Salónek

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 04, 2009 5:30 pm

Lucius, to jsem rád, že mu smysl pro večírky zůstal*trochu se zasměje, pak ale zvážní* a Pán zla......tak u toho nevím, ten podle mě není moc rád, že jsem se tu objevil, ale třeba se to časem změní. Jinak se Siriem, moc rád bych si to s ním vyříkal, vím, že jsem udělal pár chyb, ale hádat se z rodinou bych opravdu nechtěl. To jistě chápete*usměje se* A co vy, co rodina, práce, a takové ty normální otázky na navázání konverzace, znáte to.*prohlíží si ji a usmívá se*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 04, 2009 5:40 pm

Netuším, jaké vztahy máte s Pánem zla, ale to koneckonců zjistíte sám, až uspořádáte nějaký ten večírek. +usrkne si labužnicky čaje+ Se Siriusem vám budu držet palce, nevím, co jste si udělali, ale přece jenom jste jedna krev a člověk by měl odpouštět. +záhadně se pousměje+ O sobě dost nerada mluvím. Do Země hříchů jsem se přistěhovala teprve nedávno, není to ještě ani měsíc, co jsem si tady vybudovala sídlo. Mimochodem jste srdečně zván. Rodinu nemám žádnou, jsem sama a má práce není vůbec zajímavá. +usměje se na něj+ A co vy, kde jste trávil posledních pár let, že se po vás slehla zem?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 04, 2009 5:53 pm

To máte pravdu, co vás nezabije to vás posílí....u pána zla to platí dvojnásob*usměje se*Doufám, že vám čaj chutná*popíjí* Ano, to máte pravdu, ousám, vím, že Sirie dokáže být tvrdohlavý, ale ne krutý.*smutně se usměje, ale hned to zamaskuje*Děkuji rád se přijdu inspirovat.Kde má taky člověk brát takových nápadů, když je těch pokojů tolik. Napadá mě, že bych vám pak mohl nějaké ukazát, třeba by vás něco napadlo, jestli budete chtít. *dopije čaj a položí si šálek na stolek*No řekněme, že jsem byl na delší dovolené, potřeboval jsem si to tak nějak urovnat. Země hříchů...to je opravdu výstižný název*ušklíbne se*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 04, 2009 6:03 pm

+povšimne si smutného úsměvu, nakloní se a povzbudivě mu pohladí ruku+ Dopadne to dobře, uvidíte. +dopije svůj čaj+ Ráda vám pomohu s inspirací a pokud budu moct, tak poradím. +zasměje se+ Mám čerstvé zkušenosti se zařizováním. +zkoumavě se na něj podívá+ Takže dovolená skončila? Plánujete tady už zůstat natrvalo?
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 04, 2009 6:12 pm

*překvapí ho kdž mu pohladí ruku, ale neucukne, koukne se jí do očí*Děkuji*usměje se* To bude skvělé, řekněte si až se budete chtít jít podívat nahoru. No ano dalo by se to tak říct. Skončila, v nějbližší době se nikam nechystám, i když musím uznat, že nemít trvalé bydliště je v jistém smslu osvobozující, ale stejně vás to táhne k tomu abyste měl někde domov. To jistě chápete*usmívá se* Ale nedořekla jste to ta práce mě zajímá...co děláte? Nevadí , že je to nudné povídejte.*opře se dozadu do křesla a úsměvem ji sleduje*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 04, 2009 6:24 pm

Každý potřebuje domov, kde se může vracet. To mi neříkejte, že jste byl doteď spokojen. Zdá se, že tento dům se k vám zcela hodí. Jen je potřeba trochu ho ještě zvelebit. +změní téma+ Vy máte nějakou rodinu, tedy kromě Siriuse...
Naposledy upravil Styx dne úte kvě 26, 2009 4:47 pm, celkově upraveno 1
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 04, 2009 6:33 pm

spokojen bych neřekl, spíš to byla taková nová zkušenost. Ano, ale mě je také potřeba trochu zvelebit*usměje se,když vidí, že od tématu práce docela utíká změní téma* Ano Margarit, a dál nevím. Z mojí a Siriovi strany už nikdo. Ale vůbec neznám stranu od Margarit. Ale ta vypadá velice mile. Sirie si opravdu skvěle vybral...není to nejlepší nemít rodinu, nebo vám to vyhovuje?*trochu ostýchave,není si jistý zda mu odpoví*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 04, 2009 6:47 pm

Vy potřebujete zvelebit? +trochu nechápavě+ Vypadáte o hodně líp, než tenhle barák. +zasměje se a doufá, že tento vtipný kompliment ho neurazí+ Když jsem se ptala na vaši rodinu, tak jsem samozřejmě nemyslela Siriuse a jeho rodinu, protože to je snad jasné, ale ptala jsem se na to, jestli máte ženu, děti, nebo alespoń přítelkyni. +váhá s odpovědí+ Ne... nevyhovuje mi, že jsem sama, komu by to taky vyhovovalo. Všichni kolem mají své rodiny, děti, manžela, přítele. Je mi smutno, když to vidím. Ale... nechci, aby to tak zůstalo. Seznamuji se s lidmi a hledám přátele a možná i toho, kdo by o mne stál. +sklopí očí a trochu jí to téma rozesmutní+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 04, 2009 6:54 pm

Líp než tenhle barák? Tak to mě uspokojuje*usmívá se* ale pořád nevypadám lépe než vy, takže opravdu nechápu, že o vás ještě nikdo neměl zájem. Ale to časem jistě přijde. U vás bych se toho opravdu nebál.*když vidí, že z toho tématu není šťastná tak jí jemně pohladí po ramenu*Zase v jistém ohledu máte volnost, což v manželství moc není. Ano, tak v téhle oblasti bohužel také nemám nikoho. Jsme stejní zoufalci. Ono se těžko hledá spřízněná duše, když jste tak trochu uprchlík.*povzbudivě se na ní usměje*
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Obývací pokoj s knihovnou

Příspěvekod Styx » pon kvě 04, 2009 7:10 pm

Díky za kompliment, ale ono je to spíš tím, že muži v Zemi hříchů jsou prostě rozebráni nebo zadaní. Až na výjimky má každý svou partnerku. +povzdechne si+ Nechci být sama, ale ani netoužím po manželství, jak si myslíte, to je přežitek. Nedávno jsem se rozešla se svým přítelem, mimochodem, určitě jste se znali, byl taky smrtijed. Chci jenom někoho, s kým bych si rozuměla. +pozvedne obočí+ Taky sám? Takže přesně víte, jak se cítí člověk, který nemá nikoho. A uprchlík? Před čím prcháte? Před minulostí? +pousměje se+
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron