Pracovna s knihovnou

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Remus Lupin » stř kvě 09, 2012 11:04 am

Že by?*zamyslí se nad tím* to by mě nenapadlo, ale..je to možný...hm..současná mudlovská situace vám hraje do karet...*uculí se nad tím ostrůvkem a vezme si fotky, aby se podíval*hm..nevypadá to vůbec zle...nebude tak snadno přístupný od moře, aby tam náhodou leztli turisti...sice sopečného původu, ale i s nějakou tou zelení...líbí se mi to..opravdu dobrá práce...tohle by mělo být naprosto vyhovující...započal jste nějaké bezpečnostní opatření?
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » stř kvě 09, 2012 12:29 pm

Zasměje se pobaveně. Ano, máte naprostou pravdu. Pořídil jsem jej velice levně. Zatváří se spokojeně, že mu Remus jeho výběr schválil. Máte dobrý postřeh, pane Lupine. Schválně jsem vybíral pozemek, který je těžko přístupný. Opuštěný nehostinný ostrov kdesi v moři se mi zdál ideální. Napije se a pak pokračuje. Zabezpečil jsem jej pouze proti vstupu mudlů, i když... kdo by tam lezl? Nic víc jsem zatím nedělal, protože jsem netušil, jestli bude vyhovující.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Remus Lupin » stř kvě 09, 2012 4:12 pm

To je fakt, ale mudlové snad mají nějaký vnitřní kompas, lézt tam, kam by neměli...*popíjí skotskou* Určitě vyhovující je, takže bych doporuči zabezpečit, aby se nedostalo ani něco z ostrova, nejen tam...Potěším vás, že ani já jsem nezahálel, vyřídil všechna potřebná povolení k chovu tak nebezpečného tvora, stejně jako zmocnění o převezení..ale hlavně...jednu chiméru bych pro vás měl.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » stř kvě 09, 2012 6:19 pm

To jsem měl taky na mysli, zabezpečit nejenom přístup na ostrov, ale i to, aby mi nic z něj neuniklo, přikývne. Co myslíte, šlo by ještě něco chovat společně s chimérou, aby se aspoň trochu snesli? Přece jen se mi to zdá trochu jako luxus, aby jedno zvíře mělo pro sebe celý ostrov. Zasměje se. Povolení? Tak to jste mně opravdu potěšil. Strašně nerad běhám po úřadech. Moc vám děkuji. Pozvedne skleničku, jakoby chtěl připít na jeho zdraví. Tvář se mu rozjasní širokým úsměvem, když se dozví, že jeho chiméra už na něj někde čeká. Tak to je úžasné. Jste vskutku mistr ve svém oboru, pane Lupine, pověsti o vás v ničem nelhaly. Složí mu upřímnou a nenucenou poklonu. Jak a kdy byste si představoval její převoz na ostrov?
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Remus Lupin » čtv kvě 10, 2012 10:37 am

No luxus to je, ale taky chiméra není jen tak kus ze stáda...něco by se možná našlo, ale nechal bych ji si zvyknout a zabydlet, aby se cítila na svém území dobře....třeba přijdu na něco, co by jí nebylo přirozeným nepřítelem...Úřady taky nemám zrovna v oblibě*ušklíbne se* ale přece jen to jde rychleji, když to píši jako za společnost, než když chce něco takového jednotlivec...to mají pořád otravné dotazy jak a proč a jestli je to zajištěné a pro tamto máte kvalifikaci....takhle je to pohodlnější...díky, ale nakonec to bylo lehčí, než jsem čekal, jeden se až diví s čím vším se dneska obchoduje.*zamyslí se* přesun bych provedl co nejdřív, jakmile dokončíte to zabezpečení. Nechci ji nechávat ve sklepení dýl než je nutné. Nedá se jen tak oblafnout iluzivními kouzly, tak se tam nezdá být moc spokojená...Takže určitě co nejdřív...jinak doufám, že se nám ji povede uspat na dost dlouho, abychom ji mohli přesunout...vezmu si k ruce nějaké zaměstnance z podniku..byl bych rád, kdybyste vy a třeba někdo, koho si přiberete jako posilu, čekal už na ostrově na vybraném místě. Nerad bych ji podcenil, aby někoho zranila...Bude lépe mít zajištěná obě místa.
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pát kvě 11, 2012 3:43 pm

Spíše by to chtělo něco, čemu by ona sama nebyla přirozeným nepřítelem, ušklíbne se vesele. Ale nechám si poradit od vás, vy tomu rozumíte víc než já, přikývne souhlasně. Čím se vlastně živí? Je to masožravec, předpokládám. V tom případě by to možná chtělo nasadit tam nějakou lovnou zvěř. Dolije oběma sklenky. Hned zítra se pustím do kompletního zabezpečení celého ostrova. Takže tipoval bych, že do konce týdne bychom mohli provést přesun. Dám vám ještě přesně vědět, až bude všechno připravené. Seženu si zatím posilu. Trochu rozpačitě se na něj podívá. Rád bych vám nabídl finanční zálohu na nutné výdaje. Je mi jasné, že přesun nebude žádná levná záležitost. Nabídne mu ochotně.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Remus Lupin » ned kvě 13, 2012 12:29 pm

no, to nevím...přece jen přirozeného nepřítele tahle potvůrka hledá dost těžko...něco snad vymyslím*slíbí*ano, je to masožravec, takže pokud na ostrově nepobíhá nic k ulovení, bylo by vhodné nějaké stádo, z kterého by si mohla lovit...není třeba mít strach, že by ho prostě pobila, uloví si, jen když bude mít hlad.*přikývne, že jsou tedy domluveni*dobrá...myslel jsem si, že něco takového navrhnete...tady jsou prozatimní výdaje spojené se zařizováním...samotnou chiméru zaplatíte, až bude v bezpečí nového domova, pokud by to tak vyhovovalo*přisune mu pergamen s účtem*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » ned kvě 13, 2012 3:12 pm

Nějaká zvěř na ostrově určitě bude, ale nemyslím, že by to stačilo. Nasadím tam stáda ovcí a koz, uvidíme, jak se to ujme. Vezme si od něj účty a zběžně je prohlédne. Vstane a dojde si pro peníze. Položí před Remuse na stůl váček s příslušnou sumou galeonů. Tohle je za veškeré výdaje, které jste s tím zatím měl. A tohle... přidá další váček, ...je pro vás. Za snahu, ochotu a profesionální přístup. Jsem opravdu velice spokojen. Podá mu ruku. Takže jsme domluveni. Děkuji vám za všechno, co jste v této věci zatím udělal.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Remus Lupin » pon kvě 14, 2012 8:14 pm

Díky...*vezme si peníze, zvedne se a potřese mu rukou* ano, domluveni.*přikývne* Ještě ji nemáte na ostrově, tak je předčasné děkovat...*zasměje se* cestu ven najdu...*kývne hlavou k východu, rozloučí se a vyjde na náměstí...z jedné z bočních uliček se o chvíli ozve prásknutí, jak se přemístí zpátky na Příčnou*
Dělej, co umíš, s tím, co máš, tam, kde jsi.

-Theodore Roosevelt-
Uživatelský avatar
Remus Lupin
Vlkodlak/jiný dlak
 
Příspěvky: 1230
Registrován: sob pro 27, 2008 5:30 pm
Bydliště: Remus House

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » pon kvě 14, 2012 10:09 pm

Když Remus odejde, sedne si za stůl a napíše vzkaz, který hned pošle po sově. Pak se odebere připravit si vše potřebné k zítřejšímu výletu na jih Evropy.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron