Koňské Stáje

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Styx » stř čer 24, 2009 9:44 pm

+když si ji přitiskne k sobě, schoulí se v jeho náručí jako kotě a už vůbec nic neříká, jen si užívá ty poslední chvíle s ním a zahání všechny ošklivé myšlenky na odloučení+ Budeš mi moc chybět +říká tiše se staženým hrdlem+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Regulus Black » stř čer 24, 2009 9:48 pm

Ty mě víc, ale neboj budu ti psát*usměje se a políbí ji , dlouze a jemně* Ani netušíš jak moc mi budeš chybět...*hladí ji po zádech*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Styx » čtv čer 25, 2009 3:21 pm

Proč to musí být na tak dlouho? +říká smutně a tiskne si ho pevně k sobě, oddává se jeho dlouhému polibku+ Kdy... kdy odcházíš? +zeptá se potichu a tázavě mu hledí do očí+ Kolik ještě máme pro sebe času? +zasype ho otázkami, na které potřebuje znát odpověď+ A kdy se zase za mnou vrátíš? +šeptne+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Styx » pon črc 13, 2009 9:17 am

+přemístí se do stájí, zkontroluje koně, pak si osedlá černou klisnu a projede se na ní na jejich oblíbené místo na skále nad mořem, dlouho sedí, hledí na obzor a myslí na Reguluse, co asi v daleké Americe zrovna dělá, v ruce svírá dopis od něj, oči se jí třpytí a vzdychne steskem po něm, pak políbí snubní prstýnek a vrátí se zpátky do stájí, nakrmí všechny koně a dá jim dostatek vody, pohladí je a zase se přemístí na Orlík+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Styx » úte srp 18, 2009 10:29 pm

+přemístí se do západní Anglie, udělá pravidelnou kontrolu stájí a koní, pomazlí se se svou oblíbenou klisnou, nezapomene se projet na jejich tajné místo na útesech, kde vzpomíná na Reguluse a je už veselejší, protože ví, že už se docela brzy vrátí, pak nakrmí a napojí koně a přemístí se domů na Orlík+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Regulus Black » pát zář 24, 2010 10:28 am

*přemístí se do stájí v západní Anglii, aby zkontroloval, jestli mu za tu dobu, co byl pryč, nechcípli všechny koně. S radostí zjistí, že se někdo o ně celou dobu pečlivě staral. Pohladí pár koní a poplácá je po hřbetu, hodí jim obroku a doplní čistou vodu. Rád by se projel, ale teď není na to čas, čeká ho spousta práce. Projížďku odloží na později a přemístí se zpátky do Londýna*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Regulus Black » stř úno 29, 2012 1:14 pm

Jak se sem s Vanessou přemístí, pustí jí ruku a širokým obloukem paže ukáže na stáje a pozemky. Tak tohle je moje malé království. Sem se moc rád vracím, když je mi v Londýně smutno. Miluji tohle místo. Chvíli se nostalgicky rozhlíží po zasněženém poli, loukách a lese v dálce. Pojďte, ukážu vám své koně. Vyrazí ke stájím.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Vanessa » stř úno 29, 2012 6:06 pm

+rozhlédne se kolem sebe a vidí jen zasněženou krajinu, ale cítí, že k tomuhle kraji vážou Reguluse pěkné vzpomínky+ Je tady docela hezky. Ovšem určitě to tady vypadá líp, když je všechno zelené a je teplo +zachumlá se do kabátku a vydá se s ním k nedalekému stavení+
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Regulus Black » stř úno 29, 2012 10:12 pm

Na jaře, a hlavně v létě je tady nádherně. Většinu volného času trávím právě tady. Londýn je na mne moc hlučný, špinavý a nedýchatelný. Tady jsem v klidu a tichu, v lůně přírody, na čerstvém vzduchu. Nic mi tady nechybí. Během vyprávění dorazí do stájí. Vede Vanessu kolem prázdných kójí až dozadu. Mám jenom tři koně, ty mi stačí. Míval jsem jich kdysi víc, ale jsem sám, tak jich víc nepotřebuji. Tak jsme tady. Otevře velká dřevěná vrata a vejde do příjemně vyhřáté stáje, kde v oddělených boxech stojí tři koně; bílý, černý a grošák. Dojde k nim a všechny pohladí po nosech a poplácá po krku. Tak jak se máte, miláčkové? Kývne na Vanessu, aby přišla blíž.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Koňské Stáje

Příspěvekod Vanessa » čtv bře 01, 2012 7:33 pm

Jsem z velkoměsta, proto taky miluji přírodu a klid +přistoupí blíž ke koním, kteří začnou trochu nervózně frkat a protřepávat hlavami, jak cítí cizího člověka+ Ššš +konejší je, chytne koně za ohlávku, hladí je a poplácává, dokud se trochu neuklidní+ Jak se jmenují? A který z nich je ten váš? +otočí se s prosbou k Regulusovi+ Nemohli bychom si tykat? +navrhne mu+
Uživatelský avatar
Vanessa
Čarodějka
 
Příspěvky: 64
Registrován: pon led 09, 2012 4:20 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron