtv čer 23, 2011 2:15 pm

(takové malinky..to má sílu:))

*pobaveně sleduje jeho pantomimu* no, to mám, cestovní...ale při takhle dlouhé cestě nemám to štěstí to celé...zaspat.*upije* to je pravda, nepříjemný hmyz...*pozoruje ho nad krví* jeden by se až bál, aby nebyl taky vymoštován...*ale podle výrazu se nebojí, že by byl na pořadu dne*no, řekněme, že když obchoduji, většinou je to nakonec ve větším množství...nějak si nemohu pomoct..*omluvně pokrčí rameny, ale v obličeji nic omluvného nemá* a něco mi říká, že to upotřebíte, tak jako tak...*pozoruje chvíli sklenici ve svých prstech* popravdě, něco by tady přece jen bylo...možná jste se doslechl, že jsme měli v podniku nějaké...problémy.*sonduje, kolik toho ví*
"I feel like a child in the dark who knows the monsters are under the bed. I want to be told it will be alright, but I am far too old to believe such comforting lies."
Uživatelský avatar
Jean-Claude
Upír
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned pro 28, 2008 7:08 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Amon » čtv čer 23, 2011 2:44 pm

No jo...a přemisťování vám nedělá dobře? Stačilo by zavolat a někdo od nás by vás přepravil...ušetří to poměrně dost času, jen nic moc na žaludek...ale to by vám zase vadit nemuselo...
+musí se zasmát+ Myslím, že tohle je docela solidní zásoba na to, abych vás tu naháněl s trychtýřem. To naprosto chápu a nemám nic proti. Ono...+zakroutí hlavou+ troškaření škodí charakteru. Jsem si jistý, že vniveč to nepřijde...
+zvedne zaujatě obočí, oči se vrátijou do původní plus mínus modré barvy+ mmm...slyšel sem o nějakým koberci, kterýmu už nehrozilo čistění...a pak snad ještě nějakej..incident...ale podrobnosti nemám.
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Jean-Claude » čtv čer 23, 2011 6:18 pm

Abych pravdu řekl, nedělá mi to moc dobře...(a pak ta vzdálenost, to by museli asi taky navíckrát)*připustí* hlavně cizí..moc. Kratší vzdálenost zvládnu i po vlastní ose přeletět*jakože sám o sobě bez letadla* na zbytek je tady tryskáč...ale stejně teď moc necestuju..další zásilku bych už nemusel jít vyřizovat osobně, takže...*mávne rukou* ale merci za nabídku..

Přesně má slova, nač přemýšlet v malém...*přikývne spokojeně, jak si rozumí a pak se rozesměje* non, koberec je vyřešen..i když počítám, že za ten nepořádek si mohu tak trochu sám..jsem se poněkud..nechal unést, jestli rozumíte.

Ale tohle se stalo poměrně nedávno, ještě mi na tom mí lidé dělají. Měli jsme takový menší problém s atentátníkem na mou osobu.*potřese hlavou* jeden se snaží být tak milý jak to jde...no, nic. Každopádně, problém se sice vyřešil, jenže jeden z mých zaměstnanců to přehnal a toho chlapa zabil dřív, než se z něj cokoliv dostalo. Takže nevíme, jestli to bylo ojedinělé, nebo třeba příjde někdo další. Proto teď ty bezpečnostní změny, které si vyžádají s velkou pravděpodobností obměnu v personálu. A tady přichází má prosba o pár spolehlivých lidí, kteří by byli schopni posílit bezpečnost areálu především ve dne. V noci mám na to dostatek svých upírů, kterým hraje do karet jejich stav...ale přes den... *odmlčí se a pak dodá s pohledem na mohutné zdi z betonu* prostě jsou vzhůru jenom lidi a Jason, můj vlk. Ještě máme jednoho dlaka, ale ten není zrovna bojový typ. Což je málo. Nikdo z mých upírů se nevzbudí dřív než při západu slunce, leda bych je povolal..a i já musím mít aspoň osmihodinový spánek*prozrazuje mu dost choulostivé věci* čili jak vidíte, máme především přes poledne několikahodinové okno, kdy jsme oslabeni...
"I feel like a child in the dark who knows the monsters are under the bed. I want to be told it will be alright, but I am far too old to believe such comforting lies."
Uživatelský avatar
Jean-Claude
Upír
 
Příspěvky: 909
Registrován: ned pro 28, 2008 7:08 pm
Bydliště: Provinilé slasti

Re: Sklepní jednací místnost & Kancelář Beatrix

Příspěvekod Amon » pát čer 24, 2011 2:35 pm

Chápu, +přikývne+ není nad vlastní dopravu. - K službám. +kývne mu jakože "služebníček" - i kdyby náhodou změnil názor+

Proto do mé kanceláře skoro nikdo nesmí - kdo má ten bordel pak seškrabovat...stejně to pořádně nejde a pak to začne hnít...+nakrčí nos a potřepe hlavou, že nic hezkýho+

Mhmmm...chápu... +trochu si oddychne, páč to skoro znělo, jakože tu mrtvolu chce poskládat dohromady a vytáhnout z ní informace - což by přece jen bylo docela složitý..+ To není problém. Čtyři stačijou, nebo víc? A...nejsem si jistý - dá se u vás kouzlit? Aby nespáchali neplánovanou sebevraždu...+jako že by je to sejmulo samo+
To znám, moje bývalá jak nespala osum hodin..+otřepe se+ no co se pak dělo...jen si dejte na čas, spánek je základ úspěchu! +uculí se napije se+
Damit ihr wisst, wie es ist, in der Hölle zu sein...
Uživatelský avatar
Amon
Mág
 
Příspěvky: 845
Registrován: sob pro 27, 2008 9:27 pm
Bydliště: London House (Trixieland)

Další

Zpět na Hospůdka Na Mýtince

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron