Pracovna s knihovnou

obydlí R. Blacka

Moderátoři: Styx, Regulus Black

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » úte říj 04, 2011 11:51 am

(omlouvám se, že odepisuju až teď, ale měla jsem teď šílený fičák, tak jsem byla unavená a nebyla ani nálad..teď už to snad bude ok:) jj, ty avatary mě taky napadly:) vtipné, jak jsme se sešli)

*kouká na něj pobaveně, jak skřítka okřikl* A víš, že má vlastně pravdu? *připustí s pokřiveným úsměvem* Matka by měla opravdu "radost", že jsem tady *naznačí uvozovky a zasměje se štěkavě, když si představí její výraz* Naštěstí jeho pán nejsem *ušklíbne se* Ale počkej, jak si ho vycvičí malá..to jsem sám zvědav, jak na ni bude reagovat..jí prostě nejde odolat *zakření se* Ten třaskavý prášek tu ještě furt je? *vykulí oči a usmívá se* Joo, ten by se jí utrčitě líbil *chechtá se*
U nás kouzelníků to bývá mnohdy jiné, ale Meg žila dlouhá léta v mudlsvětě a tam je to malinko jiné..20 let je prostě už velký věkový rozdíl..ale tak..zatím si nestěžuje *nasadí šibalský úsměv*
Bylo to mnohem horší a napravit nejdou..pak už ani nevíš, koho vlastně zabíjíš a na které straně jsi, co máš dělat a ani nevíš, kdo jsi ty sám..nad vodou mě držela jen Meg a malá, na které jsem se byl sem tam podívat, ale to Meg neví..*pak zauvažuje, když si vzpomene, jak jednou ho málem viděla* teda aspoň doufám, že neví *přikývne, pak na něj se zájmem koukne, když slyší jeho vyprávění* Typuju, že jako samaritán ses tam nevydal *ušklíbne se a taky si usrkne whisky*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » stř říj 05, 2011 9:33 pm

(v pohodě;))

O tom vůbec nepochybuji. Naštěstí jsem ji převěsil z chodby do její ložnice, tam si může vřískat do aleluja. Řeknu ti... musel jsem rozbourat zeď, na které visela, abych ji vůbec dostal dolů. Ušklíbne se znechuceně. Samozřejmě, že je.. a nejen ten prášek... divil by ses, co všechno jsem ještě našel při rekonstrukci. Objevil jsem i tu naši starou truhlici, do které jsme si schovávali ty naše poklady. Je nahoře v podkroví, kdyby sis chtěl zavzpomínat. I s těmi obrázky nahotinek, cos tajně fotil v dívčí sprše. Zachechtá se. Vím přesně, o čem mluvíš a cos prožíval. Přikývne, když se mu Sirius svěří s tím, co všechno zažil. Asi mi nebudeš věřit, ale nešel jsem zabíjet. Pravda, zpočátku jsem plnil rozkazy, ale často se mi příčilo, co jsem dělal a bylo mi ze sebe na blití. Proto jsem se po skončení mise nevrátil domů a zmizel jsem v Africe. Musel jsem vypadnout někam, kde bych zapomněl a alespoň částečně napravil své hříchy. Pak jen mávne rukou. Nechme to být.. je to za námi. Žijme přítomností. Plácne ho po rameni. Tak kdy se pustíme do toho malování, bráško?

(nemohu si nějak vybavit, v kolika letech Sirius odešel z domu.. v sedmnácti?)
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » ned říj 09, 2011 9:46 am

Tý jo, tobě se jí podařilo fakt sundat? Jsem myslel, že zaklela i tu zeď, na které visela *smích* Ale konečně je aspoň klid.. *protočí oči* Se vůbec divím, že jsme ju dokázali poslouchat, když jsme byli malí..ten hlas mi sem tam rezonoval i v hlavě *pobaveně se ušklíbne* Tak zavzpomínat bysme si mohli, až bude práce hotova..a možná, až tu bude i Meg s malou *souhlasně přikývne* řekni mi, co chceš malovat a vrhnem se na to.. *postaví se, že je připraven k boji* Joo, taky jsem se toulal..akorát ty ses toulal v teplých zemích, já se toulal po Sibiři *ušklíbne se*

(taky si nejsem jistá, ale hned jak nabyl plnosletosti a tu mají kouzelníci v 17ti, ne?)
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Krátura » ned říj 09, 2011 6:40 pm

Konečně přinese něco k snědku a položí tácek s občerstvením na stůl. Nějaká šunka, sýry, olivy, zelenina. Pak se loudavým krokem odbelhá zpátky do kuchyně, připraven posloužit, kdyby ho pán zase potřeboval.
Věrně sloužím Blackům
Uživatelský avatar
Krátura
Zaměstnanec/Sloužící
 
Příspěvky: 12
Registrován: čtv pro 09, 2010 9:54 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » ned říj 09, 2011 7:54 pm

Počká, až Krátura připraví občerstvení a když odejde, nabídne Siriusovi něco k zakousnutí. Neřekl bych, že sundat... spíš vybourat. Zasměje se. Vřeštěla u toho jako pavián, až jsem to málem už vzdal. Dolije jim skleničky. Jak dlouho jsi tady vlastně nebyl? Bylo to tady v hrozném stavu, jako by tady nikdo nebydlel celá léta. Pak se nahlas rozesměje. Jsi nějaký nažhavený... nemyslel jsem, aby ses do toho vrhnul hned. Přece tě teď nezapřáhnu do práce.. to by mi Meg dala. Culí se pobaveně. Ale rád bych to měl z krku co nejdřív, ať se tady konečně dá bydlet. Rozhlédne se zkoumavě kolem. Na Sibiři? Je tak překvapen, že se musí opřít do křesla, v ruce svíraje skleničku. Cos dělal v těch nehostinných končinách? Tam se přece posílá do vyhnanství.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » úte říj 11, 2011 9:58 pm

*zasměje se nad matkou* Ty mě bavíš, brácha... *ukousne si kus chleba* Hm, dobrý.. *pochválí a odloží ho* Nebyl jsem tu od té doby, co jsem (umřel:D) se po té velké bitvě s Amonem odstěhoval do malého bytu v centru Londýna a chvilku na to potkal Meg.. *pokrčí rameny a přemýšlí, jak dlouho to tak asi může být, ale nemá moc tucha* Tak 5 let? mžná míň...netuším... *pak se zamračí* Zasloužil jsem si to *zachrčí* Nejprve jsem se tam skrýval, pak si mě dotyčný našel, já ho odkrouhl a pak tam nějakou dobu zůstal s místními obyvateli jedné vesnice a žil defacto jako poustevník..než jsem usoudil, že je čas, abych se vrátil zpátky *pokrčí rameny* Ale je fakt, že jednu dobu jsem pomáhal hlavně policii, to bylo fajn..pak se to ale zvrtlo, protože pár inteligentů bylo zkorumpovaných a ačkoli jsem měl nějaké důkazy, tak to nestačilo a nakonec mě pronásledovali jako psance (Býval dobrým policistou, ale spáchal ten nejhorší hřích, protože svědčil proti zkorumpovaným kolegům :D), takže jsem zmizel někam do pryč a pak mě čekala Sibiř.. *porčí rameny* Není to tam už teďka jak za středověku, ale není to tam ani Hawaii..ale byl tam klid.. *malinko se usměje při jedné vzpomínce*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » stř říj 12, 2011 6:36 pm

Pokroutí hlavou, že si Sirius z tolika dobrot vybere suchý chleba a ještě jej pochválí. Nemáš hlad? Tak se tedy napijeme. Pozvedne sklenku. Tak ty ses s Meg seznámil v Londýně? Jak jsi mohl ty sbalit tak krásnou ženskou? Uchechtne se. Jenom pět let? Připadalo mi to, že je to tady opuštěné nejmíň sto let. Dokonce jsem jednu chvíli přemýšlel, jestli by nebylo jednodušší to úplně zbourat. Zasměje se, ale pak zvážní. Takže jsi před někým utíkal? Co to bylo zač? Každopádně je dobře, že je už pod zemí. Hele, brácho.. kdybys měl kdykoliv nějaký problém... jsem tady, abych ti pomohl. Mluví opravdu upřímně. Pak se opět rozesměje. Tys byl vážně policajtem? Tak to musel být tvůj rajon čistý jako alpský vzduch. Vždycky sis uměl udělat pořádek a s ničím ses nepáral. Stáhne obočí. Nikdy jsem tam nebyl. Sibiř byla u Smrtijedů za trest. Lokne si whisky. Cos tam vůbec dělal? Myslel jsem, že tam žijí jenom vlci. Uculí se.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Regulus Black » sob lis 12, 2011 12:10 am

Vyprovodí Siriuse ke dveřím a pak se pustí do práce sám. Místo malování nakonec zvolí temně modré tapety. Pomocí kouzel má práci hotovou do večera. Poté si sedne do křesla a při sklence skotské přemýšlí o životě.
Uživatelský avatar
Regulus Black
Mág
 
Příspěvky: 939
Registrován: sob kvě 02, 2009 8:57 pm

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Styx » čtv lis 17, 2011 6:28 pm

Obrázek
Non nobis, Domine, non nobis, sed nomini tuo da gloriam
Ne nám, Pane, ne nám, ale jménu svému dej slávu
(heslo templářského řádu)
Uživatelský avatar
Styx
VIP Member
 
Příspěvky: 6691
Registrován: úte pro 30, 2008 8:13 pm
Bydliště: Eagle Rock, England

Re: Pracovna s knihovnou

Příspěvekod Sirius Black » sob lis 19, 2011 10:55 pm

*po delší době se tam objeví znovu a zabuší na dveře, čeká až se brácha objeví a vpustí ho dovnitř...pokud není ovšem příliš naštvaný..pokud ano, tak pak zase klidně odejde a rači k jednacímu stolu posadí Meg, která to snad dá dohromady;)*
Můžeš mít strach, ale nesmíš se bát.
Uživatelský avatar
Sirius Black
Mág
 
Příspěvky: 271
Registrován: ned pro 28, 2008 11:37 pm

PředchozíDalší

Zpět na Grimmauldovo náměstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron